بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Hiroo Chothia جدید کتاب “آتش!: 5 استراتژی های ثابت شده برای جرقه موفقیت آمیز خود را مقیاس پذیر و پایدار کسب و کار است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در فوریه 24th.

در این کتاب شما را کشف چگونگی ایجاد موفق و مقیاس کسب و کار است که به طور چشمگیری تغییر کسب و کار شما و شیوه زندگی خود را.

آتش است که باید منابع برای همه کارآفرینان و صاحبان کسب و کار که به دنبال افزایش درآمد خود را به عنوان به خوبی به عنوان ایجاد مسیر واقعی مالی و آزادی زمان.

آتش آدرس بسیاری از مسائل حیاتی مؤثر کارآفرینان و صاحبان کسب و کار از جمله چگونه به:

  • متوقف کردن بازی های کوچک و یا بدتر هنوز هم توفنده از کسب و کار خود را;
  • دریافت ‘جشن & قحطی درآمد قطار™’ و توقف ثابت قطعیت با توجه به درآمد و پول در جریان و
  • ساخت مقیاس پذیر مدل به طوری که آنها می توانید ایجاد یک ساختار و پایدار سطح از رشد و اعتماد به نفس در کسب و کار خود را.

بیش از دو دهه گذشته Hiroo Chothia مربی است و مربی های بی شماری خصوصی مشتریان در بیش از سه قاره به چندین شکل شش و فراتر از کسب و کار. در این کتاب او سهام همان سیستم به طوری که شما بیش از حد می تواند مشتعل کسب و کار شما به موفقیت است.

این کتاب ضروری خواندن برای همه کارآفرینان و صاحبان کسب و کار. نه تنها می تواند تاسیس صاحبان کسب و کار از آن استفاده کنید برای سرعت بخشیدن به کسب و کار موجود خود را, اما همچنین مفید برای کسانی که با توجه به راه اندازی کسب و کار خود را.

“آتش!” توسط Hiroo Chothia رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (2/24/2020 – 2/28/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B084KQDYYM.

“آتش!” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:

“در این کتاب Hiroo Chothia تشریح مراحل است که بسیار مهم برای ساختن یک سود آور و پایدار کسب و کار است. در حالی که بسیاری از کتاب وعده یا به شما نشان می دهد راه را به دنبال زمان-استراتژی های ثابت شده و یا به دنبال شور و شوق خود را, این کتاب فراهم می کند ساختار به انجام هر دو است. ذخیره کردن یک پایه محکم دنبال بهترین شیوه در حالی که همه به خاطر سپردن به گوش دادن به شور و شوق است که سوخت این سفر است. بسیار توصیه می شود اگر شما فقط گرفتن آغاز شده اند و یا آور در مورد تلاش برای پیدا کردن فرمول جادویی برای موفقیت است.” – استیو Garvin

برای کسب اطلاعات بیشتر:
برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل info@bestsellerpublishing.org.

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:
رشد کسب و کار مربی استراتژیست سخنران و نویسنده Hiroo Chothia است به شدت متعهد به هدایت کارآفرینان و صاحبان کسب و کار مستقل به رشد درآمد خود را با موفقیت.

با استفاده از سیستم اختصاصی او کمک متعدد مشتریان در بیش از 3 قاره به ‘خاموش جشن & قحطی درآمد قطار™,’ ساخت چند شکل 6-کسب و کار.

Hiroo یک متخصص شناخته شده برای ایجاد واقعی و پایدار پیشرفت را برای مشتریان خود. او بیش از 20 سال تجربه کار با کودک و با استعداد مشتریان و هدایت آنها برای رسیدن به موفقیت های قابل توجهی در رشد درآمد خود را با موفقیت.

او مربیگری و مشاوره عمل آگاهانه با تجارب متنوع از جمله: به عنوان یک صاحب کسب و کار موفق بین المللی مشاوره مدیریت و مربیگری عمل او غیر اجرایی directorships در بخش های مختلف و همچنین اجرایی عملکرد قبل از راه اندازی کسب و کار خود را.

او ماموریت و تعهد است برای دیدن مشتریان خود حک کردن یک آینده آنها سزاوار و رشد با شادی سهولت و سرعت. او هدف اصلی است برای کمک به مشتریان خود را به دیدار با ایشان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im