H&M را آگاهانه منحصر به فرد SS20 مجموعه دایره نوآوری در قلب آن

Category: وب وایر Comments: No comments

H&M را آگاهانه مجموعه منحصر به فرد را برمی گرداند برای SS20 می کند با زرق و برق از عصر طلایی سفر با قطار در حالی که در نظر گرفتن دوری به عنوان فلسفه آن. در کنار یک میزبان از پایدار و فرآیندهای نوآورانه ساختگی این مجموعه الهام گرفته شده است و لو قطار جایگزین ارزشیابی دوزبانه ظریف پاپوش زد که از کاله به ساحل d ‘ Azur در 1920s. با گرد هم آوردن زرق و برق دار لباس شب و gauzy لباس های روز, مجموعه ویژگی های جدید پایدار منابع مواد مانند CIRCULOSE ® یک ماده طبیعی تولید شده از بازیافت منسوجات و RENUTM یک با کیفیت بالا و بازیافت پلی استر و همچنین مانده سهام از پارچه های قبلی مجموعه. این SS20 آگاهانه مجموعه منحصر به فرد در دسترس خواهد بود در انتخاب فروشگاه ها و آنلاین در Hm.com از مارس 26.

“محرک برای SS20 ایده فریبنده سفر با قطار که تیم طراحی احساس بود زیبا و نمادین از, H&M, سفر به عنوان یک شرکت نسبت به دوری. ما با الهام از لو قطار جایگزین ارزشیابی دوزبانه و منحط معماران و طراحان مانند Jean Cocteau و پابلو پیکاسو حلق آویز کردن در ویلا سانتو Sospir در درپوش Ferrat. ما می خواستیم به پیشنهاد مجموعه ای که در بازی به آن منحط بی خیال زمان و همچنین موجود پایدار طرح های مشتریان ما خواهد شد عشق پوشیدن روزانه می گوید:” الا Soccorsi طراح در H&M.

کلید قطعه شامل یک طبقه با طول بازیافت پلی استر توپ لباس شب; بازیافت پارچه تافته لباس کوتاه با آستین پلیسه دار; یک CIRCULOSE ®یک ژولیده لباس روز; بازیافت پارچه تافته بلوز و تاب آستین; و یک جین است که ساخته شده از 100 % undyed پنبه آلی. کلید لوازم جانبی شامل تخت کوکتل دمپایی با بازیافت شیشه ای مهره ارایش (مانده از یک مجموعه قبلی) و کیسه های ساخته شده از VEGEA™ نوآورانه وگان چرم جایگزین ساخته شده از دور انداخته انگور پوست و ساقه.

“برای SS20 خودآگاه طراحی منحصر به فرد تیم در نظر گرفته عاطفی دوام و زندگی پس از مرگ از لباس آنها طراحی دقت تر از همیشه قبل از. این تیم دو برابر شده است را در ترکیب پارچه در کنار استفاده از روشهای رنگرزی می آید که با کمتر اثرات زیست محیطی – ما در واقع با استفاده از یک رنگ طبیعی ساخته شده از قهوه های جمع آوری شده از H&M تولید خود دفاتر. ما متعهد به راستی رویکرد جامع به پایداری و همچنین برای ایجاد قطعات خاص است که یک عمر گذشته می گوید:” ان-سوفی جوهانسون خلاق مشاور در H&M.

در مورد H&M آگاهانه منحصر به فرد
آگاهانه منحصر به فرد است, H&M, حق بیمه, مجموعه لباس زنانه از بالا قطعات و کلاسیک بی انتها است که ساخته شده از پایدار منابع مواد و با استفاده از روش های پایدار. آن راه اندازی شد و در سال 2012 با تمرکز بر توسعه و نوآوری است. آگاهانه منحصر به فرد مجموعه در طول تاریخ شامل یک بستر تست برای, جدید, مصالح نوین و روش های پایدار تفکر که پس از آن گنجانیده شده در سراسر H&M کسب و کار. این منجر به این هدف بلند پروازانه تنها به استفاده از بازیافت یا پایدار منابع مواد تا سال 2030.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>