صفحه اصلی مراقبت آژانس اعزام Covid-19 نظارت بر فن آوری از طریق pro bono مقابله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

غیر انتفاعی صفحه اصلی مراقبت های آژانس در این شهرستان مشغول به کار با راه اندازی وستا بهداشت و درمان برای نظارت بر مشتریان خود سلامت و پیگیری Covid-19 علائم در میان بیماران خود و دستیاران.

JASA وارد pro bono همکاری با وستا در اواسط ماه مارس و نورد از آن فن آوری پلت فرم در چند ده بيمار در خانه.

وستا ارائه می دهد یک برنامه تلفن همراه برای خانه بهداشت مشاوران و مشتریان خود را که شامل اطلاعات مشتریان شرایط بهداشتی و پزشکی ارائه می کنند. آن می تواند سریع و مراقبان به سازمان دیده بان برای علائم بالقوه و یا شرایط داده می شود بیماران بیماری های دیگر و تغییر در داده ها می تواند آغاز یک هشدار است که telehealth سفر مورد نیاز است. برای مثال یک بیمار مبتلا به نارسایی قلبی ممکن است اطلاع داده شود آنها باید با یک پزشک مشورت کنید اگر آنها به دست آوردن وزن یا تغییرات در پوست خود. دستیاران کمک به مستند سازی مراقبت و پیگیری بیماران و پزشکان.

در طول همه گیر سازمان های مراقبت در منزل می توانید با استفاده از وستا به پیگیری که آیا بیماران و یا دستیاران هر Covid-19 علائم به صورت روزانه است که می تواند تماس را ردیابی آسان تر است.

“ما خودمان را به عنوان یک پل بین بخش های مختلف نظام سلامت” گفت: شیدا کلاین, وستا مدیر عامل شرکت “با مراقبت های اولیه بودن یکی از بخش های خانه و مراقبت از بودن دیگری است.”

وستا مطرح 30 میلیون دلار در ماه ژانویه در یک مجموعه گرد رهبری بلوط HC/فوت و دیرفیلد مدیریت شرکت. سرمایه گذاران دیگر در منهتن شرکت شامل Lux سرمایه و Kaiser Permanente سرمایه گذاری. این شرکت قبلا شناخته شده بود به عنوان HT سلامت که تا به حال به دست آورد و داده ها تجزیه و تحلیل و نرم افزار دارایی از راه اندازی Hometeam در حالی که تعطیل که شرکت و مراقبت در منزل ، کلاین که قبلا برگزار نقش رهبری در Elderplan و پرستار خدمات از نیویورک است.

JASA در خدمت 40,000 سالمندان در این شهرستان سالانه است. آن را حفظ مقرون به صرفه-مسکن واحد برای 2,400 بزرگسالان ارائه می دهد خدمات سلامت و بهداشت جامعه و اجرا می شود یک مجوز خدمات مراقبت در منزل آژانس.

“این ابزار وستا می فرستد یک پیام قوی به خانه بهداشت مشاوران که آنها چه می گویند و انجام امور و آنها بخشی جدایی ناپذیر از تیم مراقبت” گفت: کاترین Haslanger, JASA مدیر عامل شرکت. مشارکت در مورد “چگونه ما می توانیم به آن ضربه بزنید چه خانه بهداشت دستیاران در حال دیدن در زمان واقعی به منظور شناسایی از پرچم های قرمز و سریع توجه خیلی مواقع نمی تشدید می شود.”

Haslanger گفت: آژانس نمی خواهد که در غیر این صورت قادر به سرمایه گذاری در این نوع از فن آوری آن را به عنوان تلاش برای پرداخت پاداش کارگران برای گرفتن خطرات ناشی از Covid-19 و برخورد با پایین تر از حد انتظار مدیکید بازپرداخت.

با وجود waiving برنامه های خود را هزینه برای خدمات, وستا هنوز هم می تواند پرداخت شده توسط مدیکر برای پزشک telehealth بازديد و از راه دور بیمار-نظارت بر خدمات را فراهم می کند. آن را نیز تولید خواهد شد داده های آن را نشان می دهد مشتریان بالقوه مانند بیمه یا ارائه دهندگان خدمات با ارزش مبتنی بر قرارداد است. کلاین گفت: تمایل به کمک به نیویورک مراقبت در منزل آژانس با پاسخ به Covid-19 بود رانندگی عامل.

