فایت — رابرت مور سوخته دو و کیسی Opitz lofted روال پرواز توپ است که تبدیل به یک دو.

آنها هر دو را همان آسیب در جعبه نمره رانندگی در دو اجرا می شود هر کدام برای شکست نخورده شماره 5 Arkansas Razorbacks در روز پنج شنبه. این جفت ارز از دو اجرای دونفره همراه با مسیحی فرانکلین فشار به ضرب و شتم دو بازی و قوی کار از اغل گاو یا حشم کمک دانشگاه آرکانزاس outlast Gonzaga 7-5 قبل از اینکه جمعیت از 1,650 در Baum-واکر ورزشگاه.

بعدی

آرکانزاس بیس بال

در مقابل گنزگا

وقتی 3 بعد از ظهر امروز

که در آن Baum-واکر ورزشگاه فایت

سوابق Gonzaga 2-3; آرکانزاس 4-0

شروع کوزه Gonzaga LHP مک Lardner (0-0, 0.00); آرکانزاس RHP کانر Noland (1-0, 0.00)

تلویزیون SECN Plus

کوتاه رازک

این Razorbacks نیست نمره در اولین ورود برای اولین بار در این فصل پس از به ثمر 1, 3 و 2 اجرا می شود در اولین فریم در برابر Eastern Illinois آخر هفته گذشته. … اولین پنجم و ششم نوبت در روز پنج شنبه تنها کسانی آرکانزاس برگزار نمی شود بعد از تمام فصل. … UA مقامات وجود دارد گفت: هیچ امکان بازی doubleheader امروز اما آنها را رد نکرده بالقوه دوقلو لایحه در روز شنبه با پیش بینی سرد و احتمالا بارانی, پیش بینی آب و هوا برای آخر هفته. … Gonzaga اعلام کرده RHP Alek یعقوب (0-0, 6.75 در 4 نوبت) و RHP نیک Trogrlic-Iverson (0-1, 4.50 در 4 نوبت) به عنوان بازی خود را 3 و 4 شروع, در حالی که در آرکانزاس تنها اعلام کرد LHP پاتریک Wicklander (1-0, 0.00) برای بازی 3.

برنامه های آینده

امروز Gonzaga, 3 p. m.

شنبه Gonzaga, 2 p. m.

یکشنبه Gonzaga, 1 p. m.

دوشنبه کردن

سهشنبه خاموش

یکشنبه کردن

دوشنبه کردن

این Razorbacks (4-0) در زمان یک گام به سمت حل Gonzaga تسلط بر آنها خوراکی چهار بازی از دست دادن رگه در سریال در یک روز سرد ساخته شده و حتی chillier قوی شمالی باد که تحت تاثیر توپ های متعدد برای هر دو تیم.

گنزگا (2-3) که تا به حال برنده سه بازی در یک ردیف در مقابل Razorbacks در فایت خود را نشان داد شهامت مبارزه از دو یا بیشتر اجرا می شود پشت دو بار.

[گالری: Arkansas بیس بال میزبان Gonzaga ” arkansasonline.com/221baseball/]

“آنها در حال رفتن به مبارزه با شما به پایان” آرکانزاس مربی Dave Van Horn گفت. “آنها در حال رفتن به رول بیش از. آنها رو خوب باشگاه است.”

The Bulldogs outhit دانشگاه آرکانزاس 11-8 و خود کوزه ترکیب هفت strikeouts به دو بیش از به ثبت رسید آرکانزاس کوزه.

اما Razorbacks شکست یک 5-5 کراوات با دو اجرا در هفتم زمین باز یافته موجب شده توسط فرانکلین فقط ضرب و شتم دو-بازی بازی های رله که در برابر یک پخش نقد و بررسی.

هستون Kjerstad شروع قاطع رالی با یک پیاده روی در هفتم علیه یعقوب رادرفورد (0-1) پس از سقوط 1-2. مت Goodheart رنگ و لعاب یک واحد به سمت راست میدان و کیسی مارتین راه می رفت به بار پایگاه های.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=9SwOxTw9ZXA]

The Bulldogs آمد نیم گام به دور از تبدیل این دو بازی اما تکرار نشان داد فرانکلین ضربه زدن به کیسه فقط قبل از shortstop موبایل Yake رله. این fielder انتخاب مجاز Kjerstad به گل دوم خود را اجرا کنید و داخل بازی و یک زمین توسط Trystan Vrieling اجازه Goodheart گریز خانه آن را 7-5.

