بالا مشخصات: علامت آلیسون و بکی در ماموریت به جمع آوری پول برای سازمان های غیر انتفاعی از طریق جشن

علامت آلیسون شور و شوق برای موسیقی می توان به یک Sunburst Stratocaster guitar او پشت در آفریقا در سال 1974.

پسر مبلغان آلیسون خود را صرف دوران کودکی در کنیا. پدرش به او گیتار برقی — همراه با یک فندر آمپلی فایر — در طول سال دبیرستان خود را در دبیرستان. آلیسون تمام از پایان آن و رنگ آن قرمز و سفید و آبی.

خود شرح داده شده “مناسب و معقول نوازنده” آلیسون سرگرمی در حال حاضر در حال اجرا است و صدا و روشنایی برای دیگر نوازندگان. بنابراین زمانی که او و همسرش بکی خواسته شد برای شرکت در صندلی مارس 14 تکامل جشن برای مراکز برای جوانان و خانواده ها زن و شوهر را انتخاب کرد “بخوان!” به عنوان موضوع است.

مراکز شروع به انجمن کمک به کودکان در سال 1885 — ساخت آن را قدیمی ترین به طور مداوم عامل غیر انتفاعی در آرکانزاس است. در سال 1907 شد لیتل راک یتیم خانه. چهل سال بعد آن را بدل به الیزابت میچل یادبود خانه. در سال 1987 این ادغام با تاریخ لیگ لیتل راک پدر و مادر مرکز و سنگ پله و شناخته شده به عنوان مراکز برای جوانان و خانواده ها است.

“من خوشحالم که در ارتباط با آن به دلیل طول عمر خود را که من فکر می کنم یک نکته مهم این روز می گوید:” آلیسون است که یک عضو از مراکز مدیره. “موسسات موسسات برای یک دلیل. آنها عمر ما و ارائه برخی از تداوم برای جامعه است.”

در حالی که آلیسون طرف فرفره است و صدا و روشنایی در طول روز کار او یک شریک در دوور دیکسون هورن متخصص در محیط زیست و نظارتی دادخواهی. اما از آن زمان مدتی برای بچه از آفریقا به کشف کردن آنچه که او می خواست می شود زمانی که او بزرگ شد.

خارج از آفریقا

آلیسون قدیمی ترین فرزند علتا و کلارنس Allison. پدر او کشیش جنوبی کلیسای باپتیست در جانکشن سیتی و آلیسون متولد شد و در سال 1957 در نزدیکترین بیمارستان در ال دردو. در زمان او بود که 3 خانواده ساخته شده خود را برای اولین بار مبلغ تور به تانگانیکا (در حال حاضر شناخته شده به عنوان تانزانیا). پاهای خاطرات مبهم از عبور از اقیانوس اطلس با کشتی به یونان و سپس پرواز به تانگانیکا.

این خانواده حدود یک سال و نیم در شهر دارالسلام — که خواهر خود را به دنیا آمد — قبل از انتقال به غرب تانگانیکا. توسط 1963 مبلغ تور بود و خانواده اش نقل مکان کرد به آرکادلپیا (آرکانزاس) که در آن کلارنس شد کشیش پارک هیل کلیسای باپتیست و تدریس تاریخ در, Ouachita, دانشگاه باپتیست. آلتا نیز مشغول به کار در OBU.

در سال 1969 خانواده بازگشت به کیسومو کنیا. آلیسون در کلاس هشتم شد و فرستاده شده به مدرسه شبانه روزی در دره ریفت آکادمی در Kijabe کنیا. او ملاقات وجود دارد که کودکان از دیگر ایالات متحده مبلغان و همچنین کودکان و نوجوانان از سراسر آفریقا و جهان است.

آکادمی در حدود 50 مایل از جایی که خارج از آفریقا به ضرب گلوله کشته شد. در سال 1985 فیلم با بازی مریل استریپ و رابرت ردفورد برنده جایزه اسکار برای بهترین عکس در سال 1986.

او اغلب پرسیده شده توسط کنجکاو دوستان در مورد وقت خود را در آفریقا است.