“ما این کار را با خدمات وجود دارد به دلیل یک فرصت بزرگ برای ما مفید باشد و ثابت کند ما ارزش” کلاین گفت. —جاناتان LaMantia

دولت و شرکای خصوصی گسترش superbug مبارزه


Gaithersburg, Md.-بر اساس OpGen گفت که همکاری خود را با دولت و وزارت بهداشت برای تشخیص و مدیریت آنتی بیوتیک-عفونت های مقاوم در نیویورک امکانات مراقبت های بهداشتی در حال ورود به سال دوم توسعه فاز.

از عموم معامله دقت پزشکی شرکت گفت: سال اول مرحله آزمایشی به همراه داشت یک بیماری عفونی دیجیتال سلامت پلت فرم است که متصل امکانات به وزارت بهداشت و با استفاده از ژنومی میکروبیولوژی برای نظارت از ویروسهای. آینده کار را به تمرکز بر روی گسترش رسیدن به پلت فرم افزایش حجم تست و بهبود جمع آوری اطلاعات.

“سریع گسترش ضد میکروبی مقاوم در برابر ویروسهای ما در سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی است کمین در زیر زمان بحران پزشکی گفت:” الیور Schacht, مدیر عامل شرکت OpGen, در بیانیه ای. “ما پیش بینی است که … ما قادر خواهد بود به فعالانه شناسایی عوامل بیماری زا که منجر به مداخله به موقع و نجات بخش درمان است.”

اضافی گسترش پروژه ممکن است شامل کار بر روی راه برای رسیدن به Covid-19 ردیابی Schacht گفت.

دارویی غول مرک نیز باقی مانده است که در تلاش از طریق شرکت تابعه آن Ilúm راه حل های بهداشت. Ilúm به تازگی گفت که آن را تا به حال در ترکیب با شرکت های عفونی بیماری های اتصال ارائه می دهد که پزشکی از راه دور راه حل به بیمارستان برای درمان چنین بیماری است.

مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باعث عفونت هزار نفر کشته و میلیون ها نفر از بیماری هر سال در آمریکا و تولید دهها میلیارد دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی.

دکتر جیل تیلور, مدیر, امور خارجه, وزارت بهداشت, Wadsworth مرکز در آلبانی در بیانیه ای گفت که کار کردن با بخش خصوصی همکاران کمک می کند تا برای پیشبرد هدف بهبود بهداشت عمومی در نیویورک است. —جنیفر هندرسون

شهر باز می شود تست به همه نیویورکی


به عنوان شهر آماده برای شروع فاز اول آن از بازگشایی ژوئن 8, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که تمام ساکنان شهر می توانید دریافت رایگان تست اگر آنها فکر می کنم آنها ممکن است Covid-19.

پس از ظهور این بیماری در ماه مارس در شهر اولویت بندی گروه های خاصی مانند مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و افرادی که در تماس با یک فرد تایید به Covid-19.

ظرفیت برای تست در شهر نیویورک است تا حد زیادی بهبود یافته از فقط چند هزار نفر در روز در اواسط ماه مارس به حدود 23,000 روز سه شنبه با توجه به دولت داده است. د Blasio گفت: او می خواهم به در حال اجرا به 50000 آزمون در روز به عنوان بخشی از شهرستان را تست و ردیابی استراتژی است.

“ما در مورد صحبت کردیم به ما اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی ما کارگران و افرادی که در خانه های سالمندان. که بسیار مهم بود به تمرکز بر روی آنها در حالی که ما تا به حال بسیار محدود عرضه تست” د Blasio گفت. “در حال حاضر [که] ما خیلی بیشتر همه نیویورکی در حال حاضر استقبال به جلو آمده.”

تنها 4 درصد از تست های انجام شده در شهرستان آمد مثبت است که به خوبی زیر 20% رای در سراسر این بیماری همه گیر. وجود دارد تنها 39 بستری شدن در بیمارستان در سراسر شهر شنبه—کمترین تعداد در طول بازیابی.

