خوک سقوط در فلوریدا از دست دادن 5th مستقیم در ثانیه

— Keyontae جانسون به ثمر رساند حرفه ای-بالا 24 امتیاز اندرو Nembhard اضافه شده 17 و فلوریدا, ضرب و شتم, آرکانزاس, 73-59 در سه شنبه شب برای خود 11 پیروزی در 12 گذشته جلسات.

Gators (17-9, 9-4 کنفرانس جنوب شرقی) نیز تمدید خط برنده شدن خود را در برابر Razorbacks در گینسویل به 14. آرکانزاس (16-10, 4-9) نیست برنده در o’connell مرکز پس از Feb. 28 سال 1995.

نوح لاک سون در 11 امتیاز برای فلوریدا با تشکر عمدتا به سه 3-اشاره گر. کری Blairsville جونیور برداشت چهار خطا را — همه در حمله نهایی در 9 دقیقه از عمل است. او به پایان رسید و با دو امتیاز و پنج ریباند و شش گردش.

آرکانزاس بازی پنجمین بازی متوالی بدون پیش فصل همه-SEC انتخاب اشعیا جو که تا به حال آرتروسکوپی دبريدمان عمل جراحی بر روی زانو خود را حق دو هفته پیش.

این Razorbacks trailed با 19 امتیاز در باز کردن نیمی اما در زمان استفاده از فلوریدا ناپاک مشکل به تراشیدن آن را برای چندین اموال پس از شکستن. Gators تبدیل به Nembhard و Johnson به بازسازی دو رقمی منجر به کشش.

Nembhard دو پرتاب آزاد پس از طریق گرفتن بر روی یک درایو و بعد اضافه متوالی چپ دست layups. جانسون آمار چهار از موسسه خیریه خط خطی و غرق یک شناور در خط. همه آنها از فلوریدا جرم در یک 12-2 جهش ساخته شده است که آن را در 12 نقطه بازی.

ماسون جونز led آرکانزاس با 21 امتیاز. Adrio بیلی اضافه شده 16 به عنوان Razorbacks خود را از دست داده پنجمین بازی متوالی در لیگ برتر بازی کند.

در اوایل فلوریدا نگاه مانند آن را بدون مشکل گسترش تسلط خود را در سری. Gators 10 از 15 عکس از جمله 5 از 7 از 3 نقطه محدوده و چراغ 30-11.

Razorbacks مربی nest به نام دو وقفه هر دو پس از لاک آمار 3s به امید له فلوریدا حرکت است. دوم به نظر می رسید به کار می کنند.

آرکانزاس بسته باز 20 دقیقه با یک 15-3 اجرا است که قطعه قطعه به 19-نقطه منجر شود. آن را قطعا کمک کرد که Gators در بازی 18 دقیقه بدون Blairsville و نزدیک به 10 بدون جانسون. هر دو برداشت از یک جفت از خطا را در اوایل.

این Razorbacks ازمایش کرده 33-26 در شکستن و باز نیمه دوم با آسان سطل و سپس مجبور گردش مالی در انتهای دیگر. اما متناقض Gators دور هم جمع شده و شروع به پیدا کردن جای پا خود را.

تصویر بزرگ

آرکانزاس: این Razorbacks همان نخواهد بود تا زمانی که جو می گرداند. او رتبه دوم را در این تیم به ثمر رساند به طور متوسط 16 امتیاز یک بازی است و یکی از این تیم بهترین 3-نقطه بورس و محیط زیست.

فلوریدا: Gators باید برنده پنج شش پس به دنبال مانند آنها NCAA Tournament امیدوار بودند در حمایت از زندگی. چگونه آنها در پایان پایین کشش را تعیین خواهد کرد اگر آنها آن را بزرگ رقص برای چهارمین سال متوالی است.

بعدی

آرکانزاس: این Razorbacks بازی سه بعدی خود را چهار در آغاز روز شنبه هنگامی که آنها میزبان Missouri.

فلوریدا: Gators شروع دلهره آور راجع به طور منظم-فصل کشش در شماره 10 کنتاکی در روز شنبه. آنها همچنین در صورت LSU, تنسی, گرجستان و کنتاکی دوباره قبل از کنفرانس و مسابقات.

