بالا مشخصات: Scot Errol دیویس معتقد است که خدا در او قرار داده که در آن او نیاز به

Category: آرکانساس Comments: No comments

Scot دیویس در مجموعه ای به عنوان یک عامل در دفتر تحقیقات فدرال. مسیر خود را تغییر طول راه او فرض می شود که دلیل آن نبود حق برای او در وهله اول.

“من اعتقاد راسخ دارم که خدا هدایت زندگی خود را. من هرگز واقعا برنامه ریزی شده در حال مدیر عامل شرکت از یک عمل پزشکی در لیتل راک ارک.,” می گوید دیویس که در واقع مدیر اجرایی, آرکانزاس, اورولوژی که در 14 مکان در سراسر ایالت.

او چهره او درست در جایی که او قرار بود.

“من دوست دارم آنچه که من انجام. شما می دانید که مردم به صرف تمام زندگی خود را تلاش برای کشف کردن آنچه هدف خود را است. من آن را نمیفهمد ، هدف من این است که به مراقبت از افرادی که مراقبت از مردم,” او می گوید. “من از خواب بیدار هر روز و من حتی نمی احساس می کنم باید یک کار. من هرگز از خواب بیدار نمی خواهید به کار می آیند. هنگامی که شما در رسیدن به آن نقطه در زندگی خود را, شما می دانید, و شما می توانید تعادل پنج F — ایمان, خانواده, دوستان, سرگرم کننده و منابع مالی — و شکل است که تعادل زندگی خود را آسان است.”

پس دیویس پیوست آرکانزاس اورولوژی هفت سال پیش تعداد درمانگاه محل دو برابر شده است.

“ما در تلاش بودند به عنوان یک گروه. من فکر می کنم ما در تلاش بودند از رکود بزرگ. وجود دارد برخی از بازپرداخت مسائل. گروه ما واقعا درست نیست به طور کامل ایالات. و به طوری که هنگامی که ما به ارمغان آورد Scot در” می گوید: دکتر تیم لانگفورد پزشک جمهور آرکانزاس اورولوژی. “او انجام می شود بسیاری از مسائل عملیاتی به کلینیک ما بسیار کارآمد است.”

“من از خواب بیدار هر روز و من حتی نمی احساس می کنم باید یک کار. من هرگز از خواب بیدار نمی خواهید به کار می آیند. هنگامی که شما در رسیدن به آن نقطه در زندگی خود را, شما می دانید, و شما می توانید تعادل پنج F — ایمان, خانواده, دوستان, سرگرم کننده و منابع مالی — که در شکل تعادل زندگی خود را آسان است.” (Arkansas Democrat-Gazette/کری جنکینز)

دیویس به ارمغان آورده است در فن آوری های جدید و منابع برای حفظ آرکانزاس اورولوژی به روز بر اطلاعات و همچنین برای تقویت روحیه با توجه به لانگفورد.

“در برخی از مطالعات اورولوژی دارای بالاترین میزان فرسودگی شغلی در میان پزشکان است. آن را بیش از 50 درصد” Langford می گوید. “به طوری که تاکید برای او. او به طور مداوم در آوردن بلندگو. او همیشه به دنبال راه هایی برای ما به کار دقیق تر و سخت تر نیست.”

دیویس موجب ایجاد یک دفترچه است که منتقل می شود به کارکنان و بازدید کنندگان در آرکانزاس اورولوژی.

“آرکانزاس اورولوژی حرف اول نماد برای طلا پس از این ما با ‘طلا استانداردهای’,” او توضیح می دهد. “این نوع از — برای تمام مفاهیم و اهداف — ارزش اظهارات و یا نوع فرهنگی ما اظهارات در سازمان است.”

این جزوه را پوشش می دهد و انتظارات فرهنگی در آرکانزاس اورولوژی از جمله “رادیکال شفافیت” و یا به اشتراک گذاشتن اطلاعات خوب و بد برای بهبود راه کارهایی انجام می شود.

لانگفورد می گوید: این کتاب واقعا می تواند خلاصه در دو عبارت.

“یکی هست, ‘انجام کار درست همیشه.’ و یکی دیگر است, ‘راه رفتن در بيماران کفش,'” Langford می گوید. “این نوع از فرهنگ او واقعا به ارمغان آورد آرکانزاس اورولوژی.”

دیویس نیز ابزاری در راه اندازی آرکانزاس اورولوژی بنیاد که با استفاده از 10 نقطه فرآیند غربالگری برای تشخیص مردان و مسائل مربوط به سلامت و ارجاع آنها برای مراقبت های بیشتر زمانی که مورد نیاز است.

