مقدس خون محافظت در برابر COVID-19 در دادگاه کلیسا

Category: کیو نیوز Comments: No comments

مارگارت دادگاه پیروزی زندگی مرکز کلیسا منتشر شد بیانیه چهار شنبه گفتن عبادت مقدس خون آنها را از محافظت از COVID-19. “ما همه محافظت شده با خون عیسی مسیح.”

پیروزی زندگی مرکز بیانیه پیشنهاد به آسانی در دسترس دست sanitiser’ و مقدس خون را فراهم می کند حفاظت کافی از کشنده بیماری همه گیر.

تبلیغات

“سلامت و ایمنی یک اولویت برای ما و ما یک رویکرد پیشگیرانه برای حفظ کلیسای ما خانواده سالم و امن است.

“ما در توافق است که این Covid-19 نمی خواهد آمد در نزدیکی خانه ما و یا خانواده کلیسا ما. ما دعا می کنیم روزانه برای شما, دانستن است که ما همه محافظت شده با خون عیسی.

“برای راحتی شما دست sanitiser به راحتی در دسترس در همه سایت های ما.

“تمایل ما برای شما اطلاع داده می شود و می دانیم که قلب ما این است که برای محافظت و اطمینان از ایمنی همه, بنابراین ما می تواند همچنان به عبادت همراه با تمام سرویس های ما را به کار گیرند که در هر صورت عادی.”

این بیانیه پس از آن نتیجه گیری با یک آیه کتاب مقدس است.

“هیچ بد باید رخ شما و نه باید هر طاعون آمده در نزدیکی خانه خود را. مزمور 91:9-10.”

چنین باور است که هیچ جای تعجب دیدن مارگارت دادگاه همچنین معتقد است که در تخمگذار در دست است.

مارگارت دادگاه همچنین شیوه های صحبت کردن به زبان در پیروزی زندگی مرکز.

متاسفانه از آنجایی که ما نوشته شده کسانی که memes, پیروزی زندگی مرکز خود را تغییر Facebook تنظیمات را دانلود ویدئوها از خطبه خود را بیشتر به چالش کشیدن.

اما نمی خواهم که یک چالش ؟

تبلیغات

ما شما را به فیلم های بیشتر از پیروزی زندگی مرکز موعظه به زودی.

برخی از نور بندگی در پیروزی زندگی مرکز

در ضمن لذت بردن از این تصویر از هفته گذشته خطبه. با مارگارت هیچ جا دیده می شود یکی از کشیشان کردن یک جوان خوش تیپ مرد churchgoer. ما مطمئن نیستید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. ما خاموش حجم در مورد آن خوانده شده. اما مرد جوان به نظر می رسد به رضایت به اسارت. بر خلاف دیگران (شما در گوش دادن مارگارت?) ما نه آنهایی که به دخالت در آنچه که رضایت بزرگسالان را در حریم خصوصی خود را در صفحه اصلی کلیسا است.

victory life church margaret court covid-19 holy blood blood of jesus

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>