“ما فقط بیش از حد بسیاری از اشتباهات و آنها با حروف بزرگ بر روی آنها” Gonzaga مربی علامت Machtolf گفت. “آنها یک تیم خوب است.

“است که من دو بازی که ما تقریبا تبدیل شده است که ما نگاه کرد. بدیهی است که باید به آن شده است فقط امن bang-bang.”

Caden Monke (1-0), الیاس Trest و Zebulon شنگرف ترکیب چهار shutout نوبت پشت Kole Ramage و کوین Kopps بودند که زندان برای پنج اجرا می شود به دست آورده در پنج نوبت.

Monke زده از سه حالی که اجازه می دهد یک ضربه و یک پیاده روی را انتخاب کنید تا اولین دانشگاهی نفع خود.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=CGqUxX4TauA]

“من fastball و کشویی دو زمینهای که مشغول به کار بودند امروز” left-hander Monke گفت. “من بسیار با اعتماد به نفس است که من می تواند بیرون رفتن وجود دارد و پرتاب حملات و outs زمانی که تیم به من نیاز دارد.”

شنگرف و تن به تن در اطراف یک جفت تک آهنگ و با صدای بلند بر روی گابریل هیوز’ خرد پرواز توپ به سمت چپ فیلد به پست اول خود را نجات از فصل سوم حرفه ای خود را.

“اشتباه روز به آمار آن را به سمت چپ” Machtolf گفت.

آرکانزاس شکست در بالا 2-0 در دور دوم با دو از تجمع. کول Austin جلب پیاده روی پس از متوالی مجرد توسط یعقوب Nesbit و Opitz سپس دانشجوی سال اول رابرت مور دودی زمین برای اولین بار او را دیدم از چپ دست Keaton Knueppel داخل پایه سوم کیسه برای دو اجرا ،

“طرز فکر من بود پنبه حلاجی شده در نه سوراخ. با Braydon [وب] و همه آن بچه ها در آینده من فکر کردم که تو به من حمله اولیه” مور گفت. “من برای یک fastball و من هم یکی.”

Gonzaga هدر رفته هیچ زمان برگشت به مشاجره در برابر Ramage. Yake به خود جلب کرد leadoff راه رفتن در سومین دور و برت هریس یک مخالف-میدان شات به باد که پاک حق-میدان نرده ای برای اجرای صفحه اصلی اجرا و 2-2 کراوات.

این Razorbacks به دست آورد سرب در سه اجرا پایین سوم با باد کمک به آنها است ،

Kjerstad باز قاب با یک و سپس مارتین و فرانکلین یکی کشید بیرون پیاده روی. Nesbit نرم زمین توپ به پایه دوم به ثمر رساند Kjerstad به Razorbacks یک اجرا منجر شود. Opitz به دنبال او پرواز توپ به مرکز که تحت فشار قرار دادند و فراموش دستکش غواصی مرکز fielder جاش Bristyan.

“شما عاشق عشق که” Opitz گفت. “این بازی بیس بال به خصوص بازی کردن در اینجا که در آن شما می توانید دیوانه باد رفتن هر کجا که. ون شاخ به صحبت ما در اوایل و گفت: “اگر توپ می رود تا مجسمه نیم تنه ته قنداق تفنگ خود را و رسیدن به کیسه بعدی.’ بیس بال خدایان در کنار من است.”

Gonzaga مورد نیاز فقط در دو نوبت به ایجاد یکی دیگر از کراوات.

ماسون Marenco سه برابر شده و به ثمر رساند در Bristyan زمین در چهارم. در پنجمین رایان سالیوان و هیوز ضربه پشت به پشت دو برابر کردن Kopps به آن 5-4 سپس استفان لوند آمار زمین زیر کشت تک. جک Machtolf را آهسته غلتکی برای پایه اول در آورده هیوز با تساوی اجرا شود.

لوند بود و سه بازدید منجر به Zags در حالی که Harris, Tyler راندو و سالیوان به حال دو بازدید هر کدام. Opitz شد تنها دو ضربه گراز.

ورزش در 02/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im