Homebuilder اعتماد به نفس می کشد رکورد شیرجه رفتن در آمار از ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالات متحده homebuilder احساسات فرو در ماه آوریل به پایین ترین سطح در بیش از هفت سال به این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته خریداران بالقوه قرنطینه و فلج ساخت و ساز در بسیاری از کشور است.

اعتماد به نفس در میان سازندگان سقوط تا 30 از اندازه گیری 72 در ماه مارس با توجه به آخرین, انجمن ملی سازندگان خانه/ولز فارگو شاخص بازار مسکن منتشر شد چهارشنبه. این بزرگترین کاهش ماهانه در این 30 سال سابقه شاخص و کمترین خواندن از ماه ژوئن 2012.

این افت بی سابقه ای “است که با توجه منحصرا به شیوع کروناویروس در سراسر کشور به عنوان بیکاری سر به فلک کشید و شکاف در زنجیره تامین باید مانع فعالیت های ساخت و ساز” دین من این گروه رئیس در بیانیه ای گفت.


شاخص S&P از homebuilder سهام کاهش یافت و در, اخبار انداختن 5.85% در 10:23 صبح به وقت نيويورك.

آوریل اندازه گیری اولین بار بود که شاخص کاهش یافت و به زیر 50 از ژوئن 2014. خواندن در زیر سطح است که نشان می دهد بیشتر سازندگان مشاهده شرایط به عنوان فقیر نسبت به خوب. سنج رسیده 76 در پایان 2019 به بالاترین سطح در دو دهه.

قبل از همه گیر آمار بازار برای خانه های تازه ساخته شده بود و نشانه هایی از قدرت با فروش در ماه ژانویه و فوریه در سریع ترین سرعت از رکود بزرگ به گفته رابرت Dietz گروه اقتصاددان ارشد.

اما با ماندن در خانه سفارشات در محل در سراسر کشور “سازندگان را دیده اند بسیار قابل توجهی در کاهش ترافیک خریدار و آنها در مواجهه با انواع مختلف کسب و کار و چالش ها از جمله برخی از کشورهای است که تلقی خانه ساخت و ساز ضروری فعالیت” Dietz در مصاحبه ای گفت: قبل از نظرسنجی منتشر شد. “ما انتظار قابل توجهی کاهش می یابد در تمام انواع مسکن فعالیت در طول سه ماهه دوم ثبات در سوم و سپس بازیابی در چهارم.”

هیچ سابقه تاریخی برای سقوط ناگهانی در مسکن و فعالیت های اقتصادی, Dietz گفت.

“من نمی توانم فکر می کنم از یک مثال از چنین یک توقف ناگهانی اقتصاد,” او گفت:. “اما در همان زمان است که نشان می دهد پتانسیل برای بازگشت آنلاین. بنابراین من فکر می کنم ما به نوعی در بازی uncharted waters.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>