صفحه اصلی ارائه دهندگان مراقبت های چهره کارکنان کمبود عرضه در طول شیوع

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در سراسر کشور سازمان که پس حاد و مراقبت طولانی مدت به صدها نفر از هزاران نفر از بیماران در خانه های خود روبرو هستند چالش های منحصر به فرد در طول Covid-19 شیوع.

مراقبت در منزل است که ذاتا صمیمی—قطبی مخالف اجتماعی فاصله. این بیماران اغلب افراد مسن با چند شرایط مزمن که بیشتر در معرض coronavirus. علاوه بر این ارائه دهندگان گزارش کمبود در منابع و مشاوران در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان یک فراوانی از اولویت بیماران نیاز به مراقبت های بی وقفه.

خانه مراقبت های انجمن ایالتی نیویورک در این هفته دریافت تعداد بی سابقه ای از پاسخ از صفحه اصلی سازمان بهداشت و درمان به بررسی coronavirus نگرانی.

از بیش از 300 پاسخ دهندگان 67 ٪ گفت که آنها به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خود را. حدود 45 درصد گفت: aide کمبود یک مانع عمده در پاسخ به بحران و حدود 45 درصد گفت: آنها مواجه می شوند بیماران و اعضای خانواده امتناع مراقبان ورود به صفحه اصلی.

بعلاوه در پاسخ آژانس گزارش داد که آنها بیش از 14,000 بیمارانی که نیاز به زندگی پایدار و تجهیزات و یا دارو و یا بسیار ماهر مراقبت از زخم یا که ناپایدار هستند و اصلا غیر رسمی پشتیبانی می کند. در مورد حوادث یا شرایط اضطراری دولت مستلزم آن است که هر تلاش ساخته شده است برای دیدن این بیماران.

“یکی از چیزهایی است که سازمان های مراقبت در منزل انجام می دهند که قادر به پاسخگویی در صورت کمبود پرسنل است که نگاهی به دیگر اولویت سطوح و ببینید تا چه حد این موارد را می توان با کار کردن با اعضای خانواده آموزش و پرورش از طریق تلفن, پزشکی از راه دور و نظارت از راه دور سیستم” گفت: Roger Noyes مدیر ارتباطات در مراقبت از خانه انجمن ایالتی نیویورک.

آرام مقررات از جمله کسانی که به سازمان اجازه می دهد به کار در خارج از خود را در مناطق جغرافیایی که در آن وجود دارد ممکن است بیشتر نیاز, نیز مهم است, Noyes گفت.

در RiseBoro جامعه مشارکت خود در خانه مراقبت بخش—فراهم می کند که خدمات به بیش از 700 مشتریان در بروکلین و کوئینز و منهتن—در ادامه به صورت عادی. اما این سازمان مانند بسیاری از دیگران است و در حال اجرا پایین در تجهیزات حفاظت شخصی برای خود کارگران است.

صفحه اصلی بهداشت مشاوران باید نگرانی خود را در مورد سلامت بیماران و همچنین خود گفت: گلنمر Matthews, معاون رئیس جمهور از خانه مراقبت در RiseBoro. برخی از آنها در مواجهه با چالش های اضافه شده از نداشتن نگهداری از کودکان در طول تعطیلی مدارس.

این هفته RiseBoro تا به حال برای پیدا کردن جایگزینی مشاوران برای برخی از مشتریان خود به علت عدم مراقبت از کودک ماتیوز گفت. در هفته های اخیر آن بوده است آموزش کارکنان به صورت الکترونیکی در اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در حالی که قطع در آموزش حضوری. RiseBoro همچنین درخواست مراقبت در منزل کارگران به تلو تلو خوردن در سفر خود را زمانی که ممکن است برای جلوگیری از ترافیک بالا در دوره شلوغ حمل و نقل عمومی.

“نگرانی من این است که اگر وضعیت بدتر شود و سپس آن را به رسیدن به یک نقطه که در آن بسیاری از کارکنان مراقبت نمی خواهد بود قادر به رفتن به محل کار” ماتیوز گفت.

برای کمک به کاهش برخی از این نگرانی RiseBoro شده است شناسایی بالا-نیاز بیماران بدون اعضای خانواده و یا غیر رسمی مراقبان. حدود 30 درصد از آن caseload دیدار که معیار است. بر این اساس آن را نیز تعیین شده است که کارگران ممکن است قادر به ماندن با اولویت بیماران برای مدت زمان طولانی او گفت: همان راه آنها را در یک کولاک.

در علاوه بر این به بیمار و کارمند نگرانی کمبود نیروی کار ایستاده به تاثیر بر روی درآمد ماتیوز گفت. او امیدوار است که اقدامات اخیر برای مهار این ویروس به سرعت کار می کنند.

“وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت” ماتیوز گفت: “است که ایجاد وحشت و ترس در کارکنان و همچنین مشتریان است.”

در ضمن مراقبت در منزل ارائه دهندگان خواهد شد از نزدیک اضافی برای تنظیم مقررات چشم پوشی و پراکندگی بودجه اضطراری از قوانین فدرال —جنیفر هندرسون

H+H کار با BioReference به گسترش تست


BioReference آزمایشگاه آغاز خواهد شد پردازش Covid-19 تست 5000 نفر در روز در نیویورک بهداشت + بیمارستان های این شرکت اعلام کرد با مسئولان شهرستان سه شنبه ،

این تعداد می تواند به عنوان رشد الموود پارک, N. J., شرکت رمپ تا ظرفیت خود را در هفته های آینده دکتر جان کوهن, شرکت, اجرایی, رئیس, گفت:.

شهردار بیل د Blasio زده لحن جدی تر در مورد آنچه که در این شهرستان باید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش این ویروس در سه شنبه گفت او را کشف صدور یک “پناهگاه در محل” سفارش. شهردار گفت: 814 نفر در شهر تشخیص داده شده بود با Covid-19 از جمله 124 که در بیمارستان بستری شدند که از شنبه بعد از ظهر. بعد از آن سه شنبه شب, شهردار, تجدید نظر شده شماره 923 موارد و گفت: 10 نفر مرده بود پس از شروع شیوع.

د Blasio گفت که او فکر آن را نمی خواهد طولانی قبل از وجود دارد 10 ، 000 مورد در سراسر شهر بود. به عنوان شهرستان را تست ظرفیت بهبود بیشتر تشخیص خواهد بود ساخته شده است.

دکتر میچل Katz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بهداشت + بیمارستان گفت: BioReference توافق نه تنها به نفع نظام سلامت عمومی است. او انتظار دارد که زمان پاسخ برای پردازش نمونه ها به نصف کاهش در مقایسه با سه تا چهار روز این سیستم تا به حال شده است در انتظار برای دریافت نتایج.

“اگر من از ارسال نمونه من به دکتر کوهن آزمایشگاه” کاتز گفت: “از آن باز می شود تا از ظرفیت در دیگر تجاری آزمایشگاه قادر به ارائه پاسخ سریع برای [دیگر] بیمارستان.”

کاتز خواسته نیویورکی به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستید اما نمی نیاز به مراقبت فوری پزشکی.

“ما در حال آماده سازی برای مراقبت از هر کسی که جدی علائم—افرادی که علائم از بین نرفته است پس از سه یا چهار روز” کاتز گفت. “که تمام توان کمک کرد اگر افراد بدون علائم یا با حداقل علائم را در انتظار گسترش بیشتر از تست.” —جاناتان LaMantia

GI پزشکان اصرار بیماران به نگه داشتن مصرف meds


گوارش در بیمارستان کوه سینا در حال ترغیب بیماران به ادامه مصرف ایمنی داروها برای کنترل مزمن گوارشی شرایط به عنوان Covid-19 شیوع قوی هستند.

مطالعات قبلی نشان داده است که عفونت های ویروسی هستند احتمال بیشتری در میان بیماران مصرف داروهای سرکوب کننده ایمنی اما هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه داروها برای بیماری التهابی روده و دستگاه گوارش تحت تاثیر قرار شرایط Covid-19 گفت: دکتر رایان Ungaro استادیار گوارش در دانشکده پزشکی Icahn. علاوه بر این خطر برای شعله ور شدن از یک بیماری گوارشی مزمن است که هنوز هم بالاتر از خطر پیمانکاری Covid-19. یکی از عوامل مهم در گرفتن یک عفونت است که با داشتن التهاب فعال با توجه به IBD.

هنگامی که وجود دارد عفونت مانند Covid-19 آن نگرانی برای هر بیمار که سیستم ایمنی بدن به طور بالقوه کاهش داد گفت: Ungaro که منجر نویسنده یک مقاله در مورد این موضوع منتشر شده در این هفته در بالینی گوارش و کبد ایران, یک مجله آمریکایی Gastroenterological انجمن. بنابراین در هر مورد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به ماندن در سرکوب کننده های ایمنی به شخصی.

“ما در حال گفتن IBD بیماران در داروهای سرکوب کننده ایمنی به عمل به عنوان اگر آنها در معرض خطر جمعیت” Ungaro گفت. “به خصوص تهاجمی اجتماعی فاصله, دست, بهداشت و اجتناب از سفر.” هر بیمار در سرکوب کننده های ایمنی را باید از جمله اقدامات او گفت:.

همانطور که برای گوارش آنها باید فوق العاده هوشیار در طی آندوسکوپی برای محدود کردن گسترش ویروس. “وجود دارد متفاوت گزارش از علائم دستگاه گوارش به عنوان جلوه ای از Covid-19,” Ungaro اضافه شده است. “این چیزی است که ما نیاز به حفر کردن عمیق تر به.”