به عنوان ظرفیت را افزایش می دهد چالش خواهد بود تطبیق افراد با در دسترس قرار ملاقات. نیویورک بهداشت + بیمارستان ها امکانات ارائه تست و شهرستان با همکاری CityMD و AdvantageCare پزشکان برای مکان های دیگر.

شهرستان ارائه می دهد یک ابزار جستجو در وب سایت خود را طراحی شده توسط Castlight سلامت, برای پیدا کردن یک تست سایت. این شامل مربوطه اطلاعات تماس.

H+H دلگرم کننده است تکرار آزمایش برای افرادی که قبلا آزمایش منفی اما در حال حاضر علائم Covid-19 داشته اند های اخیر در مواجهه با کسی که تست مثبت یا کار در یک جمع تنظیمات مانند خانه سالمندان و یا یک پناهگاه. کسانی که قبلا آزمایش مثبت نیست تشویق به گرفتن تست دوم. —J. L.

کوچک و شیوه های مبارزه برای به دست آوردن PPE


به پزشک شیوه های نگاه را بیشتر در فرد خدمات آنها مشکل تامین امنیت لازم تجهیزات حفاظت شخصی برای انجام این کار.

جامعه پزشکی از ایالت نیویورک شنیده است از نزدیک به 700 پزشکان نیاز به کمک تهیه PPE.

هر چند telehealth شده است بخش مهمی از ارائه مراقبت در طول Covid-19 بحران برخی از شرایط می تواند تشخیص داده و یا درمان تقریبا دکتر بانی Litvack رئيس جمهور از جامعه پزشکی اشاره کرد در یک بیانیه صادر چهارشنبه.

علاوه بر این, بازگشایی دفاتر خواهد شد به خصوص مفید برای شیوه شده اند که از لحاظ مالی تیره و تار با درآمد پایین تر و هزینه های بالاتر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“متاسفانه در طول چند ماه گذشته برخی از فروشندگان حاضر به فروش محصولات خود را به کوچکتر شیوه های پزشک” Litvack گفت. “آنها تنها قرارداد با موسسات بزرگتر و یا نهادهای دولتی است.”

شیوه های دیگر شاهد افزایش قیمت قابل توجهی و یا عرضه محدود است که آنها مانع از به دست آوردن بیش از چند روز از عرضه او اضافه شده است.

Litvack تحسین مقننه دولت به تازگی برای عبور از یک اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار در تجهیزات پزشکی. او گفت: تلاش بیشتر مورد نیاز هستند و از دولت و دولت فدرال نیاز به فروشندگان برای مقابله نسبتا با جامعه پزشکان است.

یک سری از نظرسنجی جدید توسط محققان در دانشگاه نیویورک دریافته اند که این شهر را به شیوه های مراقبت های اولیه بوده است به خصوص ضربه با این بیماری همه گیر. رایج ترین منابع استرس شامل کمبود تجهیزات است که 53 درصد از پاسخ دهندگان گزارش شده است. —J. H.

در یک نگاه


چه کسی اخبار: دکتر آرون Swaminath شده است به نام رئیس بخش گوارش در Lenox Hill بیمارستان Northwell بهداشت گفت. Swaminath نیز همچنان به عنوان مدیر بیماری التهابی روده برنامه موقعیت او برگزار کرده است از سال 2013.

بیوتکنولوژی: تقاضا برای زندگی علوم آزمایشگاه فضایی نادر نقطه روشن برای شهرستان در صنعت املاک و مستغلات به عنوان شرکت همچنان به جمع آوری پول و معاملات.

سلامت مادران: محققان با حمایت موسسه ملی بهداشت و بنیاد بیل و ملیندا گیتس را مطالعه و بررسی اینکه آیا یک تک دوز خوراکی از آنتی بیوتیک در طول کار باعث کاهش خطر مادر و نوزاد عفونت باکتریایی و مرگ است. NIH اعلام کرد کار شنبه و گفت که آن را انجام خواهد شد در هفت پایین و کشورهای با درآمد متوسط از جمله جمهوری دموکراتیک کنگو گواتمالا و هند است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>