H&M شکایت کرد برای $4 متر در عدم پرداخت اجاره در میدان هرالد گل سرسبد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سوئدی, مد, خرده فروش, H&M, مدیون 4 میلیون دلار در پرداخت اجاره آن هرالد مربع فروشگاه گل سرسبد صاحبخانه ادعا کرد در یک طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته است.

هرالد مربع محل, H&M, بزرگترین در سطح جهانی که این شرکت امضا اجاره نامه در سال 2013 با چنگک جمع کردن در حدود 1.2 میلیون دلار در اجاره ماهانه است که پرداخت نشده است از ماه مارس با توجه به اسناد دادگاه ظ روز شنبه توسط صاحبخانه JEMB ملک.

دیگر عامل پرداخت نشده و هزینه های آب و برق برای 63,000 فوت مربع فروشگاه در 1293 برادوی تاریخ به 2014 و محل, H&M, کل بدهی به مالک در $4.2 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه مدعی. JEMB ملک خواسته است دولت دیوان عدالت در منهتن اعلام کرد که سرعت مد خروجی پرداخت آن برجسته اجاره آن است که به دنبال هزینه های قانونی از این شرکت است.


وکلای مدافع برای H&M و JEMB ملک بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

JEMB ملک است نه تنها صاحبخانه به دنبال پول از خرده فروش. H&M پرداخت هیچ یک از آن اجاره در ایالات متحده برای ماه آوریل و مه, با توجه به برآورد از دستگاه datex راه حل های املاک. خرده فروش دارای 17 شهر و مکان و با توجه به مرکز شهری آینده است.

در بریتانیا, H&M, خشم صاحبان املاک با درخواست برای اجاره بخشش و تهدید به خروج اجاره زود بلومبرگ گزارش داد.

“این یک وضعیت شدید” یک H&M سخنگوی گفت: خروجی. “همه فعالیت ها در این شرکت در حال حاضر با دقت مورد بررسی از جمله هزینه ها و خطر چشم انداز.”

ملی زنجیره ای خرده فروشان پرداخت حدود 45 درصد از کل اجاره دلیل طی هفته اول ممکن است با توجه به آمار و ارقام از دستگاه datex راه حل های املاک. شرکت آهنگ های پرداخت به صاحبخانه مشتریان از فروشندگان که پرداخت حداقل 250.000 دلار در اجاره سالانه برای 10 یا بیشتر خواص.

شکاف و برادران بروکس نیز شکایت شده منهتن صاحبخانه در هفته های اخیر در ارتباط با عدم پرداخت اجاره. دادگاه های ایالتی بازگشایی برای مسائل غیرضروری در مه 25, باز کردن پتانسیل برای مستأجر اختلافات. L مارک شکایت کرد SL سبز روز دادگاه بازگشایی, به دنبال شکستن اجاره برای راز ویکتوریا و حمام و بدن با این نسخهها کار در جداگانه Midtown ساختمان های متعلق به صاحبخانه است.

وکلای حفظ که اکثر مستاجران و صاحبخانه ها در حال دست زدن به اجاره اختلافات داخلی از جمله از طریق مذاکره امتیازات یا شرایط جدید پرداخت.

“تجاری مستاجر نمی خواهید به خطر از دست دادن خود را اجاره و صاحبخانه نمی خواهید به خطر از فضای خالی” گفت: Scott آمل برش یک شریک در گروه املاک و مستغلات برای شرکت حقوقی Herrick. “هر کس انگیزه ای برای کار کردن چیزها.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>