پارک مرکزی Conservancy اعلام کرد نوسازی لاسکر سرسره و استخر در انتهای شمالی پارک در سال 2018 است.

عکس: کریستینا Horsten/زوما پرس

شناگران و بازیکنان هاکی اصرار به خصوصی محافظت است که حفظ منهتن پارک مرکزی برای تجدید نظر در پیشنهاد 150 میلیون دلار برای نوسازی لاسکر سرسره و استخر و گفت: برخی از فضای خود را حذف خواهد شد.

تحت نوسازی طرح های استخر را اندازه می تواند 25 ٪ کاهش می یابد و یخ یخ بازی در حال حاضر تنها یک ورق از یخ خواهد قابلیت تقسیم به دو و محافظت از سخنگوی گفت.

پارک مرکزی و محافظت از این گروه غیر انتفاعی است که مدیریت پارک برای شهر نیویورک اعلام کرد نوسازی سرسره و استخر در سال 2018 است. آنها از افزایش 100 میلیون دلار برای این پروژه با دیگر 50 میلیون دلار که از این شهر پارک های بخش.

سیل مستعد فضایی که باز در سال 1966 است فراتر از تعمیر و نیاز به یک نوسازی کامل با توجه به محافظت از. فضای جدید ساخته خواهد شد به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است با توجه به دسترسی و وزارت بهداشت مقررات سخنگوی محافظت گفت. وجود خواهد داشت یک منطقه جدید برای “free-form اسکیت” در یک دریاچه بزرگ تر از المپیک به اندازه استخر و چلپ چلوپ پد برای کودکان.

“تسهیلات از مقیاس فعلی نمی تواند ساخته شده با استانداردهای امروز در این سایت” یک سخنگوی گفت. “برنامه ریزی شده استخر و پیست هستند به عنوان بزرگ به عنوان آنها را می توان در این سایت محدودیت های فنی و الزامات استانداردهای دسترسی و اهداف پروژه است.”

در حدود 200 ، 000 نفر با استفاده از استخر و سالن هاکی روی یخ سالانه یک درصد از حدود 2.5 میلیون بازدید کنندگان به پارک هارلم میر و شمال جنگل محافظت می گوید.

یک سخنگوی این شهر پارک های گروه گفت: نوسازی خواهد ساخت پارک های قابل دسترس بیشتر و بیشتر استقبال ساکنان که در اطراف پارک.

دادخواست آغاز این ماه توسط بازیکنان هاکی و شناگران برای تغییر نوسازی پیشنهاد کرده است به دست آورد حدود 4000 امضا.

لاسکر پیست و Wollman پیست در انتهای دیگر از پارک مرکزی در حال اجرا توسط این سازمان نسبت ناروا که در زمان بیش از این امکانات در سال 2001. قرارداد خود را با این شهر در سال 2021 به پایان می رسد زمانی که نوسازی شروع به تنظیم شده است.

آن شناخته شده نیست که بیش از این پیست و امکانات بعد از قرارداد به پایان می رسد و یا اگر مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواهد شد دوباره. پارک وزارت گفته است که بررسی همه گزینه ها است. یک سخنگوی این سازمان نسبت ناروا نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در روز سه شنبه بیش از ده نفر با حضور در کمیسیون طراحی شنوایی به شهادت علیه این طرح که در حال حاضر تایید شده توسط هیئت مدیره جامعه و حمایت از مقامات منتخب محلی.

“ما می خواهیم به نگه داشتن بازی هاکی در لاسکر از آنجا که ما آن را دوست دارم وجود دارد” گفت: Michaelangelo Windley, 12, a Bronx مقیم که در این پیست برای نه سال.

او گفت: پیشنهاد طرح که با ظرفیت های موجود جریان می آید در هزینه هزاران نفر از مردم که با استفاده از غلطک.

“چرا باید آنها را متوقف کند در حال حاضر به دلیل یک جریان” او گفت: از بازیکنان هاکی.

جوانتر بازیکنان هاکی باید چند گزینه برای یادگیری بازی یک بار یخ می بندد برای نوسازی گفت: پدر و مادر بازیکنان و مربیان است. این خانه را به چند تیم از جمله پارک مرکزی شمال ستاره, شاگرد, تیم, بازیکنان, در محدوده سنی 5 تا 32 با معلولیت رشدی.

رابرت Epner تاسیس برنامه های رایگان و شش سال پیش پس از او پسر دیوید که مبتلا به اوتیسم است, پیوست, یخ بازی مقدماتی برنامه هاکی. سرسره ارزشمند است به صدها نفر از پدر و مادر و خانواده های کودکان با نیازهای ویژه که فقط می خواهم به بازی, او گفت:.

“ما بازیکنان بسیار شادی و احساس موفقیت در تیم ما و برای بسیاری از افراد این است که خود را از مورد علاقه ترین چیز در جهان است,” او گفت:.

نوشتن به کتی هونن در Katie.Honan@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین