خوک های اولیه ارائه 2022 چشم انداز با نخبگان سرعت

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس شد دومین مدرسه به ارائه یکی از سریع ترین دانشجوی سال دوم چشم انداز در کشور در روز دوشنبه.

ورزشکار Pierre Goree جونیور, 6-0, 198 پوند از دانکنویل تگزاس دریافت پیشنهاد از میشیگان در ماه مه سال گذشته است. او همچنین نقشه کشی بهره از اوکلاهما.

Milesplit گزارش او ثبت 10.58 ثانیه در 100 متر در تابستان بعد از سال اول و 22.04 ثانیه در 200 سال جاری است. Razorbacks رسیور مربی جاستین rita gary او را از خود ارائه از آرکانزاس است.

“خوب است انسان هوشمند. او می گوید: او دوست دارد با سرعت و که من یک مقدار زیادی از آن را” Goree گفت.

Goree امیدوار به اجرای آهنگ در دانشگاه و آگاه است آرکانزاس’ پیگیری برنامه برنده بیش از 40 قهرمانی ملی. او گفت که او نمی خواهد فراموش آرکانزاس’ اوایل ارائه دهد.

“چرا که آنها اعتماد به نفس این زود هنگام و زمانی که دیگر کالج ها شروع به آمدن در آن خواهد بود بهتر است برای آرکانزاس چرا که آنها در حال تلاش به دنبال من در اوایل,” او گفت:.

ملی استخدام تحلیلگر تام موش صحرایی قطب شمال از CBS Sports Network ملاقات با Goree پیش از آن در ماه مارس است.

“او فوق العاده ورزشکار. او حداقل چهار-ستاره-به همراه چشم انداز” موش صحرایی قطب شمال گفت. “او واقعا موثر در شخص عضلانی بچه که نقش یکی از برنامه های بالا در کشور است. Pierre می توانید تعدادی از موقعیت است.”

در حالی که در آرکانزاس استخدام او به عنوان یک ورزشکار Goree ترجیح می بازی ایمنی.

“من البته مانند هدف قرار دادن” Goree گفت. “من مانند فیزیکی فراست و شما ببینید رسیور سوزاندن DBs, بنابراین من می خواهم به ثابت کند که اشتباه است. و من یک ballhawk بنابراین هر زمان که محو شدن در حال آمدن است راه من است یا ناقص و یا قطع شوند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>