Homebuilder خوش بینی باعث می شود ضبط دوباره بجای اول برگشتن, به عنوان خریداران بازگشت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالات متحده homebuilders’ چشم انداز بهبود در ماه ژوئن به پایین ترین رکورد در نرخ بهره و تقاضا برای فضای بیشتر موجب خریداران به ظهور مجدد پس از coronavirus تعطیل خرید و فروش و ساخت و ساز.

سنج سازنده احساسات شروع به پریدن کرد به 58, 21 نقطه از به دست آوردن ممکن است با توجه به انجمن ملی سازندگان خانه/ولز فارگو شاخص بازار مسکن. تحلیلگران انتظار خواندن حدود 46 متوسط 37 برآورد وارد شده توسط بلومبرگ. یک امتیاز بالاتر از 50 در نظر گرفته شده است مثبت. در ماه ژوئن افزایش بزرگترین ثبت شده برای شاخص و به دنبال آن هفت نقطه چشم انداز مثبت است.

“سازندگان گزارش افزایش تقاضا برای خانواده ها به دنبال خانه های تک خانواری در درونی و بیرونی حومه که از ویژگی های با چگالی پایین محله” NAHB اقتصاددان ارشد رابرت Dietz در بیانیه ای گفت.

“در همان زمان” Dietz هشدار میدهد: “افزایش بیکاری و خطر جدید محلی شیوع ویروس باقی می ماند در معرض خطر به بازار مسکن.”


تقاضا برای خانه های جدید است و در پشت صحنه با وجود آسیب های اقتصادی از همه گیر ارسال یک شاخص homebuilder سهام تا 98% از طریق پنج شنبه از این سال مارس 23 نادر.

بیش از دو سوم از اخیر homebuyers ذکر Covid-19 به عنوان دلیل برای خرید در حال حاضر بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در ژوئن 12 توسط John Burns مشاوره املاک و مستغلات. خریداران ذکر شده نرخ پایین دوست ندارم از خانه فعلی خود را طرح و تمایل برای یک خانه بزرگتر خود را به عنوان همه گیر مرتبط با انگیزه, با توجه به نظرسنجی از 5000 خریداران.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>