H&M, همکاری با نام تجاری دزموند & وزارت اطلاعات برای ایجاد یک شیک کپسول مجموعه برای تابستان

Category: وب وایر Comments: No comments

فقط در زمان برای تابستان پیش رو, H&M است با همکاری لندن با دزموند & دمپسی برای زنان daywear مجموعه – برای نخستین بار توسط این لوکس pyjama نام تجاری. در حال حاضر به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای خود دست و رنگ چاپ دزموند & دمپسی زاییده افکار از مولی گودارد و جوئل جفری. H&M لباس زنانه ویژگی های همکاری چاپ با الهام از استرالیا در آسان رفتن سایه ها و سبک پارچه های طبیعی است. این دزموند & دمپسی x H&M مجموعه در دسترس خواهد بود از مارس 23.

با گسترده طیف وسیعی از laidback و در عین حال شیک لباس kaftans و دیگر آب و هوای گرم ملزومات این دزموند & دمپسی x H&M همکاری یک مجموعه لباس زنانه است که آسان به هر بازی گاه به گاه daywear تنظیم و یا کمد لباس تابستان. طراحی شده توسط a H&M در خانه تیم که از نزدیک با دزموند & دمپسی سایه ها عمدتا طولانی و floaty با پارچه های طبیعی از قبیل مایع پنبه voile و ویسکوز. منحصر به فرد چاپ شد ایجاد شده توسط دست و با الهام از مولی گودارد و جوئل جفری زادگاه استرالیا. کف دست و گیاه شناسی عناصر شکوفا در الگوهای تکرار و یا خمار د جوی مانند چاپ در یک پالت رنگ زعفران زرد, گرد و خاکی, صورتی, آبی لاجوردی, سبز و بژ.

“ما هیجان زده به راه اندازی همکاری ما با H&M. آن است که ما اولین بار جسارت در خارج از اتاق خواب تا ما هیجان زده برای دیدن ما چاپ ‘وحشی’. ما عاشق کار کردن با H&M تیم شده اند و دمیده, دور, چگونه صمیمی و مشترک کل فرایند بود. ما نمی توانیم صبر را به ما جهان اهسته لوکس به H&M و D&D مشتریان در سراسر جهان. ما امیدواریم که آن را به ارمغان می آورد رنگ و شادی و حس سهولت برای همه در حال حاضر”

مولی Goddard, co-موسس و مدیر خلاق دزموند & دمپسی

“این دزموند & دمپسی x H&M همکاری یک مجموعه فوق العاده از طولانی مدت طرح های آسان برای پوشیدن قطعات و نقاشی دست چاپ. ما لذت می برد کار با مولی جوئل و تیم خود را برای ایجاد یک پیچیده و در عین حال آرام کمد لباس تابستان. مجموعه تداعی دور افتاده استرالیا – قرمز مایل به قهوهای خاک تکان دادن کف دست و laidback پرنیان. تمام لمس شخصی واقعا آن را ویژه”

ماریا Östblom سر از طراحی لباس زنانه در H&M

برای خواندن یک گفتگو با دزموند & دمپسی و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دزموند & دمپسی x H&M, همکاری, لطفا, H&M, مجله

برای تصاویر بیشتر لطفا به گالری تصویر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>