تپه ایران همچنان به عنوان برگ برنده به نظر می رسد به وفل در خاموش کردن

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — تهمت مقامات دولت و رهبران کنگره تلاش دوشنبه برای نهایی کردن نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به عنوان coronavirus بحران عمیقتر حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید که نشان می دهد او تا به حال تردیدی در مورد تمدید زمان 15 روز پیشنهاد خاموش کردن.

“انتظار نداشتم به شروع هفته من با چنین وخیم پیام برای امریکا” جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فردا صبح” به او هشدار داد در اعداد رشد خواهد کرد بدتر این هفته است. “همه چیز در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است. ما واقعا نیاز همه به این درک…و تکیه به چیزی که آنها می توانید برای صاف منحنی.”

تنها چند ساعت قبل از جراح عمومی وخیم هشدار تهمت پیشنهاد در توییتر نوشته است که این درمان ممکن است مضر بیشتر از شیوع بیماری در یک صدای جیر جیر که مغایر با مشاوره از متخصصان پزشکی در سراسر کشور.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را,” او نوشت و اضافه کرد: “در پایان 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات و رهبران کنگره در ضمن به از سرگیری مذاکرات در ساعت 9 صبح پس از کار را از طریق شب در عظیم 2 تریلیون دلار اقتصادی طرح نجات. دموکرات ها تا به حال از خط خارج برنامه یکشنبه شب با این استدلال آن را کج و به سمت شرکت ها و انجام بیش از حد کوچک برای کمک به کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خارج شد کاپیتول درست قبل از نیمه شب رخ داد توجه داشته باشید خوش: “ما بسیار نزدیک است,” او گفت:, و اضافه کرد مذاکره کنندگان کار می کنند از طریق شب.

“ملت ما نمی توانیم یک بازی مرغ” هشدار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., صدای خود را افزایش در سنا طبقه یکشنبه شب. هدف او این است که به رای جمعه. سنا را دوباره تشکیل جلسه در ظهر.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر D-N. Y نیز خوش بینانه صدا توجه داشته باشید.

“این لایحه در حال رفتن به تحت تاثیر قرار این کشور و زندگی آمریکایی ها نه فقط برای چند روز آینده اما در چند ماه آینده و سال — بنابراین ما باید مطمئن شوید که آن را خوب است, او گفت:. ‘”وجود دارد برخی از مشکلات جدی با بیل مک کانل رهبر گذاشته. مقدار بسیار عظیمی از شرکت های بزرگ نجات منابع مالی بدون محدودیت و یا بدون نظارت — شما حتی نمی خواهد می دانم که گرفتن پول است. به اندازه کافی پول برای بیمارستان, پرستاران, PPE, ماسک تمام مراقبت های بهداشتی نیاز دارد. هیچ پول برای دولت و دولت های محلی بسیاری از آنها خواهد شکست. بسیاری از چیزهای دیگر.”

اما شومر گفت: آنها در حال پیشرفت در برخورد با این مسائل. “ما در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر. و من بسیار امیدوار است که چگونه من می خواهم آن را قرار داده است که ما می توانیم یک لایحه در صبح است.”

در جبهه اقتصادی فدرال رزرو روز دوشنبه اعلام کرد آن را به قرض دادن به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی و همچنین گسترش برنامه های خرید اوراق قرضه خود را به عنوان بخشی از یک سری از جارو گام به حمایت از جریان های اعتباری از طریق یک اقتصاد ویران شده توسط ویروسی شیوع.

فدرال رزرو گفت: آن را راه اندازی سه اعطای وام های جدید است که امکانات را فراهم خواهد کرد تا به 300 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه شهرداری ها و خرید دارایی مورد حمایت اوراق بهادار.

آن را نیز می گوید که می خواهد خرید نامحدود اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در تلاش پایین نگه داشتن نرخ بهره و اطمینان از این بازار تابع هموار.

با یک جمعیت در لبه و پوسته-شوکه بازارهای مالی آماده برای هفته کاری جدید واشنگتن زحمت کشیده تحت اندازه و دامنه نجات بسته است که بلند پروازانه تر از هر در سالهای اخیر — بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

دموکرات ها می گویند که تا حد زیادی ایران به رهبری تلاش ها نمی تواند به اندازه کافی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و امدادگر و نتواند به قرار دادن محدودیت بر روی یک پیشنهاد 500 میلیارد دلار “دوغاب صندوق” برای شرکت های بزرگ. آنها رای دادند برای جلوگیری از پیشروی آن است.

دموکرات ها موفق به کسب یک امتیاز به ارائه چهار ماه از گسترش مزایای بیکاری به جای فقط سه نفر به عنوان پیشنهاد به طور رسمی اعطا گمنامی به بحث خصوصی شد. از بیکاری پرداخت نیز گسترش برای خود اشتغالی و به اصطلاح فرفره کارگران است.

