صفحه اصلی وام دهندگان بریس تا 15 میلیون وام مسکن ایالات متحده پیش فرض

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وام دهندگان وام مسکن در حال آماده شدن برای بزرگترین موج از تخلفات در تاریخ است. اگر قصد خرید زمان کار می کند ممکن است آنها جلوگیری و حتی بدتر از بحران: جرم سلب حق مالکیت و وام مسکن بازار ضرب وشتم.

وام گیرندگان که درآمد از دست رفته از coronavirus — در حال حاضر بالا رفتن سرسام آور تعداد با رکورد 10 میلیون مدعیان — می توانید از آنها بخواهید به جست و خیز پرداخت برای به عنوان بسیاری از 180 روز در یک زمان در فدرال حمایت رهن و جلوگیری از جریمه و یک ضربه به نمره اعتباری خود را. اما آن را پرداخت تعطیلات. در نهایت آنها باید آن را تمام کند.

به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد از آمریکایی ها با وام خانه — حدود 15 میلیون خانوار — می تواند به توقف پرداخت اگر اقتصاد ایالات متحده باقی مانده بسته را از طریق تابستان و یا فراتر از آن با توجه به برآورد توسط مارک زندی اقتصاددان ارشد برای مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

“این یک رویداد بی سابقه ای گفت:” سوزان Wachter استاد املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. “بزرگ بحران مالی اتفاق افتاده است بیش از چند سال است. این اتفاق می افتد در یک ماده از ماه — یک ماده از هفته است.”

در ضمن دهندگان عامل در تاریکی با هیچ راهی برای پیش بینی محدوده و یا مدت از این بیماری همه گیر و یا آسیب آن را به انتقام در اقتصاد است. اگر ویروس به زودی محو می شود و اقتصاد roars بازگشت به زندگی پس از آن این طرح کمک خواهد کرد که وام گرفتن در مسیر بازگشت به سرعت. بیشتر ذرات سخت تر و گران تر از آن خواهد شد برای دفع repossessions.


“هیچ کس هیچ حس چگونه این ممکن است آخرین گفت:” اندرو Jakabovics سابق وزارت مسکن و توسعه شهری ارشد مشاور سیاست است که در حال حاضر در شرکت ارتباطات شرکای غیر انتفاعی مسکن مقرون به صرفه است. “تحمل برنامه اجازه می دهد تا هر کسی به مکث را فشار دهید در شرایط فعلی و یک نفس عمیق بکشید. سپس ما می توانیم نگاه جهان چه ممکن است در نگاه شش یا 12 ماه از در حال حاضر و برنامه ریزی برای آن است.”

حتی اگر بحران اقتصادی است و طولانی مدت دولت را مجبور به پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از سلب حق مالکیت — که می تواند به این معنی آمرزنده برخی از بدهی گفت: Tendayi Kapfidze اقتصاددان ارشد در LendingTree.

خطرات ناشی از این امکان سلب حق مالکیت بیش از حد بزرگ هستند چرا که این امر آسیب بازارهای مالی و است که می تواند reinfect اقتصاد, او گفت:.

“من انتظار سیاستگذاران به انجام آنچه آنها می توانند برای نگه داشتن خط در یک بحران مالی” Kapfidze گفت. “و این بدان معناست که جلوگیری از سلب حق مالکیت هر وسیله لازم است.”

لورا Habberstad یک نوار مدیریت در واشنگتن دی سی یک تاخیر از وام دهنده است اما نیاز به زمان دارد به عقب. Coronavirus ربوده دور درآمد خود را به عنوان آن را برای میلیون ها و جایگزین آن با عدم قطعیت است. رستوران و باغ آبجو که در آن او کار می کند مجبور شد به طور موقت تعطیل.

او هیچ ایده که او را به گرفتن او را. و چگونه شما به جستجو برای دیگر مهمان نوازی در جهانی همه گیر? در حال حاضر او را برای زندگی در اورگان با مادرش که سفر آژانس مجبور شد به نزدیک است.


“من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به پرداخت وام مسکن و محل سکونت من حق و هنوز هم قادر به خوراک خودم” Habberstad گفت. “من فقط امیدوارم که یک بار همه چیز باز دوباره ما که نهفته COVID-19 داده می شود توجه و زمان کافی را به همه پرداخت های فعلی بدون مجازات و شیوه ای که می کند ما را حتی بیشتر مشکلات مالی.”

وام گیرندگان باید از تماس با وام دهندگان خود را برای دریافت کمک و جلوگیری از علامت سیاه و سفید در گزارش های اعتباری خود را با توجه به مقررات در بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب هفته گذشته است.

بانک مرکزی آمریکا گفت این است که تا کنون اجازه 50,000 مشتریان وام مسکن به تاخیر پرداخت. که شامل وام های که فدرال حمایت, به طوری که آنها نمی تحت پوشش برنامه دولت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تشکیل یک کارگروه در هفته گذشته برای مقابله با پتانسیل کمبود نقدینگی مواجه وام مسکن کنندگان که جمع آوری پرداخت و ملزم به جبران دارندگان اوراق قرضه حتی اگر صاحبخانه آنها را از دست ندهید. این گروه قرار بود به توصیه های مارس 30.

“اگر درصد زیادی از نگهداری کتاب — بیایید می گویند 20-30 ٪ از مشتریان شما مراقبت از — لازم نیست که توانایی پرداخت برای شش ماه بیشتر کنندگان نمی خواهد که سرمایه مورد نیاز برای پوشش آن پرداخت” تسریع مدیر عامل شرکت جی Farner در مصاحبه ای گفت:.

Quicken که در خدمت 1.8 میلیون وام گیرندگان است به اندازه کافی قوی ترازنامه برای خدمت به وام گیرندگان خود را در حالی که پرداخت به دارندگان اوراق قرضه حمایت خود را وام مسکن Farner گفت.


این شرکت قصد دارد به تقریبا سه برابر آن مرکز تماس کارگران با ممکن است به میدان می رود یورش وام گیرندگان به دنبال حمایت از, او گفت:.

اگر این بیماری همه گیر است و هر چیزی به ما آموخت چگونه به سرعت همه چیز را می توانید تغییر دهید. فقط هفته پیش وام دهندگان وام مسکن, پیشبینی میکردند بزرگترین بهار در سال برای فروش خانه و وام مسکن refinances.

Habberstad نوار مدیریت نیروی انسانی بود تا برای جمعیت بزرگ در باغ آبجو است که در سراسر پارک ملی, صفحه اصلی جهان, سری قهرمانان. پس از آن آمد coronavirus. در حال حاضر او است وابسته به او و بیکاری بررسی از $440 یک هفته.

“هر کس می خواهد به کار می کنند اما ما خواسته بودن نه به خاطر خوب بیشتر,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>