“مردم از من بپرسید که مانند آن است که واقعا عجیب و غریب, اما آن را فقط در حال رشد” او می گوید. “ما تا به حال حدود 74 نفر در کلاس فارغ التحصیل و من می گویند نیمی از آنها آمد به ایالات متحده و یا هر کجا که آنها در اصل از و احتمالا نیمی از آنها باقی ماند در آفریقا است.”

اما نه همه کودکی شامل خوردن یالدار یا کاشت یک کلاس پرچم در بالای کوه کلیمانجارو.

“برف های کلیمانجارو”

یکی از آلیسون مورد علاقه خاطرات دوران کودکی است که از شکار در دشت های آفریقا با پدرش و خانواده های دیگر. آنها را شکار کل یالدار impalas و آهو. شکارچیان را چادر و صرف یک هفته در وسط دشت.

“من به یاد داشته باشید آن طعم بزرگ است که یک مدت زمان طولانی پیش” او می گوید: از کل یالدار.

به عنوان یک فارغ التحصیلی در حال حاضر آلیسون پدر و مادر به او یک سفر به کوه کلیمانجارو. او رفت و در این سفر با چند تن دیگر از دانش آموزان از دره ریفت. در آن زمان گروه سه روز به بالا رفتن از کوه و دو روز آن را به پایین.

این گروه با کمک راهنما و باربر. در ساعت 3 صبح در روز سوم و آخرین صعود و تماشای طلوع آفتاب بیش از اقیانوس هند است. پس از رسیدن به بالاترین نقطه آلیسون کاشته کلاس ارشد از سال 74 پرچم.

“همینگوی می گوید: وجود یخ زده پلنگ وجود دارد. من پیدا نکردم منجمد پلنگ,” او می گوید. ارنست همینگوی خود را باز می کند 1936 داستان کوتاه “برف های کلیمانجارو” با ذکر یک پلنگ لاشه در نزدیکی قله کوه کلیمانجارو.

پس از فارغ التحصیلی آلیسون بود که به پاریس منتقل. با هیچ برنامه ای او آنها را به دنبال. که زمانی که او تا به حال به ترک باارزش Sunburst Stratocaster و فندر آمپر.

در بهار 1975, آلیسون بازگشت به آرکانزاس و ثبت نام در, Ouachita, باپتیست دانشگاه — انتخاب آن به دلیل پدر و مادر خود را به حال یک بار کار می کرد وجود دارد. او ملاقات همسر آینده خود را بکی زمانی که آنها هر دو انجام شده در دانشگاه تئاتر است.

ازدواج پس از سال 1978 به Allisons خواهم بگویم اتحادیه ادغام شده “دو خوب ضبط مجموعه.” زمانی که ازدواج تنها آلبوم متعلق به آنها مشترک بودند توسط کاپیتان & Tennille, و لد زپلین.

“او تا به حال رشد خارج از کشور و پس از او تا به حال یک نوع مختلف جهان و از من قدردانی است که” بکی می گوید. “او همیشه, واقعا, واقعا, هوشمند, و او تا به حال خیلی ها حتی خلق و خوی. و او نوع نگاه مانند Al Pacino در روز فکر می کنم Al Pacino در Serpico — که ژولیده ’70s نگاه کنید. و او با بازی گیتار. شما رو به سقوط برای نوازنده است.”

پس از فارغ التحصیلی از OBU بکی یک کار به عنوان منشی در KLAZ ایستگاه رادیویی در جنسبرو و به سرعت نقل مکان کرد تا در هوا ، آلیسون هنوز هم نمی دانم آنچه که او می خواست به انجام حرفه ای, بنابراین او ثبت نام در دانشگاه ایالتی آرکانزاس به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در تاریخ است. او نوشت: پایان نامه خود را در مورد ماموریت زد که دره ریفت آکادمی. به عنوان یک حاشیه او فروش کفش در یک فروشگاه در جنسبرو.

“این چیزی بود که من تصمیم به انجام با زندگی من,” او می گوید.

در ضمن بکی یک کار به عنوان یک خبرنگار و بعد آخر هفته لنگر در KAIT-تلویزیون در جنسبرو. آلیسون به یاد داشته باشید که چرا او تصمیم گرفت برای رفتن به مدرسه حقوق, اما او ثبت نام در آنچه در حال حاضر بون دانشکده حقوق در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک. این زن و شوهر تا به حال یک “رفت و آمد ازدواج” در آن زمان, او می گوید.

