— مسیحی فرانکلین ضرب و شتم یک پرتاب در پایه اول به شماره 5 آرکانزاس سرب در هفتم زمین باز یافته و Razorbacks برگزار کردن یک تلاش قوی توسط Gonzaga به پیروزی 7-5 روز پنج شنبه در Baum-واکر ورزشگاه.

آرکانزاس بهبود یافته برای 4-0 با پیروزی در بازی افتتاحیه از چهار سری بازی برابر Bulldogs که فصل مورد علاقه را به نفع خود West Coast کنفرانس. این تیم در حال برنامه ریزی برای بازی دوباره جمعه در 3 p. m.

با پایگاه های لود شده و یکی از فرانکلین تقریبا آمار به یک زمین باز یافته-پایان دو بازی در هفتم است. Gonzaga دوم baseman ماسون Marenco بدبختانه به shortstop موبایل Yake به زور آرکانزاس’ کیسی مارتین در پایه دوم اما Yake پرتاب برای اولین baseman گابریل هیوز دیر شده بود توسط یک گام. تماس در این زمینه بود که فرانکلین امن بود و آن را تایید کرد در پخش.

آرکانزاس اضافه شده بیمه اجرا لحظاتی بعد و رفت جلوتر 7-5 زمانی که Bulldogs پارچ Trystan Vrieling انداخت وحشی زمین است که اجازه مت Goodheart به نمره از پایه سوم.

الیاس Trest بازنشسته هر سه مورد با او مواجه شده در هشتم باز یافته و ساخت اولین حضور خود را از فصل Zebulon شنگرف مشغول به کار در اطراف یک جفت Gonzaga مجرد در نهم به رکورد این تیم را برای اولین بار ذخیره کنید. شنگرف رشته دونده در گوشه هنگامی که جک Machtolf پایه برای پایان دادن به بازی.

رایان سالیوان خاص با یکی و پیشرفته برای پایه سوم در Stephen لوند دو-out تنها در برابر شنگرف در نهم. آن لوند بازی-بالا سوم رسید.

Machtolf را groundout به کیسی مارتین در shortstop رشته به Zags’ 10 و 11 دونده. Gonzaga خارج-آمار Razorbacks 11-8.

آرکانزاس به ثمر رساند و دو بار در ورود دوم و سه اجرا در سوم به پیش بروید 5-2 اما Bulldogs (2-3) رو اجرا در چهارم به ثمر رساند و دو بار در پنجم برای مساوی بازی 5-5.

سالیوان و هیوز در حال برگشت به عقب را دو برابر در برابر آرکانزاس مسکن کوین Kopps با یک پنجم. هیوز’ دو گل سالیوان و هیوز به ثمر رساند زمانی که Machtolf پایه به پایه اول.

Kopps و آرکانزاس استارت Kole Ramage هر دو تلاش در گردش در برابر Bulldogs. Ramage مجاز 2 قابل اجرا بر روی 4 بازدید و 2 در 2 ⅔ نوبت و Kopps مجاز 3 قابل اجرا بر روی 4 بازدید در 2 ⅓ نوبت.

دانشجوی سال دوم چپ دست Caden Monke حل و فصل همه چیز را برای Razorbacks با بدون گل ششم و هفتم. Monke اجازه آمار و صادر پیاده روی و گل سه Zags در حرفه برنده شوید.

آرکانزاس led 2-0 هنگامی که دانشجوی سال اول رابرت مور با دو برابر پایگاه های لود شده با دو outs در ورود دوم اما Gonzaga گره خورده بازی در بالای سوم در برت هریس’ مخالف-زمینه اجرای خانه به سمت راست.

این Razorbacks به دست آورد سرب در پایین سوم یعقوب Nesbit را RBI groundout به نمره هستون Kjerstad با این پایگاه بارگذاری شده است. آن را به نظر می رسد آرکانزاس ” منجر خواهد بود 3-2 رفتن به چهارمین اما کیسی Opitz دو از پرواز توپ به مرکز میدان بود misplayed در یک باد قوی با جاش Bristyan. آن کاهش یافته و به صورت یک دو و دو گل بیشتر برای قرار دادن Razorbacks جلوتر 5-2.

اشتباه کاربر چپ دست Keaton Knueppel تن به تن 2 ⅓ نوبت در شروع برای Zags. Knueppel شد تبادل در یک بازی برای اولین بار پس از تحت تامی جان عمل جراحی در سال 2018 است.

دانشجوی سال دوم راست دست دانیل Naughton تن به تن چهار نوبت برای Gonzaga پس از Knueppel کشیده شد در سوم زمین باز یافته. Naughton زده از 5 مورد و مجاز 2 قابل اجرا بر روی 2 راه می رود.

یعقوب رادرفورد یک دانشجوی سال اول راست دست و جو در زمان از دست دادن. رادرفورد راه می رفت Kjerstad و داد تا تنها به Goodheart به راه اندازی این فرصت به ثمر رساند در هفتم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im