دستگاه گوارش و سیستم ممکن است یک مخزن برای ویروس. در صورتی که درست باشد, آن می تواند کمک به ایجاد اقدامات پیشگیرانه.

برای به دست آوردن بینش بیشتر به چگونه Covid-19 تاثیر می گذارد بیماران مزمن گوارشی علائم Ungaro است همکاری با پزشکان در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل در یک پایگاه داده آنلاین برای نظارت و گزارش نتایج. —J. H.

Westchester, هارلم FQHCs برای دریافت اهدا لوازم


این Afya بنیاد یانکرز-غیر انتفاعی بر اساس ارائه می شود که لوازم پزشکی به عنوان بخشی از فاجعه جهانی-تلاش های امداد رسانی در حال ساخت لوازم موجود برای فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان Westchester و هارلم.

“من می خواستم به تمرکز بر روی اولین خط از تریاژ” گفت: Afya بنیانگذار و مدیر اجرایی, Danielle Butin. “آنها در حال رفتن به ارائه مراقبت به طوری که بسیاری از مردم از آنها را [به طور معمول] دیدن در یک هفته.

تاسیس در سال 2008 غیر انتفاعی بازیابی لوازم پزشکی و تجهیزات که در غیر این صورت دور انداخته شود برای توزیع در مناطق که کمبود. آن را نیز جمع آوری کمک های مالی از منابع از بیمارستان ها و ارائه تجهیزات حفاظت شخصی به مناطق نیازمند است.

آن است که همکاری با رودخانه هادسون مراقبت های بهداشتی در نیویورک است که در خدمت به عنوان یک نقطه توزیع برای FQHCs در Westchester. Afya است و همچنین به اشتراک گذاری منابع با هارلم ایران یک FQHC با 25 سایت که به کار گرفته شده در مورد 23,000 بازديد سال گذشته است.

هارلم ایران است به طور خاص درخواست تجهیزات برای کمک به بیماران خود را با راه رفتن مانند عصا و عصا.

“اگر مردم می تواند امن در حال حرکت در اطراف و سپس آنها کمتر خواهد بود به احتمال زیاد به سقوط و پزشکی حادثه که به درایو آنها را به مراقبت از” Butin گفت. —J. L.

در یک نگاه


JAVITS CENTER: شهر eyeing عظیم Javits مرکز کنوانسیون در منهتن کنون سمت غرب به عنوان یک پزشکی افزایش تسهیلات برای Covid-19 موارد سیاسی نیویورک گزارش شده است.

اضطراب تدریس خصوصی در خانه: به عنوان تقاضا برای کنترل از راه دور مراقبت های روانی soars در طول Covid-19 شیوع ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه گفت: این مجموعه تا 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه. اعضای عمومی می توانید تماس بگیرید برای صحبت با کارکنان بالینی از بیمارستان بخش روانپزشکی و علوم رفتاری. این خط را “اتصال مردم به طور مستقیم با کارشناسان ما, که می تواند پاسخ به سوالات و ارائه راهنمایی در مورد دست زدن به خود سطح استرس و اضطراب” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Daniel مسینا در بیانیه ای گفت.

بی خانمان خدمات: گروه شهر بی خانمان خدمات تایید کرد که اولین ساکنان یک پناهگاه بی خانمان دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 شهرستان گزارش شده است. پناهگاه بی خانمان جمعیت می تواند به ویژه آسیب پذیر به شیوع.

بیشتر واکسن کار: منهتن مبتنی بر غول دارویی Pfizer و آلمانی شرکت بیوتکنولوژی BioNTech گفت: آنها با هم کار کنند در یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19 عفونت است. همکاران قبلا هم در آنفلوانزا است. تست بالینی است که انتظار می رود برای شروع تا پایان ماه آینده.

بیمارستان آمادگی: ایالات متحده بیمارستان می تواند دیدار با چالش Covid-19 اگر آنها ذخیره مراقبت از تنها ترین موارد شدید و دولت فدرال به طور موقت اجازه می دهد تا پزشکان برای طبابت در کشورهای که در آن آنها مجاز نیست نوشت: دکتر لوسیانا Borio و اسکات Gottlieb در وال استریت ژورنال. Borio مدیر سابق پزشکی و biodefense آمادگی سیاست در شورای امنیت ملی و گوتلیب بود که قبلا در کمیسیون از سازمان غذا و دارو.

نیویورک تایمز گزارش داد که چگونه به سرعت بیمارستانهای آمریکایی می تواند اجرا از تخت فرض های مختلف عفونتها و جدول زمانی که در طی آن این ویروس گسترش می یابد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>