“این هفت آزمایشگاه و سه پرسشنامه و با این کار ما می توانیم شناسایی بسیاری از مسائل با مردان” دیویس می گوید. “ما شعار است که این است که به سرعت آن را به رایگان و پایه ما در حال رفتن به صندوق تمام کسانی که نمایش را از طریق حوادث است که ما انجام می دهیم و نتیجه نهایی این است که اگر شما سالم هستید و اگر شما سالم هستید ما قصد داریم به شما که در آن شما نیاز به رفتن.”

کریس Shenep استخدام شد در سال گذشته به مدیر آرکانزاس اورولوژی پایه و اساس است. او واقعا به دنبال تغییر شغل او می گوید: اما پس از ملاقات با Davis او تصمیم گرفت آن را یک فرصت بود او نمی تواند منتقل شود.

“ماموریت ما این است که به صندوق مراقبت های بهداشتی برای مردان در سراسر دولت است. من آن را دریافت کنید. بچه ها نمی بسیار خوب در مورد رفتن به دکتر,” او می گوید. “من فکر می کنم بیشترین آمار اخیر من به عنوان خوانده شده در زنان نه بار بیشتر احتمال دارد به رفتن به دکتر از مرد و من فکر می کنم بسیاری از مردان نمی پیدا کردن آنها باید مسائل را در رفتن تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است. قادر به بخشی از یک سازمان مانند آرکانزاس ارولوژی به کار با Scot دیویس برای ساخت یک پایه از زمین تا فقط یک حرفه ای رویای به حقیقت می پیوندند.”

Shenep می گوید که در حال گسترش تعداد کلینیک های دیویس نیز گسترش یافته تعداد بیماران است که می تواند دسترسی به مراقبت. آرکانزاس اورولوژی رفته از خدمت حدود 50000 بیماران به خدمت 105,000 او می گوید.

“او مانند یک مدیر خوب چنین خوب مدیر عامل او را تکان دهنده و تکان دهنده. او فکر می کند بزرگ در خارج از جعبه. من فکر می کنم یکی از اهداف اصلی است که به کمک قالب یک تیم با هم و به یک کارمند بهترین آنها می شود. او که هر روز” Shenep می گوید. “من هرگز ملاقات سریع تر واکر از Scot دیویس. من فکر می کنم خود را در سرعت سریع از راه او راه می رود و فقط نشان دهنده در مورد راه او موفق این سازمان است.”

که AMORE

دیویس شور و شوق است که بخشی از میراث خود را. او بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ مهاجرت از تررسینی سیسیل.

“در حال رشد, ایتالیایی, غذا و فرهنگ و لذت و شور و شوق و همه آن چیزی است که واقعا ذاتی در من, و من فکر می کنم نوع در راه من مدیریت کسب و کار ما بیش از حد با تعداد زیادی از شور و حرارت و شوق و شور و هدف برای آنچه که من انجام,” او می گوید. “بخشی از من است میراث فرهنگی بخشی از آن را من تربیت است. من را به مقدار زیادی از سرگرم کننده و هیجان به خانواده من هست.”

برای سالگرد عروسی 20 سال گذشته دیویس و همسرش, امی, بازدید تررسینی با کودکان خود-18-سال-دوقلوها ایزابلا و جکسون و 13 ساله صوفیه.

“من می خواستم برای رفتن و بازدید من از کجا آمد. ما به ونیز رفت و در رم و فلورانس, اما پس از آن ما زخم در سیسیل” او می گوید. “ما فرود آمد در پالرمو ما قادر به استخدام یک راننده ما را به تررسینی و برای رفتن و بازدید از کلیسای که در آن خانواده من را از آمد. منظورم این بود احساسی و یک تجربه بسیار پرارزش در همان زمان و به دیدار با برخی از بستگان من … آن را واقعا سرگرم کننده است.”

راویولی احزاب به طور معمول مواد غذایی آورده و سرگرم کننده و خانواده هم زمانی که او در حال رشد بود تا در ممفیس با همه کار را با هم و برش خمیر به اندازه کافی برای پوشش بالای خانواده اش را از روی میز-برای-هشت.

“کسی نورد خمیر کسی تخمگذار از پر و کسی که برش آنها به طور معمول … شما می دانید که هنگامی که شما راویولی احزاب در واقع شما را به یک دسته از خمیر شما را از خوردن برخی از شما قرار دادن در کیسه های,” او می گوید. “ایتالیایی ها فقط با صدای بلند و دیوانه و خشن و بی ادب. همه نوشیدن شراب و آن را فقط سرگرم کننده است.”

او دقیقا نمی دوباره ایجاد شده است که سنت با خانواده خود را, اما او می کند لذت بردن از پخت و پز.

“برای او پخت و پز است و آرامش بخش می گوید:” همسرش امی دیویس. “هنگامی که او می خواهد به طبخ من می گویند” بله لطفا.'”

