با گرد هم آوردن athleisure سبک با مواد پایدار, H&M اعلام همکاری با P. E ملت است. سیدنی بر اساس نام تجاری شناخته شده است چند وجهی و مد به جلو activewear و در حال رفتن به برای زنان مدرن در سراسر جهان که منجر سریع ء زندگی می کند.

از شکل چاپلوس و دوچرخه شورت ورزشی و جوراب و بوم کیسه های زوج با همه چیز و هر چیزی در امروز کمد لباس طراحی-led athleisure است که نیروی محرکه P. E ملت x, H&M, همکاری. ویژگی نمادین P. E ملت سایه reimagined در بیشتر پایدار پارچه این مجموعه زحمت مخلوط عملکرد سایش با خیابان سبک مد خود را. آرم بزرگ و کراوات رنگ مجموعه در برابر کنتراست الاستیک waistbands تسمه رنگ-مسدود کردن و پستی جزئیات. ساخته شده از مواد آلی از جمله پنبه و پلی استر بازیافتی های activewear, تی شرت, دامن, لباس شنا و undergarments باید مشخص P. E ملت پرنیان یکپارچهسازی با سیستمعامل سیاه و سفید و خاکستری و مارن ماسه نعناع سبز neon pink میآید و از رنگ نارنجی روشن است.

“با H&M, همکاری, ما می خواهیم زنان در سراسر جهان زندگی می کنند بیشتر, اعتماد به نفس, پر جنب و جوش, مد روز زندگی در حالی که دستکاری او fast-paced شهری وجود دارد. این مجموعه را می توان در تمام طول روز هر روز و در عین حال انعطاف پذیر و کاربردی و سبک رهبری. تمام قطعات کار را به خوبی با هم – آن را بسیار آسان برای ترکیب و مطابقت”

پیپ ادواردز و کلر Tregoning co-بنیانگذاران P. E ملت

“این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده همکاری با P. E ملت – کار تیمی و انرژی بین آنها و طراحان ما عالی بود! پیپ و کلر می دانم دست اول مورد نیاز برای activewear در تمام جنبه های زندگی روزمره به عنوان زن کارآفرینان و موسسان چنین پویا با نام تجاری شیوه زندگی. آنها فوق العاده هستند مدل های نقش و فوق العاده الهام بخش خود را. برای همکاری قطعات از قبیل رنگ-مسدود ساق پوش کراوات رنگ تی شرت و دامن پلیسه دار تاکید واقعا فوق العاده شیک و قابل توجه عملکرد فصل متمایز به P. E ملت است. ما همه خوشحالیم که وجود دارد بیشتر پایدار مواد گنجانده شده در این مجموعه بیش از حد”

ماریا Östblom سر از لباس زنانه طراحی در H&M

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im