صفحه اصلی مراقبت از کمبود کارگر در دره هادسون میریزد نور در ایالت مسئله

در طول دوره 10 ساله از سال 2016 به 2026 وجود خواهد داشت بیش از 64,000 فرصت های شغلی برای خانه بهداشت و مراقبت شخصی مشاوران در دره هادسون با توجه به یک گزارش جدید توسط دست در دست یک شرکت convener نیویورک مراقبت از اکثریت و دانشگاه شهر نیویورک است.

شکل نمونه ای از خانه مراقبت کمبود کارگر جنوبی منطقه و دولت با توجه به مشکلات دیرینه جذب و حفظ کارگران نویسندگان این گزارش گفت: Crain را. پیری جمعیت—همراه با ویروس ناشی از نگرانی در مورد ورود به خانه های سالمندان و دیگر جمع تسهیلات—انتظار می رود که به مسائل بدتر.

برای مبارزه با کمبود نویسندگان این گزارش می گویند عمل مورد نیاز است که در طول و پس از همه گیر برای افزایش دستمزد برای کارگر مراقبت در منزل—اکثر آنها مهاجران و زنان از رنگ و کمک به آنها در این زمینه باقی بماند.

دولت سرمایه گذاری در نیروی کار خواهد صرفه جویی در پول از طریق بهبود سلامت و کاهش هزینه مداخلات مانند اتاق اورژانس بستری شدن در بیمارستان و نهادینه شدن آنها گفت. و دستمزد بالاتر خواهد تقویت اقتصاد محلی از طریق بیشتر هزینه های کارگران است.

“خانه مراقبت از نیروی کار ضروری است به مردم اجازه می دهد به زندگی و سن و سال با عزت در جوامع خود گفت:” Ilana برگر, co-مدیر مراقبت از اکثریت و همکاری نویسنده این گزارش است. “در حال حاضر بیش از همیشه ما واقعا نیاز به سرمایه گذاری در نیروی کار است.”

در این گزارش که خانه بهداشت و مراقبت شخصی دستیار مشاغل در دره هادسون را تجربه می کنند بیشتر از رشد کار بیش از هر شغل دیگری توسط 2026. در همان زمان متوسط درآمد سالانه برای مراقبت در منزل کارگران در منطقه است تنها $18,400.

هر سال بیش از 5,100 صفحه اصلی مراقبت از کارگران در دره هادسون ترک نیروی کار و یا تغییر مشاغل در این گزارش اشاره کرد.

حداقل دستمزد برای کارگر مراقبت در منزل در شهرستان Westchester است 13 دلار در هر ساعت و در سایر استان ها در این منطقه آن است که فقط $11.80. حداقل دستمزد برای فست فود محلی کارگران $13.75 و آن است که بیشتر احتمال دارد به افزایش است.

“ما می دانیم که تقاضا برای خانه بهداشت و مراقبت شخصی مشاوران در خانه های خصوصی بالا رفتن سرسام آور است” گفت: اسحاق Jabola-Carolus یک دکترای خود را در CUNY و محقق در گزارش. “در همان زمان ما می دانیم که عرضه نگه داشتن نیست.”

به خصوص نگران کننده پیدا کردن Jabola-Carolus گفته بود که دو در پنج کارگر مراقبت در منزل در دره هادسون به احتمال زیاد به ترک شغل در آینده نزدیک. یکی در پنج گزارش به طور فعال به دنبال ترک و یکی دیگر از 20 ٪ گزارش شده برنامه ریزی برای ترک در 12 ماه آینده.

“این یک پرچم قرمز” Jabola-Carolus گفت. “که مخالف قطبی از آنچه مورد نیاز است در حال حاضر.”

او اضافه کرد که او انتظار دارد که این روند می تواند تشدید Covid-19.

دولت ایالت جیمز Skoufis یک دموکرات به نمایندگی از دره هادسون موافقت.

“زمان از جوهر در مواجهه با موانع رو به صفحه اصلی مراقبت از کمبود کارگر در دره هادسون” Skoufis گفت: در یک بیانیه ارائه شده به Crain را. “همه گیر بر نیاز فوری برای حل بحران است که ما پیری جامعه با آن مواجه است به ویژه به دلیل آنها به ویژه آسیب پذیر به ویروس است.”