بکی می گوید او به یاد می آورد که چرا شوهرش رفت و به دانشکده حقوق — او را تشویق آن است. “من فکر می کنم این ایده من بود,” او می گوید. “من این هنرهای لیبرال و من می دانستم که چه مهارت های خود را تنظیم بود و او خیلی باهوش و مانند یک خواننده خوب و من فقط می دانستم که او می تواند در آن خوب است.”

وکیل در قانون

آلیسون به دست آورده و مدرک حقوق خود را در سال 1985 و در زمان و موقعیت در آنچه در حال حاضر دوور دیکسون هورن. در اوایل زندگی حرفه ای او تخصص خود را.

“من در جای مناسب در زمان مناسب است. ما تا به حال یک مسئله زیست محیطی است که در قانون شرکت کردم و به کار بر روی آن” او می گوید. “بقیه سابقه است.”

در نظر گرفته شده توسط بسیاری از همکاران خود را به عنوان یکی از پیشرو های زیست محیطی وکلا در آرکانزاس او اغلب خواسته به صحبت می کنند نگرانی های زیست محیطی به سازمان های محلی و ملی. خود شرکت کار شامل Superfund دادخواهی زیست محیطی قرارداد مذاکره و دادخواهی و مقررات تجزیه و تحلیل.

“من می خواهم او را در بالای خود را در ردیف گروه می گوید:” کال McCastlain یکی از آلیسون قانون شرکای. “وجود دارد تعداد زیادی از پیچیده نظارتی مشتریان بسیاری در خطر است و آنها به نوبه خود به علامت برای راهنمایی.”

McCastlain اضافه می کند که خود را دوست و همکار با جزئیات گرا — در زندگی حرفه ای و شخصی.

“به خصوص در این خط از کسب و کار او است و حتی-keeled, درس خوان, آرام, خنک و جمع آوری هنگامی که او نیاز به, اما او همچنین دارای یک سمت جذاب و همچنین” McCastlain می گوید.

در سال 1985 Allisons’ خود را به حال اول پسر جف. یک سال بعد کریس متولد شد. جف در حال حاضر زندگی در پرتلند سنگ., و با این نسخهها کار برای یک سازمان دولتی. کریس در قلعه سنگ Colo., و با این نسخهها کار در یک رستوران.

بکی از نقل مکان به لیتل راک بعد از من مدرک حقوق خود را کار می کرد و در حالی که در KTHV-تلویزیون. او بعد از آن مشغول به کار برای یک سازمان غیر انتفاعی. او در نهایت بازنشسته از وزارت امور خارجه از کیفیت محیط زیست در ماه اکتبر.

در طول سال, آلیسون جمع آوری کرده است یک گاراژ پر از چرخ دنده ها برای اجرای چراغ و صدای موسیقی را نشان می دهد. او به طور کلی صرف یک شب از یک ماه کار با گروهها و باعث می شود فقط به اندازه کافی پول به “خرید دنده بیشتر.”

هنگامی که سابق رژیم صهیونیستی. مایک هاکبی در حال اجرا بود برای رئیس جمهور در سال 2008 آلیسون و همسرش ساخته شده سفر به آیووا و نیوهمپشایر به ارائه صدا در تجمعات انتخاباتی و برای فرماندار باند کاپیتول جرم. “من سوار 26-پا کامیون از لیتل راک به New Hampshire,” او می گوید.

او نیز اجرا می شود چراغ ها هر یکشنبه در کلیسا, اولین متدیست در براوکس بریج.

انتخاب!

این تکامل جشن سال 2020 است زیرنویس “جشن موسیقی است.” موضوع حول صدای بلند در حال اجرا مسابقه آواز در NBC. برای جشن, رقابت است به نام “انتخاب کنید.”

LB خدمه یک فصل 16 صدای شرکت کننده خواهد بود که میزبان. یک El Dorado بومی خدمه رشد آواز موسیقی انجیل در کلیسا. “انتخاب” شرکت کنندگان شامل جو Purvis از کمی جو و BK را Bijoux Pighee با رادنی بلوک جمعی کریگ Wilson سرگیجه 7 و کریستینا Madsen از Just Cause.

