خوک گزارش ارائه انتقال گارد

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس گزارش پیشنهاد تمدید برای سال دوم گارد Trey McGowens است که انتقال از پیتسبورگ.

جیک واینگارتن از Stockrisers گزارش ارائه از Razorbacks همراه با دیگران از ویچیتا دولت و نبراسکا.

McGowens, 6-4, 190 پوند به طور متوسط 11.5 امتیاز 3.3 ریباند و 3.6 کمک این فصل برای Panthers که به پایان رسید با یک 16-17 رکورد. واینگارتن گزارش داد که McGowens وارد پورتال در روز چهارشنبه. او 33.8% از زمینه و 31 درصد از فراتر از سه نقطه خط.

او در حال حاضر دریافت بهره از آرکانزاس, گرجستان, Ole Miss, کانکتیکات, Seton Hall, DePaul, آیووا ایالتی ایلینوی و برنامه های دیگر.

یک ESPN 3 ستاره چشم انداز McGowens به طور متوسط 18.4 امتیاز 6.3 کمک 5.4 ریباند و 3.2 دزد یک بازی برای Hargrave آکادمی نظامی به عنوان یک ارشد.

آرکانزاس امضا گارد Davonte دیویس در نوامبر و تعهدات از نگهبانان Khalen رابینسون و موسی مودی و همچنین به جلو Jaylin ویلیامز. آرکانزاس خواهد بود در آن کامل تخصیص بورسیه اگر رابینسون مودی و ویلیامز ثبت نام با Razorbacks در طول بهار امضای دوره شروع می شود که در 15 آوریل.

McGowens را مجبور به نشستن یک سال قبل از اینکه واجد شرایط برای بازی او در دو سال آخر مگر اینکه او اعطا شد چشم پوشی توسط NCAA فوری برای واجد شرایط بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>