مشکل فراتر از دره هادسون. ایالت وجود خواهد داشت بیش از 600,000 فرصت های شغلی برای خانه بهداشت و مراقبت شخصی دستیاران توسط 2026 با توجه به فی یک عضو از مراقبت از اکثریت.

در کوتاه مدت نویسندگان این گزارش توصیه ارائه خطر پرداخت به صفحه اصلی مراقبت از کارگران در خط مقدم از همه گیر احتمالا از طریق مدیکید دلار است. آنها همچنین توصیه می کنند حصول اطمینان از خانه بهداشت و مراقبت شخصی دستیاران دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی کافی پرداخت را ترک کنند و حمایت مالی اضافی.

نویسندگان در حال درخواست از دولت برای حمایت از سرمایه گذاری در مراقبت در منزل به جای کاهش به پزشکی. که می تواند شامل افزایش درآمد مالیات دولت را ثروتمندترین مردم گفتند.

در دراز مدت نویسندگان این گزارش پیشنهاد افزایش حقوق و مزایای, برای مراقبت در منزل کارگران در به رسمیت شناختن بالا-مهارت های ضروری خدمات ارائه می کنند. نویسندگان همچنین اصرار دولت برای استفاده اقتصادی و توسعه نیروی کار دلار—در علاوه بر این به پزشکی—جذب آموزش و حفظ دراز مدت مراقبت از نیروی کار است.

توصیه های دیگر شامل استخدام کارگر مراقبت در منزل را در این زمینه از استخر بزرگ از تازگی کارگران آواره; تصویب نیویورک سلامت عمل یک سیستم پرداخت با مراقبت دراز مدت شامل; و بودجه پیشرفت حرفه ای برنامه.

برگر از مراقبت از اکثریت به نام دولت سرمایه گذاری در خانه مراقبت از نیروی کار و بحرانی از هر دو سلامت و اقتصادی دیدگاه.

“این است که آنچه در جریان است به نفع بسیاری نیویورکی” او گفت:. —جنیفر هندرسون

نیویورک بیمارستان انجمن کومو تماس برای سنا Covid لایحه به انجام بیشتر


بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو با انتقاد از جمهوریخواهان حمایت عمل بهبود می یابد و نه به اندازه کافی پرداختن به Covid-19 مسائل در دولت است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری کرد این لایحه در شب دوشنبه ترسیم حدود 1 تریلیون دلار بسته محرک.

GNYHA گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه این قانون را تنها تغییرات جزئی به مدیکر پیشبرد برنامه پرداخت که بسیاری از بیمارستان ها استفاده کنید برای تأمین بودجه. این لایحه تاخیر پیشبرد بازپرداخت تا Jan. 1 و گسترش بهره بازپرداخت دوره به 18 ماه از 12 ماه. اما نرخ بهره باقی می ماند می تواند به عنوان بالا به عنوان 10% فراتر از نرخ بازار این سازمان اعلام کرد.

$200 میلیارد تخصیص بودجه برای ارائه دهنده صندوق امداد در این لایحه کافی است GNYHA گفت. نام آن را برای $875 میلیارد افزایش در بودجه برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان معرفی در خانه-گذشت, قهرمانان, قانون برای جلوگیری از نیاز به دولت برای قطع خدمات.

اما GNYHA تمجید مسئولیت حمایت شامل ذکر آنها خواهد آدرس بالقوه شکاف سمت چپ توسط هفته گذشته به تصویب مجلس نمایندگان و سنا لایحه عقب مشابه حمایت در دولت است.

کومو تکرار خواهان سنای آمریکا به تصویب لوایح که ارائه بودجه اضافی برای دولت به جای ارائه انعطاف پذیری قبلا سنا-اختصاص بودجه است. “این طراحی شده است برای کمک به جمهوری متحده که بودجه برای Covid-19 در صورتحساب قبلی که نمی توانید صرف پول زیرا آنها نمی باید تعداد Covid مورد او گفت:” در مطبوعات روز سه شنبه جلسه.