مهمان می تواند پرداخت به رای برای مورد علاقه خود را مجری — 5 دلار برای یک رای از سه رای برای $10 — در سیاه و سفید کراوات اختیاری رویداد. نیز وجود خواهد داشت یک حراج زندگی می کنند از جمله هنر اصلی توسط باب اسنایدر و سفر به Greers Ferry, کاستاریکا و فرشته آتش M. N.

ریک Fleetwood که بازنشسته شد در ماه گذشته به عنوان مدیر عامل شرکت اسنل پروتز و ارتز خواهد بود مفتخر به کسب عنوان قهرمان امید. Fleetwood است دیرین عضو مراکز مدیره و شناخته شده نیکوکار در آرکانزاس مرکزی.

Fleetwood میاد آلیسون برای فداکاری خود را به مراکز.

“علامت گذاری به عنوان یک مرد و تعهد خود را به جامعه باعث می شود یک تفاوت بزرگ” فلیتوود می گوید. “ما احتمالا رفتن به بهترین سال ما تا به حال کرده اید و این به آن دلیل است که کسی که در خارج وجود دارد و آن می شود.”

Fleetwood می گوید او با افتخار به “عضویت در یک خط طولانی” از گیرنده دریافت کرده اند که قهرمان امید جایزه. و او به خصوص افتخار قهرمانان امید یک گروه برای پسران خود و ارشد سال دبیرستان که به اتمام رهبری و انسان دوستی برنامه توسط مراکز.

“شگفت انگیز ترین جنبه آن این است که ما در نهایت باید چیزی برای مردان جوان که می توانید بیرون بروید و ایجاد یک تفاوت در جامعه” فلیتوود می گوید. قهرمانان امید خواهد بود به رسمیت شناخته شده در طول جشن.

اطلاعات بیشتر در مورد تکامل را جشن می توان در یافت centersforyouthandfamilies.net.

پرتره از خود

علامت آلیسون

• تاریخ و محل تولد: May 16, 1957, El Dorado.

• آلبوم های مورد علاقه در تمام دوران: Led Zeppelin IV

• کنسرت مورد علاقه در تمام دوران: در پاییز سال 1973 من رفتم برای دیدن Led Zeppelin در موبایل علا. که می شده اند و حدود یک هفته قبل از Led Zeppelin IV بیرون آمد. آن را با صدای بلند.

• دیگر به یاد ماندنی کنسرت: من رفتم برای دیدن دیو ماتیوز در ورایزون. من نمی دانم اگر آن را [به دلیل] که در آن ما صندلی, اما, برخی, بسیار, بسیار خوب صدا. بکی می شود دیوانه در من چون من نقد را نشان می دهد زمانی که من به آنها مراجعه کنید.

• شهر مورد علاقه در خارج از لیتل راک: باید بگویم یا پاریس یا نایروبی. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من بوده ام به نایروبی اما من همیشه خاطرات.

• یک کتاب, من در حال حاضر خواندن: من خواندن فدرال ثبت نام در هر روز است.

• فیلم من به تازگی دیدم و دوست داشتم: زنان کوچک.

• * * * در ماشین من من گوش کنید: من نفرت را به آن می گویند, اما من بین کانال های خبری.

• غذای مورد علاقه: به تازگی, من آموخته ام به طبخ دنده-چشم روی اجاق گاز با استفاده از معکوس از کار افتاده روش که واقعا خوب است. … شما آن را طبخ در فر و سپس آن را خارج و از کار افتاده و آن را در یک کتری ریخته گری آهن.

• یک کلمه به مجموع من: ممنون

“من خوشحالم که در ارتباط با [این مراکز برای جوانان و خانواده] به دلیل طول عمر خود را که من فکر می کنم یک نکته مهم این روز است. موسسات موسسات برای یک دلیل. آنها عمر ما و ارائه برخی از تداوم برای جامعه است.” -علامت گذاری به عنوان آلیسون
(Arkansas Democrat-Gazette/Staton Breidenthal)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید