خوک SEC بازگشت به اتاق آموزش

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — گراند بازگشایی وزن اتاق و آموزش اتاق های سراسر ثانیه و در مناطق دیگر کشور می گیرد و امروز به عنوان اوایل به یاد ماندنی گام به سوی بازگشت از رقابت های ورزشی در این پاییز.

در دانشگاه آرکانزاس ورزشکاران در فوتبال مردان و زنان بسکتبال و فوتبال و والیبال و مردان و زنان صلیب کشور شده اند به trickling بازگشت به شهر برای یک زن و شوهر از هفته پیش از دوباره باز کردن.

کالج امکانات ورزشی در سراسر کشور توقیف شده اند به فعالیت های تیم پس از 13 مارس در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus همه گیر شده است که در آوردن جهان برای نزدیک به سه ماه.

“ادامه خواهیم داد ما زوم جلسات با آنها, اما مطمئن شوید که به احساس بیشتر شبیه به یک تیم فوتبال و چیزهایی که از طبیعت گرفتن آنها را در اینجا در دانشگاه” سال اول آرکانزاس مربی سام پیتمن گفت: در یک کنفرانس ویدیویی در هفته گذشته. “من بسیار هیجان زده هستم به آنها پشت کنید.”

این Razorbacks به دنبال دستورالعمل از مقامات بهداشت که مشاوره SEC در زیر یک سیاست از انجام روزانه نمایش درمانی و انجام coronavirus تست تنها برای ورزشکاران که در حال نشان دادن علائم. برخی از SEC مدارس و دیگران اعلام کرده اند تست هر ورزشکار که بازگشت به دانشگاه.

به همين دليل هفته گذشته اعلام کرد که آن را به حال یک ورزشکار تست مثبت برای این ویروس و منابع با آگاهی از این حادثه می گویند که فرد یک بازیکن فوتبال.

UA مدیر ورزشی شکارچی Yurachek گفت: این ورزشکار به خوبی انجام می دهند در قرنطینه. هر UA کارمند یا ورزشکار که تست مثبت باید منزوی تا 14 روز.

پس از NCAA منتخب در 22 مه به گسترش ممنوعیت آن در فعالیت های دانشگاه که تمام شده در مارس 31, SEC شد اولین کنفرانس سیگنال آن را بازگشایی آن دانشگاه به ورزشکاران است. مختلف دیگر همایش به دنبال کت و شلوار و بسیاری دیگر قدرت 5 برنامه همچنین بازگشایی برخی از امکانات خود را امروز.

برای آرکانزاس فوتبال داوطلبانه آموزش وزن و چابکی کار و مطبوع در گروه های کوچک برای اولین بار خواهد آمد تنها با قدرت و تهویه مربیان مجاز به آموزش و نظارت بر.

پیتمن گفت: قدرت کارکنان led توسط Jamil Walker و اد الیس را تعیین سطح پایه برای بازیکنان و ساخت به آرامی. اما پیتمن افزود: او و کادر مربیگری را ابراز اعتماد خود را در بازیکنان زیر پیشنهاد رژیم های تمرین در طول بحران.

“من اعتماد ما بچه ها و من اعتماد است که آنها در حال انجام آنچه که ما از آنها به” پیتمن گفت. “بدیهی است که ما تا به حال ثابت تماس با ما بچه ها. وجود دلایل آن است. یکی از آنها بدیهی است برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند و چگونه آنها در حال انجام با لیست [از اهداف در طول همه گیر] اما ما تصمیم به اعتماد ما معامله بزرگ است, ” چرا شما نمی توانید به عقب می آیند در به خوبی شکل به عنوان اگر شما در اینجا؟’ و خط پایین این است که ما باور داریم که کودکان و نوجوانان ما خواهد بود در برجسته شکل زمانی که آنها به عقب بر گردیم.”

آرکانزاس ورزشی وزارت کشید تا 30 صفحه طرح توجیهی برای بازگشت که شامل مطابق با دستورالعمل ها و روش های اجباری با پوشیدن ماسک برای ورزشکاران که در حال ورود و خروج از امکانات و قدرت و مطبوع و تیم دیگر مقامات که انجام و یا نظارت بر آموزش است.

دستورالعمل عبارتند از: فاصله در تمام تمرین ها و آموزش امکانات محدود گروه از شرکت کنندگان و کارکنان ورزشکار-آغاز تمیز کردن تجهیزات در طول تمرینات هیچ UA-ارائه آب و یا نوشیدنی های انرژی زا و یک راه دسترسی به داخل و خارج از امکانات مانند اسمیت مرکز برای بازیکنان فوتبال.

“این قدرت و تهویه بنابراین اتاق وزن قادر خواهد بود برای رسیدگی به آن و از آن خواهد شد برخی از agilities و کسانی که طولانی خواهد بود گام با توجه به آنچه بعد ما انتخاب برای انجام آن” پیتمن گفت. “تا آنجا که توپ دریل و فردی دریل و همه که به شدت باید به فرد بازیکن چگونه آنها را از شرکت در آن دسته از دریل ها و کسانی خواهد بود خود به خود غیر مربی-نظارت در برخی از تاسیسات است.”

تنها محدود امکانات باز امروز از جمله وزن اتاق و اتاق آموزش در Smith, مرکز Bev لوئیس مرکز و بسکتبال عملکرد مرکز و همچنین به عنوان واکر, هوای آزاد, زمینه برای مطبوع تنها. تیم رختکن و تمرین و رقابت مناطق دانشجو-ورزشکار سالن آب درمانی مناطق و تجهیزات اتاق را همچنان بسته تا دو مرحله از مرحله به مرحله بازگشایی در آرکانزاس است.

این Razorbacks’ هفته 2 حریف نوتردام ساخته شده است برخی از برجسته حرکت در طول coronavirus آرامش. مبارزه ایرلندی فصل بازکن در برابر نیروی دریایی برای ماه آگوست برنامه ریزی. 29 نخواهد بود برگزار شد در دوبلین ایرلند به عنوان اصل برنامه ریزی شده اما برگزار خواهد شد در آناپولیس, Md.

نوتردام را باز تاریخ سپتامبر. 5 زمانی که Razorbacks در حال برنامه ریزی برای میزبانی نوادا برای خود باز فصل قبل به آرکانزاس در نوتردام بازی هفت. 12.

ایرلندی را شروع کمی پشت Razorbacks از نظر آموزشی تحت نظارت. نوتردام مقامات پنج شنبه گذشته اعلام کرد که بازیکنان می تواند شروع به بازگشت به پردیس امروز با داوطلبانه تمرینات برنامه ریزی شده برای شروع در 22 ژوئن.

“من فکر می کنم واقع بینانه هدف در اینجا این است که حداقل چهار هفته از مطبوع قبل از شما قرار داده و آنها را در اردوگاه” نوتردام مربی Brian Kelly گفت: ESPN هفته گذشته است. “فوتبال کالج در حال رفتن به تحت تاثیر قرار اگر ما در حال بازی در 90 روز در شرایط مطبوع عنصر و گرفتن این مردان جوان آماده است.”

پیتمن گفت: هفته گذشته که مربیگری “تمام زندگی من منظورم این است که من هستم” بیان کرد که چگونه هیجان زده او به صورت مرحله به مرحله re-دهانه برای شروع است.

“ما عاشق تیم ما,” او گفت:. “ما عاشق بچه ها در تیم ما است. ما می خواهیم آنها را به عقب و ما نمی توانیم صبر کنید برای که به اتفاق می افتد و ما قاطعانه در مورد آن. که تمام زندگی ما و ما باید از این بچه ها به عقب و امیدوارم آنها به ما نیاز دارند اما ما قطعا هیجان زده به آنها پشت کنید.”

کنفرانس در سراسر کشور در حال حاضر در حال بحث با NCAA راه به آموزش در برخی از نقطه در تابستان امسال برای تیم های فوتبال که خود را از دست داد بهار آموزش خرما با توجه به کوروناویروس.

پیتمن گفت که او امیدوار است تا اواسط جولای تیم می تواند شروع به انجام سازماندهی فعالیت های آموزشی مانند NFL باشگاه را در فصل بهار و تابستان به قیف را به اردوگاه های آموزشی در ماه اوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>