یک سخنگوی رهبر اقلیت سنا چاک شومر وقتی پرسیده شد که در مورد بهبود می یابد, قانون گفت که شومر و همکار نیویورک از حزب دموکرات ایالت کریستن جیلیبرند کار می کرد به نمایندگی از نیویورک در حین عبور از آخرین محرک لایحه برای غلبه بر جمهوری خواه مخالف و آنچه که او به نام ضد نیویورک تعصب آوردن بیش از 100 میلیارد دلار به دولت است.

“آنها در حال مبارزه برای آن را دوباره انجام, این, دور,” او گفت:. —Shuan سیم

سلامت رفتاری طرفداران مصرانه در برابر برش به خدمات کودکان


اعضای یک حمایت ائتلاف—مبارزه برای سالم و ذهن سالم, کودکان و نوجوانان—اصرار دولت به تجدید 1.5 درصد کاهش به کودکان در خانه و جامعه مبتنی بر خدمات برنامه ریزی شده را به اثر سپتامبر. 1.

برش خواهد بود به خصوص مضر در این سال آنها می گویند که تقاضا برای خدمات بهداشت رفتاری افزایش یافته است در ماه های اخیر با توجه به Covid-19 بحران است.

“حتی قبل از همه گیر ما می دانیم که کودکان و خانواده ها در تلاش بودند برای دریافت خدمات به آنها باید گفت:” آلیس Bufkin مدیر سیاست برای بهداشت کودک و نوجوان در شهروندان کمیته برای کودکان که co-آگهی مبارزات انتخاباتی.

چرا که سلامت رفتاری ارائه دهندگان در حال حاضر کار بر روی حاشیه باریک برش می تواند “نکته مقیاس” Bufkin گفت: وقتی که می آید به توانایی ارائه دهندگان به باز بماند و ارائه خدمات ضروری برای کودکان است.

“HCBS خدمات در هسته دولت مدیکید طراحی مجدد در نظر گرفته شده برای کمک به پاسخگویی به نیازهای روانی کودکان در خانه های خود و جوامع و جلوگیری از نیاز به نهادی سطح مراقبت” از اعضای این کمپین نوشت: در نامه ای به رهبران دولت. “ما اعتقاد داریم که این برش باید معکوس به منظور اطمینان از این برنامه قادر به زنده ماندن و همچنان به حمایت از خانواده.”

این گروه اشاره کرد که در بودجه قبلی فصول کودکان خدمات بهداشت رفتاری شده اند معاف از کاهش.

اعضای این کمپین اضافه شده است که آنها حمایت از دولت را تلاش برای تضمین اضافی بودجه فدرال در طول بیماری همه گیر.

آنها گفت: حفظ و تقویت سرمایه گذاری در کشور کمک خواهد کرد برای کاهش هزینه بستری شدن در بیمارستان به اورژانس و توسعه پیچیده تر سلامت رفتاری نیاز در مراحل بعدی زندگی.

“هنگامی که ما نمی نشانی کودکان نیازهای اولیه و سپس آنها نیاز به سطح بیشتری از مراقبت” Bufkin گفت. —J. H.

Biopharma مجوز شرکت کلمبیا سریع Covid آزمون


سورنتو درمان یک شرکت biopharmaceutical در سن دیگو موافقت کرده است که مجوز یک نقطه از مراقبت های تشخیصی آزمون توسعه یافته توسط محققان دانشگاه کلمبیا با هدف ارائه سریع نتایج در خارج از پزشکی تنظیمات این شرکت امروز اعلام کرد.

یک مرحله تست بزاق نمی نیاز به استفاده از تجهیزات پیچیده و سورنتو پیش بینی آن می توان به صفحه نمایش مردم در فرودگاه ها رستوران ها و هتل ها.

محققان از کلمبیا را ایروینگ مرکز پزشکی ارسال شده preprint در MedRxiv که شده کارشناسی در ماه ژوئن نشان داد که این آزمون قادر به تعیین حضور SARS-CoV-2 ویروس در 29 از 30 نمونه های مثبت و همه منفی 30 نمونه به نمایندگی از حساسيت 97% و ويژگی 100%.

“وجود سه چیز در تشخیص: No. 1, دقت, شماره 2 سرعت و سوم هزینه شده است گفت:” هنری جی, سورنتو را رئیس و مدیر عامل شرکت. “این تست ما دارای مجوز از کلمبیا با تمام الزامات مورد نیاز برای استقرار در این زمینه به گزارش ظرف 30 دقیقه.”

