H&M و تصویرگر Karolina Kijak را در بهار با یک kidswear همکاری که جشن طبیعت

Category: وب وایر Comments: No comments

آخرین H&M kidswear مجموعه چاپ با همکاری Karolina Kijak-Dzikońska لهستانی تصویرگر و معمار شناخته شده برای شگرف او آبرنگی تصاویر از حیات وحش است. برجسته در طیف وسیعی از لباس و لوازم جانبی, Karolina تصاویر را به زندگی رویایی و در عین حال سرگرم کننده-راه عشق و در دسترس خواهد بود در فروشگاه در سراسر جهان و همچنین در hm.com از 5 مارس.

این Karolina Kijak x, H&M, همکاری بر اساس دو طبیعی جهان – زمین و دریا. برای زمین-بر اساس تصاویر حیوانات منجر راه با گورخر, یوزپلنگ, زرافه فلامینگو و برگ نخل در حالی که اقیانوس جهان جشن ماهی پر جنب و جوش, با شکوه, کوسه ها و ستاره های دریایی. این مجموعه شامل لباس های جین و کت و مانتو, پیراهن و تی شرت و شلوار و دامن و شلوارک. کراوات رنگ ombre اثرات و جزئیات از قبیل طناب کشی کمر پچ جیب و کنتراست necklines ویژگی در کنار یک پالت رنگ, زیتون, سبز, اقیانوس آبی, مرجان, صورتی, خاکستری و زرد. لوازم جانبی شامل عینک آفتابی, کیف و هدبند.

“با این H&M, همکاری من فرصت فوق العاده برای نشان دادن کودکان زیبا حیوانات وحشی و در اقیانوس است که به ویژه مهم است زیرا من می خواهم آنها کنجکاو و احساس الهام در مورد جهان در آنها زندگی می کنند. این باعث می شود من خوشحال آوردن این موجودات نزدیک تر به کودکان در لباس های خود را و من بسیار کنجکاو برای پیدا کردن آنچه که واکنش های خود را خواهد بود.”

Karolina Kijak-Dzikońska
“ما بلافاصله کشیده شده به Karolina را آبرنگی تصاویر برای راه رنگ های زنده و ایجاد حس شخصیت در حیوانات. برای همکاری ما ما می خواستیم به متحد کردن جهان از هر دو زمین و دریا در راه اهل تفریح و بازی. امید ما این است که بچه ها و پدر و مادر خود را – پیدا کردن ماجراجویی در این مبارک بهار مجموعه است.”

صوفیه Löfstedt رئیس Kidswear طراحی در H&M

برای خواندن بیشتر در مورد Karolina Kijak x H&M, همکاری, بازدید, H&M, مجله

برای تصاویر بیشتر لطفا از سایت H&M گالری عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>