HHS چشم چگونه بهداشت و درمان می تواند آماده شدن برای شرایط اضطراری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت فدرال ارسال یک درخواست برای اطلاعات در تجزیه و تحلیل داده ها و مشارکت بخش خصوصی و دولتی است که بهتر آماده شدن صنعت بهداشت و درمان برای شرایط اضطراری مانند COVID-19 بیماری همه گیر.

HHS است پژوهنده چگونه سازمان بهداشت و درمان را مورد استفاده قرار داده به کمیت تاثیر بحران مانند COVID-19 در دسترسی به موقع و با کیفیت و همچنین چگونه آنها به تاسیس دولتی و خصوصی مشارکت. نظرات به علت ژوئیه 8.

“این به تقویت نیاز به برنامه ریزی به عنوان یک جمعی بنابراین ما واقعا می تواند آماده برای پاسخ هم گفت:” Nicolette Louissaint مدیر اجرایی بهداشت و درمان آماده یک فاجعه-پاسخ نه برای سود. “هنگامی که شما در مورد فکر می کنم اکثر برنامه آمادگی اضطراری آنها به طور معمول سازمان خاص. بزرگترین غذای آماده از این زمان است که تقریبا هیچ چیز انجام شده توسط یک سازمان به تنهایی اقدام.”

HHS است درخواست اطلاعات در مورد منابع و موانع برای تقویت انعطاف پذیری از سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی, چگونه, سازمان خود را اندازه گیری انعطاف پذیری چه سیاست ها و برنامه ها می تواند به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 و چه پیشرفت های علمی مورد نیاز برای رسیدگی به بهداشت و درمان را از آسیب پذیری در میان دیگر سوالات.

موفق ترین همکاری های میان همه گیر تاکید کرده اند برابری در میان همکاران تسهیل گفت و گو باز در هر دو روند و در نظر گرفته شده و نتایج Louissaint گفت. که نیاز به یک حس اعتماد ساخته شده توسط احترام محرمانه و اطلاعات حساس است. که اطلاعات Louissaint افزود: نیاز به تجزیه و تحلیل در یک راه مداوم و ایمن ذخیره می شود.

بیمارستان ها کار کرده اند از نزدیک با شهرستان و ادارات دولتی بهداشت و درمان و همچنین آزمایشگاه های بالینی برای ردیابی ویروس و تخصیص منابع است. توزیع کنندگان و تولید کنندگان و ارائه دهندگان کار کرده اند و با یکدیگر به درک بهتر زنجیره تامین ظرفیت و منابع.

هنوز صنعت بهداشت و درمان تا حد زیادی غافلگیر شده توسط COVID-19 ناشی از تکه تکه فدرال پاسخ و محدود بهداشت عمومی و زیرساخت کارشناسان سیاست گفت.

ایالات متحده را به ثمر رساند 6.7 در 10 نقطه مقیاس 2019 ملی سلامت و امنیت آمادگی شاخص رابرت وود جانسون بنیاد-حمایت اندازه گیری است که تجزیه و تحلیل شيوع خطر برنامه ریزی در خانه های سالمندان ، تعدادی از امدادگران و پزشکی داوطلبان درجه تعامل جامعه و سطح اطلاعات مدیریت در میان معیارهای دیگر. که یک 3.1% افزایش نسبت به سال قبل و 11.7 درصد افزایش از آنجا که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راه اندازی این شاخص در سال 2013. اما در حال حاضر سرعت آن را در یک دهه برای رسیدن به یک قوی امنیت بهداشتی سطح حداقل 9.

اکثر پزشکان اورژانس گفت: آنها به طور کامل آماده شده برای افزایش ظرفیت در طول یک فاجعه با اشاره به فقدان اطلاعات در زمان واقعی با توجه به اواسط سال 2018 نظرسنجی از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

اما برنامه ریزی است که تنها یک گام Louissaint گفت. بودجه باید به دنبال.

“یکی از خسته کننده قطعات مورد این است که بسیاری از برنامه ها با تمرکز بر یک نوع فاجعه اغلب ترک همه گیر برنامه ریزی کافی نیست. اما آن را فقط به برنامه ریزی,” او گفت:. “سرمایه گذاری باید به اندازه کافی به برنامه ریزی و تلاش است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>