سورنتو برنامه ای برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در این تست قبل از ارسال درخواست برای یک FDA اضطراری-استفاده از مجوز در مرداد ماه شرکت مدیران گفت.

سورنتو محصول خواهد بود در رقابت با دیگر سریع تست های تشخیصی از جمله کسانی که ساخته شده توسط Abbott Laboratories و Cepheid که دریافت کرده اند emergency-استفاده از تصویب. به ابوت آزمون که در حال استفاده بوده است در کاخ سفید به چالش کشیده شد در یک مقاله توسط محققان دانشگاه نیویورک که آن را از دست رفته نزدیک به نیمی از نمونه های مثبت در مقایسه با رقیب تست, قیصر اخبار بهداشت و درمان گزارش شده است.

سورنتو گفت: این آزمون در مورد هزینه $10 برای مصرف کنندگان است. برای انجام این تست یک نمونه بزاق گرفته شده است قرار می گیرد و به یک لوله که حاوی ترکیبی از آنزیم ها و مواد است که می تواند تشخیص ویروس RNA است. لوله قرار داده شده در یک بلوک و یا حمام آب گرم نگه داشتن آن در طول واکنش شیمیایی. پس از 30 دقیقه نمونه را زرد می شود اگر آن را تشخیص ویروس و قرمز اگر آن را نمی کند.

خطر بدون علامت یا presymptomatic مردم پخش كردن, Covid-19 ارائه یک چالش به عنوان پزشکان به طور معمول به دنبال علائم قبل از سفارش یک آزمایش دکتر گفت: Zev ویلیامز همکاری نویسنده این مقاله و مدیر از بخش باروری endocrinology and infertility در کلمبیا.

“ما نیاز به قادر به آزمون مردم غالبا به سرعت و بارها و بارها” ویلیامز گفت.

کلید آزمون سادگی آن است ویلیامز گفت. اگر تست وابسته است در تدوین سواب کارتریج و یا سایر تجهیزات تخصصی گفت: این امر می تواند غیر ممکن است برای ارائه در بالا به اندازه کافی مقادیر.” —جاناتان LaMantia

در یک نگاه


سلامت سرمایه گذاری: خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت گلباد سلامت سرمایه گذاران از نیویورک اعلام کرد که کمکهای دراز مدت ارائه دهنده مراقبت های پرستار, Inc. این شرکت فراهم می کند و خدمات مبتنی بر جامعه به افراد مبتلا به معلولیت های فکری و توسعه در ایندیانا و اوهایو تنسی و تگزاس. شرایط معامله اعلام نشده است.

COVID هزینه: سازمان های دولتی کشور مرتکب شده اند به حداقل $2.2 میلیارد دلار در Covid-19–مربوط به قرارداد از ماه مارس در بوفالو اخبار گزارش. نیویورک در انتظار دولت فدرال را انتخاب کنید تا تب. هنگامی که از جمله دولت های محلی و هزینه های مربوط به Covid-19 کل هزینه شده است بیش از 4 میلیارد دلار.
 
تست جایزه: افق BlueCross BlueShield of New Jersey کمک به XPRIZE سریع Covid تست رقابت است که ارائه 5 میلیون دلار به افراد یا سازمانهایی که به منظور توسعه روش های تست که مکرر تولید نتایج در عرض 12 ساعت و مقرون به صرفه و آسان برای انجام. سرود آمازون و گوگل در میان حامیان دیگر از این جوایز است.
 
بیمه نبرد: Northwell بهداشت شکایت کرد یک واحد از شرکت بیمه Chubb هفته گذشته به دنبال پوشش ضرر و زیان مربوط به Covid-19 که معتقد است باید تحت پوشش درمانی محل آلودگی مسئولیت سیاست, کسب و کار بیمه شده است.

اصلاح: بیمارستان کوه سینا رتبه 14 در U. s. اخبار و گزارش جهانی را در آخرین رتبه بندی ایالات متحده بیمارستان. رتبه بندی آن بود misstated در نسخه قبلی از جولای 28, بهداشت, پالس, مقاله, “New York–پروتستان صعود یک نقطه در ‘آمریکا’ رتبه بندی.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma