تاریخی اقیانوس پیمای ممکن است زندگی دوم به عنوان هتل یا یک Airbnb

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اسکات Rechler شد مذاکره یک معامله برای ساخت Airbnb اجاره در منهتن برج اداری زمانی که توسعه دهنده املاک و مستغلات تا به حال ظهور. درخت خانه ها و دیگر غیر متعارف مسافرخانه شد و محبوب در صفحه اصلی سایت به اشتراک گذاری. نمی دانم چرا کشتی ؟

Rechler مدیر اجرایی RXR ملک تا به حال یک کشتی در ذهن است. برای دهه های تفریحی و املاک مردم شده اند در تلاش برای احیای یک mothballed اقیانوس پیمای به نام اس اس, ایالات متحده است. با تشویق او در گفتگو با مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky, Rechler تصمیم به شیرجه رفتن.

در سال گذشته Rechler زده مقابله با کشتی های غیر انتفاعی صاحب و شروع به راه اندازی طرح های. در حال حاضر RXR خرید طرح خود به نیویورک و سان فرانسیسکو و نیم دوجین دیگر شهرهای ایالات متحده به دنبال یک سایت برای حدود 500 میلیون دلار پروژه که شامل هتل و رستوران و موزه جشن کشتی ، اگر دولت های محلی به خوبی پاسخ یک درخواست رسمی برای علاقه کار می تواند شروع در یک کارخانه کشتیسازی بعد از این سال.


“ایده این است برای ساخت یک فضای عمومی است که می تواند تبدیل به یک مقصد برای مردم به صرف روز می شود و بخشی از تاریخ” Rechler در مصاحبه ای گفت:.

RXR پیشینه طراوت پیری سازه از جمله سابق منهتن حمل و نقل ترمینال است که این شرکت تبدیل به فضای اداری برای گوگل و ناسائو در سالن بزرگ که در آن توسعه آپارتمان و مغازه های خرده فروشی در پارکینگ های اطراف منسوخ عرصه است.

اس اس, ایالات متحده است که در 990 پا است فقط خجالتی از ساختمان کرایسلر خواهد شد نیاز به یک مقدار زیادی از کار. کشتی صرف بیش از دو دهه زنگ زدن در یک اسکله در فیلادلفیا و یک سری از شکست خوبی توسعه برنامه آن را ترک کرده اند محروم از تقریبا تمام مبلمان و اتصالات. درب آویزان کردن لولا و تکه های فلزی اویزان از سقف. کشتی های داخلی مانند رها شده در فضای صنعتی و نه یک لوکس اقیانوس پیمای.

و در عین حال از آن بود که حسادت از جهان که در آن زمان اولین سفر خود در سال 1952 نماد پس از جنگ امریکا فنی و مالی ممکن است. کشتی تنظیم یک رکورد سرعت در آن برای اولین بار در نیویورک به لندن عبور از لطف راز بودجه از وزارت دفاع ایالات-که می خواستم یک کشتی است که می تواند حمل 15,000 نیروهای نظامی در سراسر اقیانوس اطلس را بدون سوخت گیری در این رویداد از جنگ.

که در جنگ هرگز آمد اما سن این هواپیما انجام داد. کشتی کشیده شد از خدمات در سال 1969 و صرف نیم قرن bobbing بین صاحبان که سعی کردم و شکست خورده به repurpose آن است. زمانی که تجاری صاحبان داد تا خیر در پا جمع آوری پول از علاقمندان تاریخ که می خواستند برای نجات “معروف ترین کشتی است که نزول نمی کند.”

“کشتی مظهر یک لحظه در تاریخ است که در آن هر چیزی ممکن است” گفت: سوزان گیبس جمهور از اس اس, ایالات متحده محافظت و نوه از معمار دریایی که در طراحی این کشتی. “این فقط در مورد یک کشتی آن را در مورد این کشور توانایی به اکسل.”

برای Rechler اقیانوس بوش را stripped-down دولت باعث می شود آن را یک تخته سنگ سفید برای توسعه مجدد. اوایل برنامه های تماس برای تبدیل آن روده به یک آبجوسازی و سالن غذا و ایجاد یک glassed در فضای رویداد در کشتی استرن.

در بهار گذشته RXR اعلام کرد یک رمان مقابله با Airbnb که خواهان توسعه دهنده برای ساخت 200 واحد مسکن در یک ساختمان اداری در مرکز راکفلر و لیست آنها را به طور انحصاری در صفحه اصلی سایت به اشتراک گذاری. این شرکت همچنین همکاری در یک پروژه در نزدیکی بروکلین نیروی دریایی حیاط با Airbnb ارائه تخصص طراحی و خدمت به عنوان اصلی کانال برای پر کردن اتاق.

Airbnb تخمگذار برنامه های عمومی در این سال شده است به دنبال راه هایی برای گسترش فراتر از آن خانه سنتی-های ارائه شده است. بسیاری از بسته های پول وای که این شرکت اولین کاربران در حال سفر در بزرگتر بودجه و یا کار در شرکت های با هزینه سیاست هایی که پشتیبانی نمی کند خانه-به اشتراک گذاری. امضای معاملات با املاک و مستغلات و توسعه دهندگان نیز می دهد Airbnb یک راه برای اضافه کردن لیست که مطابق با مقررات محلی در زمین و هوا و یا دریا.

Airbnb کاهش یافته است به نظر Rechler پروژه.

RXR است که با تمرکز بر پیدا کردن یک سایت به لنگر انداختن کشتی را آغاز کرده به دنبال شرکای برای هتل بخشی از پروژه Rechler گفت.

در یک نسخه از طرح RXR را صرف دو سال بازسازی SS ایالات متحده در یک کارخانه کشتیسازی پس از آن دو کشتی به مهار آن را در محل به مدت شش ماه از سایت کار می کنند.

“در محیط فعلی مردم به دنبال اصالت” Rechler گفت. “آنها لزوما به دنبال بزرگ بعدی جعبه شیشه ای از یک هتل. شما می توانید دریافت کنید که در هر نقطه در جهان است. اما که در آن شما می توانید کشتی؟”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>