خانه “دوچرخه هوشمند’ فروش پررونق اما آن را نمی ممکن است آخرین

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Peloton و دیگر خانه “دوچرخه هوشمند” سازندگان در حال تجربه یک افزایش شدید در فروش به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر. این دستگاه که اجازه می دهد تا سواران به جریان زندگی می کنند در حال چرخش کلاس و یا رقابت با دیگر کاربران در همهجانبه محیط های دیجیتال هستند ناگهانی در تقاضا در حال حاضر است که بسیار از امریکا نمی توانند به ورزشگاه.

موقت انداز است که بسیار مورد نیاز در این صنعت که به مدت طولانی دچار مقاوم موانع: هسته محصول یکی از گران قیمت-زمان خرید تعداد مصرف کنندگان بالقوه محدود بازار اشباع شده است و رقبا ظاهر بیشتر علاقه مند به تبادل دعاوی از گسترش خود را در پایگاه های مشتری.

این ماه, با این حال, کسب و کار پررونق است. “ما فروش تا ده برابر” گفت: لو Lentine مدیر اجرایی چاتانوگا تنسی مبتنی بر پله در مصاحبه هفته گذشته است. “ما فروش بیشتر در طی سه روز از ما انتظار می رود برای انجام این کار در یک ماه.” این شرکت ارائه می دهد که یک $839 ورود به سطح خانه هوشمند دوچرخه در حال حاضر به سطح شیب دار بالا تولید.


Peloton شناخته شده برای آن $2,245 دوچرخه بیمار توصیه تاکتیک های بازاریابی و تهاجمی دادخواهی استراتژی کاهش یافته است به نظر در آن زمان تعداد فروش. اما یک سرنخ که چگونه زنجیره تامین از بزرگترین نام ها در خانه هوشمند دوچرخه در حال انجام است می توان جمع آوری شده از یک هشدار بر روی وب سایت خود: انتظار تحویل تاخیر تا یک ماه.

جای تعجب نیست کسانی که در حال حاضر دوچرخه هوشمند به نظر می رسد به آنها را بیشتر. Echelon برنامه کلاس های حضوری مشخصی 40 درصد در هفته سوم ماه مارس این شرکت اضافه شده روزانه سواری فقط برای کودکان (که او نیز در خانه گیر کرده).

تحلیلگران این نیست که مشتاق و هشدار می دهند که فروش سنبله ممکن است زنده ماندن تا پایان پناهگاه در محل سفارشات.

“این یک پرت می گوید:” مت پاول معاون رئیس جمهور و ورزشی صنعت مشاور در NPD Group. در حالی که خانه ورزش دوچرخه بخش رشد 16 درصد در سال گذشته به طور کلی تناسب اندام خانه صنعت کاهش یافته است 9 درصد است.

برای یک چیز, این دستگاه می تواند پیچیده حتی برای کسانی که عادت کرده اند به مدرن الکترونیک است. که بسته به نوع دوچرخه هوشمند آنها خرید سواران اغلب باید جمع آوری محصول خود آن را تنظیم به تناسب بدن خود را و اتصال حسگرهای متعدد (مانند ضربان قلب, بند, به عنوان مثال) به هر یک از تلفن, قرص, و یا کامپیوتر که از طریق کلاس های در حال جریان.

“حداقل 50 ٪ از مشتریان ما تماس گفت:” من نمی توانم این را بفهمند,'” گفت: Brandon Smith آنلاین فروش سرب در رودخانه شهر دوچرخه در پورتلند اورگان است. “و یا آنها فکر می کنم آن را شکسته و آنها نه تنها با استفاده از راست.”

در حالی که رودخانه شهر به فروش می رسد صدها نفر از خانه هوشمند دوچرخه و مربیان (که اجازه می دهد تا سواران به ضمیمه یک دوچرخه معمولی به یک ثابت ایستادن و سوار شدن در داخل خانه) در سه سال گذشته آنها فقط ساخته شده تا 5 درصد از فروش کل آن را. فروش مشخصی در چند هفته گذشته اسمیت گفت.

در پایان, شما لازم نیست برای رفتن به یک فروشگاه دوچرخه. Peloton ارائه می دهد دستکش سفید تحویل خدمات نصب و راه اندازی آن دوچرخه در خانه مشتری و راه رفتن آنها را از طریق استفاده از آن. هر چند با توجه اجتماعی فاصله این شرکت در هفته گذشته وعده داده جدید “تماس با ما روش.”

Peleton همچنین تبدیل شدن به شناخته شده قانونی برای مبارزه با دشمنان اعم از رقیب دوچرخه مارک (به اتهام ارائه ویژگی های مشابه در تجهیزات خود و یا برنامه های کاربردی) به انجمن آمریکایی از ناشران موسیقی (که احکام بیش از این شرکت انتخاب موسیقی در آن جریان کلاس).

“آنها می خواهند به دسته شاه” گفت: تحلیلگر جیمز Hardiman مدیر عامل در Wedbush اوراق بهادار. “در مراحل اولیه یک شرکت مانند این مهم به دفاع از خود اختراع ثبت شده به عنوان آنجا که ممکن است.”