آلارم بودند که صدا از ساحل به ساحل در مورد موج coronavirus موارد در مورد به سقوط بر روی سلامت کشور سیستم.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, حال وخیم, خبر فوری از همه گیر متحده در کانون: “آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” او همه اما خواهش کرد که واشنگتن برای کمک به تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی و متهم خواه رئیس جمهور از “نه بلند کردن انگشت” برای کمک به.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست برای دریافت یک معامله انجام می شود و در طول پنج شنبه جلسه در پاسخ به انتقاد که دولت او کند بود به عمل می کنند. وی همکاری خود را با سه کشور سخت ترین ضربه — نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا و استناد به یک اندازه به فرمانداران انعطاف پذیری در فراخوانی گارد ملی تحت کنترل خود در حالی که دولت فدرال را پوشش می دهد این لایحه است.

اما حتی به عنوان تهمت تاکید کرد فدرال-محلی مشارکت برخی از فرمانداران از جمله گرگ ابوت جمهوری خواه از تگزاس ابراز ناخشنودی واشنگتن پاسخ. رئیس جمهور خود را در زمان یک ضربه تند وشدید زدن ساعت زودتر در رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر, D-Ill., و گفت که او و “یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران هم با خبر جعلی” نباید “سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.”

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن استناد به دفاع و حفاظت از قانون به ندرت استفاده می شود چندین دهه قدرت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای وادار کردن بخش خصوصی به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و هواکش. مقامات روز یکشنبه گفت که این امر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور داوطلبانه و کسب و کار خواهد بود و نه مجبور به عمل می کنند.

“ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها برافراشته در برابر سوسیالیسم در خارج از کشور و در میان دموکرات ها.

دو روز پس از او به شدت انتقاد کرد و در یک خبرنگار که پرسید در مورد پیام خود را به وحشت آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “برای کسانی که نگران و می ترسم لطفا می دانم که زمانی که من رئیس جمهور شما, شما می توانید احساس اعتماد به نفس است که شما یک رهبر است که همیشه برای مبارزه با شما.”

ضرورت عمل به نصب است به عنوان مدعیان موشک وار رفتن و fnancial بازارهای مشتاق هستند نشانه هایی است که واشنگتن می تواند نرم کردن ضربه از بحران بهداشت و درمان و چه کارشناسان می گویند یک بلندی رکود است. آتی سهام به شدت کاهش یافته است به عنوان تهمت صحبت یکشنبه شب.

مقامات اواخر روز شنبه با قرار دادن برچسب قیمت از بالونی بسته نجات در نزدیک به 2 تریلیون دلار. که شامل اقدامات بیشتری گرفته توسط فدرال رزرو برای تقویت اقتصاد است.

مرکزی به این بسته است که تا آنجا که $350 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه. نیز وجود دارد یک بار تخفیف بررسی حدود 1200 $در هر فرد و یا 3000 $برای یک خانواده چهار و همچنین تمدید مزایای بیکاری.

بیمارستان Mnuchin گفت: دریافت حدود 110 میلیارد دلار برای انتظار هجوم افراد بیمار.

وزیر خزانه داری گفت: بخش قابل توجهی از این بسته شامل کار با فدرال رزرو تا 4 تریلیون دلار نقدینگی برای حمایت از اقتصاد با “گسترده مبتنی بر برنامه های وام دهی.”

اما دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی را تحت فشار قرار دادند برای اضافه کردن فایرفاکس از جمله امنیت غذایی کمک وام کسب و کار کوچک و دیگر اقدامات برای کارگران است.

آنها هشدار داد پیش نویس این طرح را 500 میلیارد دلار برای شرکت ها قرار نیست به اندازه کافی محدودیت در کسب و کار گفت: ممنوعیت سهام شرکت را خرید-پشت ضعیف است و محدودیت در اجرایی پرداخت تنها برای دو سال.

“ما در اینجا برای ایجاد یک دوغاب صندوق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده خود و یا یک دوغاب صندوق برای وزارت خزانه داری قادر به دست کردن به دوستان خود گفت:” ماساچوست ایالت الیزابت وارن. “ما اینجا هستیم برای کمک به کارگران ما اینجا هستیم برای کمک به بیمارستان.”

رئیس جمهور در هنگام فشرده توسط یک خبرنگار dodged سوال که آیا کسب و کار خود را دنبال بودجه فدرال.

با روز یکشنبه نتوانست رای مک کانل با عصبانیت سرزنش پلوسی که در بازگشت به واشنگتن در سطح بالای جلسه گفته او “ریخت و آب سرد” بیش از پیش نویس طرح است. اما هر اندازه گیری از مجلس سنا نیز نیاز به تصویب مجلس.

این جزئیات هستند که از پیش نویس از هر دو صورتحساب گردش در میان لابی اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. آنها به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها mildf یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>