صفحه اصلی بهداشت و درمان به نظر می رسد به گام برای مراقبت از COVID-19 بيمار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این کشور خانه بهداشت و درمان ارائه دهندگان در حال آماده سازی برای دیدن یک افزایش در تقاضا برای خدمات خود را به عنوان بیشتر در افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی در خانه بمانند برای کاهش خطر خود را از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

اما آنها را به چالش در ساخت مطمئن شوید که ارائه دهندگان سالم باقی می ماند—هر دو از نظر جسمی و مالی—به خصوص به عنوان آنها در برابر رقابت بیمارستان ها برای منابع محدود است.

“دستیابی به تجهیزات حفاظتی در حال تبدیل شدن به مشکل” گفت: ویلیام Dombi رئيس جمهور از انجمن ملی برای خانه و مراقبت از آسایشگاه پیشرو تجارت به نمایندگی از گروه مراقبت در منزل و آسایشگاه سازمان. “در حال حاضر در خانه بهداشت و درمان ارائه دهندگان دسترسی به منابع در بهترین حالت حداقل است.”

مانند بیمارستان Dombi گفت: بسیاری از خانه بهداشت شرکت ها در حال تبدیل شدن به دولت و ادارات بهداشت محلی برای کمک در دسترسی به ملی ذخایر استراتژیک برای تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک, ماسک روپوش و دستکش. منابع از فدرال ذخایر رفتن به آمریکا و سپس اختصاص داده شده به ادارات بهداشت محلی که تصمیم می گیرید که چگونه آنها توزیع شده است.

مقامات بهداشت فدرال هشدار داد در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات در انبار به آدرس شیوع فعلی. HHS تخمین زده است که این ذخایر تا به حال حدود 40 میلیون N95 ماسک و یا حدود 1 ٪ از مقدار پزشکی حرفه ای به تمام عیار بیماری همه گیر.

استفان راجرز مدیر عامل شرکت دالاس مبتنی بر حمایت ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی AccentCare گفت: چالش در تهیه تجهیزات حفاظتی تخفیف است در کوتاه مدت از طریق خود برنامه ریزی اضطراری که او گفت: شروع شش هفته پیش و شامل یک systemwide موجودی منابع و یک سیستم جدید به حرکت تجهیزات که در آن وجود دارد تقاضا است.

راجرز پیش بینی شده این شرکت تا به حال به اندازه کافی منابع در دست برای سه ماه آینده با برنامه ای برای به دست آوردن تجهیزات اضافی از طریق غیر سنتی منابع مانند تامین کنندگان صنعتی و ضایعات شرکت های مدیریت.

AccentCare همچنین مستلزم آن است که همه مراقبان خود را متوسط روزانه و توسعه یک پروتکل برای پرسنل برای بررسی در با بیماران از طریق تلفن قبل از مراجعه به مطمئن شوید که آنها در حال تجربه علائم مربوط به COVID-19.

اولیه در تهیه آن AccentCare راه اندازی یک کمپین آموزشی برای آموزش همه 25,000 از خود مراقبت حرفه ای برای شناسایی علائم COVID-19 و درست شستن دست های خود و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

راجرز گفت: این شرکت قصد دارد به همچنین گسترش خدمات پزشکی از راه دور. راجرز می خواهد به 30 درصد از AccentCare را 25,000 خانه سلامت بیماران به نوبه خود به telehealth. در حال حاضر تنها در حدود 1,500 استفاده از خدمات. او گفت: به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش نیاز به نگه داشتن مراقبان امن خواهد شد نیاز به یک تکیه بیشتر روی چنین ابزار دیجیتال.

“ما احتمالا نمی خواهید برای دریافت بازپرداخت برای همه این telehealth ما قصد داریم برای قرار دادن وجود دارد اما آن چیزی که حق انجام” راجرز گفت.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که به طور موقت گسترش خدمات پزشکی از راه دور تحت مدیکر برای پوشش چنین فعل و انفعالات در همان نرخ به عنوان فرد بازدیدکننده داشته است و اجازه می دهد تا پزشکان برای ارائه خدمات شخصی خود را در گوشی های.

اما سهامداران می گویند نه CMS تغییرات 50 میلیارد دلار در فدرال امداد رسانی کمک های مالی در دسترس از طریق تهمت اضطراری اعلام و پیشنهاد خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون تصویب شده توسط سنا در روز چهارشنبه اجازه می دهد تا برای صفحه اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را به گسترش خدمات پزشکی از راه دور.

در حالی که مدیکر پوشش می دهد هزینه از خانه بهداشت سازمان ارائه از راه دور مانیتورینگ بیمار اگر از آن استفاده شود به “تقویت مراقبت از فرآیند برنامه ریزی” برنامه نمی بازپرداخت صفحه اصلی ارائه دهندگان خدمات سلامت است که با استفاده از خدمات پزشکی از راه دور به جایگزین فرد بازدیدکننده داشته است.

“اگر این [COVID-19 شیوع] گسترده می شود, ما در حال رفتن به نیاز به انجام بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی با استفاده از پزشکی از راه دور گفت:” پل Kusserow, رئيس جمهور و مدیر عامل خانه بهداشت غول Amedisys. “ما در حال رفتن به نیاز به مکمل ما بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است و کسانی که در حال رفتن به نیاز به محسوب می شود.”

Kusserow همچنین می خواهم برای دیدن CMS ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در اطراف آنچه شناخته شده به عنوان “خانه نشین مورد نیاز است.” این برنامه را پوشش می دهد تنها صفحه اصلی خدمات بهداشت و درمان اگر بیمار در خانه محصور است که این سیستم مدیریت محتوا را تعریف می کند که قادر به ترک خانه خود را بدون کمک از یک فرد یا یک صندلی چرخدار. Kusserow گفت: قوانین فعلی خواهد منع صفحه اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از درمان اکثر افرادی که قرارداد COVID-19.

مانند AccentCare, Kusserow گفت Amedisys متمرکز موجودی خود را به نگه داشتن مسیر بهتر از منابع خود و انجام اضافی کارکنان آموزش مراقبت از COVID-19 بيمار.

در حالی که او احساس اعتماد به نفس این شرکت انجام داده است آنچه در آن می تواند به آماده سازی خود را برای شیوع کروناویروس موارد Kusserow گفت: CMS در نهایت نیاز به ایجاد تغییرات به آن خانه بهداشت و درمان قوانین اجازه می دهد تا ارائه دهندگان به طور قابل دوام مراقبت های جایگزین اگر بیمارستان های غرق شده با موارد.

“اگر تخت بیمارستان هستند من فکر می کنم این ایده است که مردم در حال رفتن به خانه فرستاده” Kusserow گفت. “ما فکر می کنم در نهایت ما می شود در یک نقطه خوب برای پاسخ به این, اما ما نیاز به فلش های بیشتر در تیردان قرار گرفتن و انعطاف پذیری بیشتر قادر به مناسب این کار را انجام اگر آنها واقعا می خواهید مردم به مراقبت از در این خانه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>