موضوع

در فوریه.6 متحده گمرک و حفاظت مرزی اعلام کرد که نیروهای جدید دیگر نمی خواهد واجد شرایط برای درخواست و یا تمدید عضویت در آن اعتماد مسافر برنامه: Global Entry, پیوند, Sentri و سریع است. این گواهی عدم سوء پیشینه اجازه می دهد preapproved جهانگردان عاشق و محصولات برای ورود به کشور از طریق تسریع خطوط و کیوسک.

در گسل با توجه به آژانس فدرال: “چراغ سبز” که قانون آلبانی مصوب سال گذشته که تمدید مجوز رانندگی به مهاجران مستند نشده—و منع گروه از وسایل نقلیه موتوری از به اشتراک گذاری اطلاعات با دولت فدرال است. فدرال استدلال می کنند این بدان معنی است که آنها نمی تواند تعیین اگر مسافران جرم یا دستگیری پرونده که پرچم آنها را به عنوان یک تهدید امنیتی.

در حال حاضر دولت سیگنالینگ به واشنگتن آن را مایل به باز کردن این کتاب یک نرم افزار برای بازگشایی خطوط اکسپرس برای خود مسافران است.


بازیکنان

دو شخصیت درگیر هستند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دیرین کسب و کار و همکاران سیاسی به تازگی تبدیل به حزبی مخالفان. کومو اعلام کرد قصد دارد به سفر به پایتخت ایالات متحده Feb. 13 با سازش طرح: نیویورک گروه از وسایل نقلیه موتور عطا آداب و رسوم و گشت مرزی دسترسی به سوابق از مردم تقاضا و درخواست مجدد برای اعتماد مسافر برنامه های. اما آن را نمی خواهد به نوبه خود بیش از این اسناد از هر گونه وسیله نقلیه ثبت شده اپراتور و یا ارائه فایل ها به مهاجرت و گمرک.

آره اما…

آخرین faceoff بین آلبانی و واشنگتن مانند بسیاری در سه سال گذشته حول محور موضوع مهاجرت و به طور ضمنی سرنوشت مهاجران مستند نشده. طنز این است که تنها افراد با مدرک معتبر مهاجرت مقالات واجد شرایط برای اعتماد مسافر برنامه های کمی وجود دارد شانس که غیر مجاز خارجی را تلاش برای استفاده از آنها. محروم نیویورکی از پردازش سریع دولایه کردن سفر شهروندان سبز-دارندگان کارت بازرگانی و کامیون عبور از مرز کانادا.

برخی از backstory

مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو در حال ملکه بومی شناخته شده برای خود هیاهو. اما آنها چهره کاملا متفاوت انتخاباتی مناظر. فرمانده کل قوا است که به دنبال تثبیت مجدد از دولت او در پاییز و او نیاز به rile پایگاه خود را برای برنده شدن حتی نوع نزدیک-گزیده پیروزی او لذت می برد در سال 2016. او اغلب حمله بزرگ آبی متحده—از جمله یکی که در آن او در آن متولد شد—مهاجرت و مسائل زیست محیطی به تحریک حامیان خود در غرب و جنوب. هفته گذشته Buzzfeed گزارش داد که دولت مورد بررسی قرار گرفت تعدادی از گزینه های برای singling و از اینرو نیویورک برای انکار دسترسی به سوابق راهنمایی و رانندگی.

چه بعدی

کومو اذعان مدت کوتاهی پس از Feb. 12 خبر از آینده مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن که رئیس جمهور احتمالا رد پیشنهاد خود را.

“اعتقاد من این است که تمام سیاست او گفت:” در ظاهر در آلبانی را WAMC.

دفتر صدا و حتی کمتر آشتی جویانه در بیانیه ای که بعد از ظهر تماس با گمرک و حفاظت مرزی اقدامات “به وضوح با انگیزه های سیاسی یک سوء استفاده از قدرت دولت و غیر قانونی است.”

حتی اگر کومو طرح به نحوی امن رئیس جمهور تصویب او ممکن است نیاز به دریافت مقننه به اصلاح زبان قانون اجازه ثبت برخی از افشای به فدرال. این معلوم نیست که آیا قوه مقننه خواهد بود مشتاق به ایجاد چنین تغییراتی است.

نیویورکی می تواند انتظار در خط در فرودگاه در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im