Peloton ماه گذشته حل و فصل یک دعوی با تلاش اواسط بازار رقیب چرخ طیار های ورزشی. که شرکت آغاز شد که به عنوان یک شهر نیویورک چرخش استودیو در سال 2010 بود که شرکت تاسیس شده توسط اموزش Zukerman که قبلا تاسیس رقابت استودیو SoulCycle.

چرخ لنگر در ابتدا در زمان خاموش با تشکر از آن در کلاس فن آوری ردیابی و نمایش سوار قدرت و سرعت. آن gamification از کلاس چرخش جذب خیل جانبازان اما به عنوان رقبای نابود و لگدمال کردن چرخ طیار foundered.

در تلاش برای تنوع بخشیدن به شرکت خود را راه اندازی خانه دوچرخه هوشمند با بر روی تقاضا کلاس اسپین در سال 2017 قرار دادن آن مستقیما در Peloton حقوقی تیررس. Peloton شکایت کرد و در سال 2018 برای نقض قوانین حق ثبت اختراع از آن دوچرخه و تجربه برنامه. ماه گذشته فلایویل حل و فصل موافقت خود را برای تعطیل کردن کلاس خود ارائه مارس 27. مشتریان خواهد شد مجاز به تجارت در چرخ طیار دوچرخه برای مرمت Peloton دوچرخه. چرخ لنگر نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Peloton نیز شکایت پله. شکایت واصل در یک دلاور دادگاه فدرال اتهام پله تقلید همه چیز را از ظاهر آن دوچرخه را به نام خود لوگو و نرم افزار تجربه. پله رد این اتهامات گفت: آن را آماده برای به چالش کشیدن اعتبار اختراع ثبت شده است. “ما با اعتماد به نفس ما خواهد بود, حزب حاکم” گفت: Lentine.

یک دلیل وجود دارد هر کس تحت پیگرد بیش از برنامه ها و نرم افزار. دوچرخه یکی-زمان خرید است که می تواند به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران متعدد است.

ماهانه برنامه اشتراک ارائه مداوم درآمد و قفل در مشترکان است. در آن تازه ترین درآمد, گزارش, Peleton پیش بینی شده آن را 920,000 به 930,000 متصل تناسب اندام مشترکین در این سال در مقایسه با پیش بینی قبلی 895,000. آن دسته از مشترکین خود قطعه ای از این شرکت های سخت افزاری (مانند یک دوچرخه یا تردمیل) و پرداخت هزینه اشتراک از مشتریانی که پرداخت تنها برای شرکت در برنامه ها و کلاس های تناسب اندام به تنهایی.

هنوز اشتراک درآمد محدود است. “اگر هدف این است که برای حفظ و گسترش” گفت: شمعون Siegel مدیر عامل در BMO Capital Markets این شرکت ها ممکن است تعداد زیادی از مردم که می خواهند محصول فیزیکی است که “کمتر از آنها ممکن است امید است.” و بالا بردن هزینه اشتراک—Peloton ارائه می دهد هر دو $39 خانوار اشتراک و یک $13 شخصی اشتراک ممکن است بیگانه مشتریان موجود.

در ضمن رقبای نگه داشتن به آینده و پرونده های حقوقی نمی تواند متوقف کردن همه آنها را. چرخش شرکت SoulCycle وارد خانه دوچرخه آرنا در اوایل این ماه. آن $2,500 دوچرخه می آید زوج با یک برنامه کامل از کلاس های ارائه شده از شرکت مادر اعتدال.

با تجربه و دوچرخه سواران حرفه ای به طور فزاینده ای سوارکاری در داخل خانه ها و شرکت های متمرکز بر این جدی علاقه مندان به تازگی منتشر شده اند خانه دوچرخه به عنوان به خوبی.

هر دو نبراسکا تناسب اندام و Tacx (که شروع به ساخت smart مربیان سال پیش) در حال حاضر ارائه دوچرخه با دلار 3000 تا 4000 دلار برچسب قیمت. بالاتر قیمت در حال خوش طعم برای دوچرخه سواران که در حال حاضر ممکن است خود را چند سنتی دوچرخه هزینه است که مقدار یا بیشتر. این یک قوی اما محدود در بازار است. “ما قطعا از دیدن بیشتر مردم سوار در داخل خانه از ما انتظار می رود در این زمان از سال” گفت: Wahoo سخنگو.

در حالی که جهانی همه گیر ممکن است خار دوچرخه هوشمند فروش در کوتاه مدت, Siegel نمی کند و انتظار می رود این روند همچنان ادامه دارد. “هر کسی که در حصار در مورد دوچرخه, احتمالا, یکی,” او گفت:. “اما من نمی انتظار شتاب تقاضای خود را.” Hardiman مخالف است. Coronavirus او گفت که کار کردن در خانه جدید “طبیعی است.”

آدم زاکرمن یک کسب و کار مشاور در واشنگتن خریداری دوم Peloton یک ماه پیش. او و همسرش به اشتراک گذاری $39 خانوار اشتراک با دیگران در خارج از خانواده خود را به شرکت زیر 10 $در هر ماه برای هر کاربر.

“ما رو به دوستان اضافه شده بر روی حساب ما,” او گفت:. در طول زمان اجتماعی فاصله روی لئامت دادن هر دو او و همسرش برای هدف کوتاه کلاس دو بار در یک روز که در اطراف آنها برنامه کار خود را می نامد. “من مطمئن هستم که دیگر ما cooped داخل بیشتر ما را سوار.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>