راویولی نیست یک استاندارد ظرف برای او اما او باید عکس از بچه های خود را کمک به او را کوفته.

“ما ایجاد شده است که حداقل بخشی از آن را,” او می گوید.

FBI-محدود

دیویس پدر Jerle دیویس شد, یک افسر پلیس در ممفیس. مادرش رزماری یک مادر اقامت در خانه مادر. دیویس فرزند وسط از شش — چهار پسر و دو دختر-و توصیف دوران کودکی خود را به عنوان شاعرانه. زندگی در خانواده عمدتا کاتولیک محله در سراسر خیابان را از یک پارک و او و خواهر و برادر خود را با بازی در خارج از صبح تا غروب هر روز.

دیویس در نظر گرفته شده به دنبال پدرش اجرای قانون قدم به قدم با رفتن به مدرسه قانون و به دنبال یک حرفه ای در اف بی آی است. او به اتمام کارشناسی خود را در رشته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی ممفیس اما طرح او بود مانع از زمانی که مدرسه را متوقف ارائه قانون کلاس در شب که او تا به حال شده بانکی در پس او می تواند نگه دارید تمام وقت خود را در روز ،

“اگر من برای رفتن به یک وکیل دیگر پیگیری برای تبدیل شدن به یک مامور اف بی آی شد برای دریافت درجه کارشناسی ارشد” او توضیح می دهد.

او به اتمام کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی از ممفیس دولت و سپس در زمان FBI کنکور. او قرار بود در لیست انتظار به عنوان یک نتیجه, بنابراین او تلاش برای نیروی دریایی Investigative Service. اما یک مصدومیت زانو از ورزش دبیرستان ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او به تصویب مورد نیاز دقیق معاینه فیزیکی.

“من تصمیم گرفتم که در آن زمان که این احتمالا خدا به من گفتن این بود که در آن من نیاز به بود تا من زخم تا رفتن به مدرسه به من MBA در دانشگاه برادران مسیحی” او می گوید.

در طول فارغ التحصیل مدرسه او مشغول به کار در یک منصوب موقعیت برای ممفیس شهردار کیر هاکت. زمانی که هاکت از دست یک پیشنهاد برای انتخاب مجدد دیویس در زمان کار به عنوان یک تحلیلگر با پارک شهر سیستم تا زمانی که او به پایان رسید او MBA. از آنجا که او یک موقعیت با دانشگاه تنسی گروه پزشکی در ممفیس.

“شما می دانید وجود دارد که صحنه در پایان فارست گامپ که در آن پرهای فقط شناور در اطراف ؟ گاهی اوقات در زندگی خود آن را مانند شما فقط شناور در اطراف و چیزهایی که فقط اتفاق می افتد,” او می گوید. “این سرندیپیتی که یک کلمه بزرگی است که من و همسرم با استفاده از بسیاری. انگار سرنوشت و وجود زمان و وجود دارد سرندیپیتی.”

زمان آشفتگی

در حالی که دیویس مشغول به کار بود به سمت یک گواهی پزشکی به عنوان مدیر تمرین رفت و به آتلانتا برای یک جلسه. در این دیدار او اتفاق افتاد به نشستن در یک جدول با یک headhunter که به نام او دو هفته بعد در مورد یک فرصت به عنوان رئیس امور مالی در غرب آرکانزاس درمانگاه در نزدیکی جنسبرو.

Dr. Ray سالن بنیانگذار شرق آرکانزاس, درمانگاه, شرکت NEA باپتیست درمانگاه به یاد زمانی که دیویس فرض بر این است که موقعیت خود را در سال 1999.

“ما در یک زمان واقعی از آشفتگی. در آن زمان ما تا به حال بسیار ضعیف مدیریت مالی و ما واقعا در پریشانی و اسکاتلندی در آمد و واقعا به ما کمک کرد ما در تاریک ترین ساعت” هال می گوید.

دیویس هال می گوید: “در زمان ما از آن زمان به زمان خوب است. و البته پس از آن ما ساخته شده امکانات جدید است که … a $450 میلیون زیبا بیمارستان و درمانگاه متصل با یک مرکز سرطان پشت سر گذاشت و تمام آن اشغال شده به طور کامل در حال حاضر و ما در حال انجام به خوبی به لطف او را.”

در حالی که در جنسبرو دیویس کمک شروع NEA درمانگاه بنیاد که مطرح شده پول برای حمایت چند سازمان دیگر از جمله مرکز خوب و اندوه است.

دیویس بود هیچ غریبه ای به غیر انتفاعی کار و حتی قبل از آن.

“هر کس می خواهد به یاد چیزی می دانید؟,” او می گوید از او دلیل کار داوطلبانه. “چیزی که من با آن بزرگ شده بود و فقط یک سنت و واقعا بیشتر از یک هدف دادن است.”