زودتر

نهایی | فلوریدا 73 آرکانزاس 59

این Razorbacks’ دست خط در ثانیه بازی رسیده است و پنج بازی پس از سقوط در جاده ها در برابر Gators در روز سه شنبه.

ماسون جونز به پایان رسید با یک تیم بالا 21 امتیاز و Adrio بیلی اضافه شده 16 امتیاز و 8 ریباند بود اما نه به اندازه کافی برای غلبه بر 19 نقطه در نیمه اول با کسری بودجه. جیمی Whitt نیز اضافه شده 10 امتیاز.

فلوریدا منجر شد توسط یک حرفه ای-بالا 24 امتیاز از Keyontae جانسون و 17 از اندرو Nembhard. Gators شروع به جلو کری Blairsville به پایان رسید و تنها با دو امتیاز و پنج ریباند و شش گردش.

این Razorbacks (16-10, 4-9 SEC) بازگشت به باد والتون آرنا در روز شنبه در برابر Missouri.

ما باید بیشتر از بازی امشب کمی بعد در WholeHogSports.com.

3:55, 2H | فلوریدا 64 آرکانزاس 52

این Razorbacks نگاه مانند آنها از گاز و Gators گرفته اند استفاده بیش از گذشته سه به علاوه دقیقه است.

فلوریدا است که در یک 8-0 اجرای بیش از دو و نیم دقیقه حسن نیت ارائه میدهد از اندرو Nembhard و Keyontae جانسون. Nembhard اضافه لیآپ در back-to-back اموال به فشار منجر به 10.

آرکانزاس است و نه گل در بیش از سه دقیقه.

رخی Chaney بازی کرده است و در نیمه دوم. Nest تصمیم گرفتند برای اجرای با Jeantal Cylla بیش از او. Chaney نشسته بود روی نیمکت با پاهای خود را گسترده و با یک پا عبور بیش از دیگر. را به تعجب آنچه در جریان است با او.

7:38, 2H | فلوریدا 54 آرکانزاس 50

این Razorbacks فقط از دست رفته دو خیلی خوب به نظر می رسد درست در لبه یک ماسون جونز و دیگر Adrio بیلی که کاهش کسری بودجه به دو با هشت بازی.

به جای فلوریدا پرتاب ریباند و تساوی در تماس با لبه در انتهای دیگر خواهد شد و شوت رایگان می اندازد در سمت دیگر ، آرکانزاس 9 از 16 در layups امشب.

ماسون جونز دارای 20 امتیاز هفتمین چنین بازی در ثانیه بازی در این فصل است. او باور نکردنی است.

اتان هندرسون که ساخته اول خود را حرفه ای شروع امشب خراب کردن با هشت به علاوه دقیقه به بازی. او به پایان رسید و با هفت امتیاز و سه ریباند و مسدود شات خود را در 11 دقیقه. او این تیم را به دومین گلزن برجسته در نیمه دوم. کسی است که به تکمیل جونز پایین کشش.

9:35, 2H | فلوریدا 52 آرکانزاس 46

این تیم در اصل معامله سطل از آخرین ایست. کری Blairsville برداشت چهارم خود را شخصی ناپاک برای قرار دادن بازی به زیر-8 ایست.

Blairsville فقط دو امتیاز امشب با شش گردش. او شده است به صورت کامل nonfactor.

ماسون جونز شده است در چند دقیقه گذشته. او تا بازی-18 امتیاز 10 در نیمه دوم در 4 از 7 از کف. به نظر می رسد او در یک شیار. هنوز آرکانزاس است که احتمالا رفتن به نیاز به برخی از کمک از بچه ها مثل طراحی پنل و جیمی Whitt برای گرفتن یک پیروزی است.

Keyontae جانسون دارای پنج امتیاز پس از استراحت منجر به فلوریدا. او یک تیم بالا 13 برای بازی.

14:34 2 ساعت | فلوریدا 42 آرکانزاس 40

پاسخ بزرگ از آرکانزاس پس از Gators پانچ با یک جهش سریع.

