رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه شب اهدا آمریکا بالاترین غیرنظامی افتخار مدال آزادی را به یکی از ترین کشور uncivil شهروندان است. راش Limbaugh — رادیو میزبان نژادپرستانه و زن ستیز, ای, transphobe و به طور کلی همه جانبه bigot — دریافت این جایزه از enabler Melania Trump.

پایین vid راش Limbaugh بزرگترین ‘hits’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا Limbaugh با مدال طول سالانه دولت از آدرس اتحادیه. قبلا Limbaugh اعلام کرد او را به زودی شروع درمان برای سرطان ریه است.

تبلیغات

Limbaugh شد یکی از بالاترین پرداخت می شود و بیشتر گوش به رادیو گوینده در آمریکا توسط اقدام به عنوان ادبانه و به عنوان مثل انسان ممکن است.

او اغلب قبل اخبار در مورد افراد بی خانمان با آهنگ ‘ain’t Got No خانه” توسط کلارنس ‘غواص ” هنری. قبل از گزارش مردم با اچ آی وی زندگی او با بازی Dionne Warwick ‘من می دانم که i’ll Never Love This Way Again’. در یک زمان Limbaugh انجام آنچه که او نامیده می شوند ‘caller سقط جنین’. او به پایان رسید تماس ناگهان با صدای جارو برقی و فریاد.

در عین حال در سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن تمجید POS در حالی که همسرم, Melania با افتخار بخور امریکا بزرگترین افتخار غیر نظامی در اطراف گردن قرمز.

نمایشگر اختیار توصیه می شود – سخنرانی نفرت شدید

در علاوه بر این به سخنرانی نفرت کارگردانی در اقلیت نژادی و LGBTIQ مردم Limbaugh غالبا اهداف زنان است. او به طور منظم جوک مورد رضایت در روابط جنسی. او با اشاره به رضایت به عنوان “کلید سحر و جادو به سمت چپ.” او یک بار با الهام از تحریم خود را نشان می دهد اخراج خود را از دانشگاه کمپین برای دانش آموزان برای به دست آوردن رضایت کلامی قبل از رابطه جنسی.

“چگونه بسیاری از شما بچه ها . . . آموخته اند که ” خیر “به معنی” بله ” اگر شما می دانید چگونه به نقطه آن؟”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de