او صرف زمان به عنوان یک جوان کمک در سالن یکنوع بازی شبیه لوتو در حال اجرا دستگاه پاپ کورن یا انجام هر چیز دیگری مورد نیاز بود.

“رشد کاتولیک یکنوع بازی شبیه لوتو به نوعی از ما جمع آوری کمک” او توضیح می دهد.

او رئیس قلبی پیاده روی جمع آوری پول برای انجمن قلب آمریکا در جنسبرو. هنگامی که دو نفر از دوستان خود نشسته و در دفتر خود در آرکانزاس اورولوژی و خواست اگر او می تواند 2018 قلب پیاده روی در لیتل راک او نمی دریغ به نگاهی است که در. مادر او در سال 2009 درگذشت و برادر کوچکترش کیت درگذشت در سال 2016 هر دو از قلب-بیماری های مرتبط با.

“من گفت:” من کاملا به انجام هر کاری من می توانید به جمع آوری پول” می گوید: “دیویس که باقی مانده است درگیر با سازمان و خدمت به عنوان رئیس انجمن قلب آمریکا از آرکانزاس مرکزی هیئت مدیره در سال 2021.

او نیز درگیر با رونالد مک دونالد خانه Jaycees دوار و دیگران.

“که فقط درگیر در رویدادهای مختلف و حمایت باعث می شود من فکر می کنم که من مطرح شده بیش از یک میلیون دلار برای موسسات خیریه در زندگی من” دیویس می گوید. “کلید برای من این است که من تا به حال یک مشکل درخواست از مردم برای کمک به این دلیل که بدترین آنها در حال رفتن به می گویند که هیچ.”

رفقا گلف

کریس McNulty از Louisville, Ky., ملاقات دیویس زمانی که آنها با هم کار می کرد در اولین تنسی بانک در ممفیس در سال 1993.

“ما هر دو جوان و crazier. ما دوستان خوب شد. ما شروع به کار کردن در ناهار با هم در شکل گرفتن و ما بیرون رفتن در شب” McNulty می گوید.

این البته قبل از هر کدام از آنها تا به حال خانواده تعهدات.

دیویس و همسرش ازدواج در سال 1999.

“درست قبل از ما ازدواج کردم او به من گفت که او قرار بود به من بخندی و من را در بسیاری از ماجراهای” امی می گوید. “و تا کنون او درست بوده است به خود کلمه است.”

دیویس و McNulty باقی ماند و دوستان نزدیک به هر یک از خانواده های خود رشد و Davises بازدید McNulty خانواده در لوییویل سالانه برای بیش از 20 سال در زمان مسابقات گلف در McNulty باشگاه.

“او یک خانواده متمرکز شده است اما او نیز باعث می شود زمانی برای دوستان خود را و آن را فقط مانند یک تجربه خنک به او آمده است تا در هر سال و پس از آن من شروع به رفتن به پایین وجود دارد نوع رفت و برگشتی و ما را در گلف سفر با برادران خود. ما واقعا شد مانند برادران — به نظر من او یک برادر.”

McNulty می گوید که او نمی نگه داشتن این واقعیت است که “برای برخی از دیوانه دلیل او یک میهن پرستان فن” در برابر او.

“من استیلرز فن,” او می گوید. “او و من یک مقدار زیادی از سرگرم کننده با آن.”

McNulty کودکان شناخته شده اند دیویس در تمام طول زندگی خود, اما McNulty نیست و مطمئن شوید که آنها می دانند که نام خود را.

“آنها می دانند که او را به عنوان صاف است. آنها می گویند “آه عمو اسموتی آمدن” او می گوید. “این چیزی است که من همیشه او را به نام. من به او این لقب به این دلیل که او فقط صاف اپراتور و صاف بازیکن گلف و آن را به فراتر است. من فقط آرزو می کنم او بهتر بود در گلف بنابراین ما می تواند برنده شدن بیشتر زمانی که او می آید.”

بازی گلف یکی از چند چیز دیویس می کند و برای استراحت به گفته او هر چند او را آهسته به صرف زمان تماشای فیلم با خانواده اش.

لانگفورد باعث می شود توجه داشته باشید از دیویس’ تمایل برای ماندن در حرکت مداوم است.

“نگرانی اصلی من با Scot است که او احتمالا یک معتاد,” Langford می گوید. “من نمی دانم که چگونه او compartmentalizes همه چیز را که او می کند چرا که در همان زمان او یک زن و یک مرد خانواده است. من فکر می کنم ماهیت اسکاتلندی است که به عنوان استعداد او است و به عنوان هوشمند به عنوان او است که او یک قلب بزرگ. من فکر می کنم آن را فقط می آید از قوی ارزش های مسیحی و او همیشه نگران همه ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>