Jalen هریس به خاک سپرده شد 3 از جناح چپ دوم خود را در در 11 تلاش در پنج به علاوه بازی بدون اشعیا جو و اتان هندرسون افزود: دو dunks. خوب برای دیدن او در پایان با برخی از قدرت. او تا به حال شده است 2 از 6 در حاشیه در ثانیه ورود به بازی امشب.

آن را واقعا سخت به این باور, اما Razorbacks حق را در این چیز

15:53, 2H | فلوریدا 41 آرکانزاس 33

Gators را به ثمر رساند بازی را در آخرین پنج امتیاز پس از آرکانزاس کشیده ظرف سه بعد از دو ماسون Jones رایگان می اندازد.

نوح لاک در زمان Razorbacks مدافع گزاف گویی کردن و کشیده از خط پرتاب آزاد ضربه زدن کردن یک بلوز. Keyontae جانسون پس از آن در زمان جیمی Whitt به لبه گرفتن لیآپ برای قطره به علاوه ناپاک. جانسون و لاک هر دو تیم بالا 11 امتیاز.

Adrio بیلی و جونز باید 12 هر کدام برای آرکانزاس است. بیلی فقط برداشت سوم خود را ناپاک ، این Razorbacks واقعا نیاز او را بر روی زمین. آرکانزاس outscored فلوریدا با 10 امتیاز زمانی که او در طبقه امشب.

18:25 2 ساعت | فلوریدا 36 آرکانزاس 33

این Razorbacks باز نیمه دوم با یک بازی طراحی شده برای ماسون جونز که جعلی یک دریبل handoff به Jalen هریس و رو به لبه برای لیآپ.

Adrio بیلی سپس ضربه دوم 3 شب پاسخ دادن به فلوریدا 3-اشاره گر. او یک بازی-12 امتیاز.

در طول یک deadball گنده, کلی سعی کردم به گوش دادن به یک Gators در ازدحام روی زمین و نوح لاک به او اندکی پرتاب. بیلی به فروش می رسد ناپاک و ضربه زدن به کف. لاک بود با ضربه فنی ناپاک پس از بررسی و جونز آمار دو پرتاب آزاد به آن سه نقطه بازی. غیر واقعی.

نیمی | فلوریدا 33 آرکانزاس 26

Adrio بیلی را لب به لب به پایان نیمه اول جرقه 15-3 اجرا به جلو Razorbacks ظرف هفت در شکستن.

بیلی به ثمر رساند نه امتیاز و برداشت یک بازی-بالا هشت ریباند در 14 دقیقه. این Razorbacks outscored فلوریدا با شش امتیاز و با او در ترکیب است. او تزریق انرژی به این, بار مرده دسته.

هنوز هم با وجود این اجرای بزرگ, آرکانزاس, مسیرهای پیاده روی در نیمی به دلیل بدون زرق و برق بازی دفاعی برای آغاز شب است. نوح لاک به ثمر رساند نه زود امتیاز در سه 3s و Keyontae جانسون اضافه شده هشت. Gators, اگر چه از دست رفته 10 از گذشته خود 11 عکس, ترک درب باز برای Razorbacks.

فلوریدا به جلو کری Blairsville خواهد بود در نیمه دوم به لنگر داخلی. او را برداشت تا یک جفت از خطا در بازی افتتاحیه دقیقه نشسته و بقیه راه است. خود را جایگزین ترکیب به آمار 1 از 6 عکس و گرفتن سه پرتاب ریباند.

این Razorbacks که باز شب 2 از 13 از طبقه ساخته شده 6 از گذشته خود 9 عکس از نیم برای ساخت این بازی دوباره. انرژی به خوبی بیرون آمدن از شکستن.

بیلی به یک تیم بالا نه امتیاز و ماسون جونز هشت بر 2 از 6 تیر اندازی. جیمی Whitt دارای چهار امتیاز, انجمن, پنل است بدون گل. او با ضربه یک انگشت نما 1 میدوی را از طریق نیمه. کنجکاو برای دیدن چه نوع از نقش اتان هندرسون به دست آورده است که اول خود را حرفه ای شروع امشب پس از برداشت سه, سریع, خطا را کرده است پس از حاصل کار دو تیم.

4:26, 1H | فلوریدا 31 آرکانزاس 18

Adrio بیلی آوردن برخی از زندگی به Razorbacks در چند دقیقه.

او دارای هفت امتیاز از هفت دقیقه علامت ضربه زدن به پایین 3 – خود را 7 در 10 آخرین تلاش – و در پایان دو بار در لبه یک بار پس از یک خانم در اطراف لبه توسط ماسون جونز. بیلی همچنین دارای یک بازی-پنج ریباند در 10 دقیقه.

فلوریدا طی دو به علاوه دقیقه دهکدهای از دست رفته خود در آخرین پنج عکس از جمله سه در لبه. نوح لاک هنوز آگهی Gators با نه امتیاز. مایک سفید نامیده می شود برای زمان پس از بیلی آخرین سطل در حال گذار بود که با کمک جونز.

7:29, 1H | فلوریدا 28 آرکانزاس 11

این Razorbacks در حال حاضر رفته نه دقیقه بدون یک ساخته شده و هدف زمینه. این تیم شش امتیاز آمده اند در خط. اتان هندرسون است آرکانزاس’ آخرین سطل. آن آمد و در 16:25 خوانده شده را علامت.

طراحی پنل بود که سوت کشید برای حمله ناپاک قبل از رسانه ایست و ماسون جونز یک ترکیب 0 6 از کف و 0 از 3 از 3-نقطه محدوده. جونز دارای چهار امتیاز همه در خط.

فلوریدا در حال تیر اندازی 62.5 درصد به این نقطه و 5 از 7 از 3. نوح لاک 3 از 3. Gators بدست سطل از شش بازیکن های مختلف. آنها در حال کشیدن دور با مسلما بهترین بازیکن بر روی نیمکت.

پس از نقد و بررسی فیلم, مقامات تعیین آستانه’ ناپاک قبل از شکستن یک آشکار 1. آرنج خود را ظاهرا فلوریدا بازیکن در سر او به عنوان تلاش برای درایو توسط او.

10:45, 1H | فلوریدا 21 آرکانزاس 7

این Razorbacks نمی توانید هر چیزی رفتن ادبانه. آنها را از یک شوت زیبا در حدود شش دقیقه است.

در ضمن فلوریدا بازیکنان در حال رسیدن به نقاط و بزرگ به نظر می رسد به خصوص نوح لاک و Keyontae جانسون. جانسون دارای هشت امتیاز و لاک 3 از 3 از عمیق است. آرکانزاس در ادامه به از دست دادن او را و این که فقط از تخت نمی تواند اتفاق می افتد.

اتان هندرسون سه خطا است و در حال حاضر بر روی نیمکت. رخی Chaney وارد شده در جای خود. هندرسون یک تیم بالا سه امتیاز و جیمی Whitt و Jeantal Cylla هر دو. Cylla آمار یک جفت رایگان می اندازد.

آرکانزاس 1 از 7 در حاشیه امشب 1 از 6 در layups.

13:04, 1H | Florida 16 آرکانزاس 5

Gators باید reeled کردن 10 امتیاز بیش از دو دقیقه, 48 ثانیه و اوایل دو رقمی شود. نوح لاک و Keyontae Johnson هر شش امتیاز برای فلوریدا. لاک بهترین 3-نقطه تیرانداز در ثانیه در کنفرانس-فقط بازی و 2 از 2 امشب.

آرکانزاس 2 از 13 از کف و 0 از 3 فراتر از arc.

15:59, 1H | فلوریدا 6 آرکانزاس 5

اولیه توسعه برای Gators: ستاره رو به جلو کری Blairsville برداشت تا دو سریع توهین آمیز خطا را ارسال او به نیمکت برای مدتی.

اتان هندرسون شده جامد به این نقطه است. او سه امتیاز را پس از رسم یک ناپاک در حاشیه پس از از دست رفته غوطه دادن. او تقسیم دو پرتاب آزاد و سپس او اندکی اولین سطل در یک stickback در Razorbacks’ متعاقب آن در اختیار داشتن.

Keyontae جانسون آگهی فلوریدا با چهار امتیاز. او تقسیم یک جفت در خط در چند دقیقه پس از آن ضربه 3 در مقابل Razorbacks ” نیمکت.

Gators انداخته اند نرم تله در ماسون جونز و جیمی Whitt به ظاهر هر بار که آنها توپ را در نیمه دادگاه. خواهیم دید که چگونه آرکانزاس تنظیم است.

Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: جیمی Whitt میسون جونز انجمن آستانه Adrio بیلی و اتان Henderson.

لحظه ای بزرگ برای هندرسون امشب به او باعث می شود او اولین کار حرفه ای شروع می شود. رخی Chaney بازگشت به نیمکت برای اولین بار پس Jan. 22. Henderson, بازی های برگزار شده است فقط 37 دقیقه این ماه و 2 از 6 از کف با هفت ریباند.

این خواهد بود که Razorbacks’ ششمین بازی بدون دانشجوی سال دوم تیرانداز ماهر اشعیا جو. آرکانزاس تیراندازی 44.3 درصد در به نظر می رسد در داخل قوس و بسیار جامد 37.5 درصد از 3 در بازی های او بازی کرده است و در. 2-نقطه هدف زمینه در صد مشکل است.

با جو خارج Razorbacks ساخته شده اند 54 درصد از تلاش خود را در کوچه 17.4 درصد از 2-نقطه عکس در سمت راست از کف و 26.6 درصد در سمت چپ. Whitt 1 از 10 بر روی جامپر راست از خط. جونز نیز در ترکیب 2 از 15 در 2 نقطه به نظر می رسد در هر دو طرف از منطقه رنگ. Whitt و آستانه در حال 22 55 در خط در این 5 بازی. آرکانزاس به بهتر وجود دارد.

من مشتاق به دیدن اگر جونز دوباره می تواند حمل توهین آمیز بار و اگر می تواند به آستانه ثانویه گلزن به عنوان او در نیمه دوم در برابر ایالتی می سی سی پی. پنل است که به طور متوسط 10 امتیاز در هر بازی در جاده ها در این فصل است. او ممکن است نیاز به آمار 15+ امتیاز برای Razorbacks برای گرفتن یک پیروزی است.

و می Whitt رفتن دوباره ؟ او در حال تیر اندازی 30.4 درصد بیش از گذشته خود چهار بازی. آرکانزاس واقعا نیاز او را به سازنده و کارآمد تر.

فلوریدا شروع: Scottie Lewis (6-5) نوح لاک (6-3) کری Blairsville (6-10), Keyontae جانسون (6-5) و اندرو Nembhard (6-5).

این گروه را آغاز کرده است هر یک از Gators’ شش بازی و 14 بار فصل است. در آن بازی که آنها 10-4 این صف شده واقعا کارآمد ادبانه (1.12 PPP 42.7 درصد از 3) برگزار شد و مخالفان به .90 PPP و 23.8 درصد فراتر از arc. تنها به جنبه های منفی این گروه به آن 18.5 درصد میزان گردش مالی و حقیقت آن را دریافت نمی کند به خط بسیار اغلب. خواهیم دید که اگر دارای امشب برابر ناپاک مستعد Razorbacks تیم.

لاک شده است چراغ های خارج از محیط در کنفرانس, بازی, ضربه زدن 51.4 درصد از 74 تلاش است. او به آمار 11 از گذشته خود 18 از 3 و دارای بالا تهاجمی امتیاز در ثانیه در کنفرانس-تنها بازی (132.1) در هر KenPom.

آرکانزاس طرفداران مطمئنا به یاد داشته باشید جانسون که به ثمر رساند و سپس حرفه ای بالا 20 امتیاز در Razorbacks در Gators’ 66-50 برنده شدن در مسابقات SEC در ماه مارس گذشته. او تیراندازی 58 درصد در 2 نقطه به نظر می رسد در این فصل و 39 درصد از راه دور. در 6-5, 231 پوند او می تواند یک matchup موضوع است.

Blairsville مجریان فلوریدا خط مقدم. او بالا 15 سراسر کشور در خطا کشیده شده در هر 40 دقیقه با توجه به KenPom شده است و جامد در دفاعی شیشه ای. Blairsville به ثمر رساند تا در دو چهره در هر ثانیه بازی اصلی. پس از انتقال از Virginia Tech او را انتخاب فلوریدا پس از بازدید از آرکانزاس تنسی و کنتاکی.

در حال اجرا به روز رسانی توسط Scottie Bordelon از WholeHogSports.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید