“بی خانمان در حیاط خلوت خود” آمازون بهترین-فروش کتاب رایگان برای یک روز بیشتر (تا 3/13/2020) –

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار کوین هارت جدید کتاب “بی خانمان در حیاط پشتی منزل خود من: زندگی در زیر امتیاز من به عنوان فرزند خدا.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن برای یک روز بیشتر در مارس 13th.

این کتاب نوشته شده است برای همه کسانی که ممکن است اشتباه کرده اند یا 200 در زندگی خود را. کسانی از ما که اغوا شده است و دور از چمن است که به نظر می رسد شده اند سبزتر از طرف دیگر از جایی که شما فقط برای پیدا کردن که نه تنها آن را نمی سبزتر آن را در واقع Astro-Turf (واقعی نیست). درست مثل داستان ولخرج که شروع به دنبال عشق در همه مکان اشتباه تنها برای پیدا کردن خود را گرسنه صدمه زدن و بی خانمان.

واقعا درک قدرت این کتاب شما باید درک کنید که ولخرجی داستان استعاره ای است که عیسی برای تقویت خدا ارتباط با کودکان خود. پدر بودن خدا و پسر بودن ما. کتاب مقدس روشن است که “زمین اعیان و همه چیز در آن است”. کتاب مقدس نیز روشن است که به عنوان فرزندان ما وارثان و مشترک وارثان با مسیح است. پس مهم نیست چقدر دور, پسر, منحرف, مهم نیست که چه مدت او در آنجا ماند او هنوز هم بر روی پدر خود ملک و اگر آن است که پدر خود را ملک او است و او وارث پس از آن اموال خود را بیش از حد. اگر او گرسنه صدمه زدن و خانمان او بی خانمان در حیاط خلوت خود.

آیا شما زندگی می کنند در زیر امتیازات خود را به عنوان یک کودک از خدا ؟
آیا شما احساس می کنید مانند وجود دارد خیلی بیشتر برای شما از آنچه شما تجربه شده است?

آیا شما شده است گول خورده توسط Astro-Turf را از زندگی ؟ اگر چنین است, سپس آن را فقط ممکن است زمان برای رفتن به صفحه اصلی.
 
“بی خانمان در حیاط خلوت خود” توسط Kevin Hart رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون برای 1 روز بیشتر (3/13/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B084YTM8JW.

“بی خانمان در حیاط خلوت خود” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“من عاشق این کتاب! چه شهادت! من دوست دارم که چگونه این کتاب جریان و آن توجه خود را از سمت راست شروع. من نمی تواند متوقف خواندن هنگامی که من آغاز شده است. به خوبی انجام می شود! من مشتاقانه منتظر خواندن بیشتر از کتاب های او در آینده است. توصیه من به همه شما خرید این کتاب را تعویض زندگی.” – هند Witcher

“بزرگ به عنوان خوانده شده!! این کتاب الهام بخش ابزار برای کمک به شما با موانع زندگی!! “من تا به حال مردم که ریختن به من, اما من هم مردم بودند که توطئه علیه من بنابراین من تا به حال بسیار مراقب باشید در مورد کسی که من متصل به. من تا به حال بسیار مراقب باشید در مورد کسی که من متصل به خودم به خاطر همه بود نه اتصال خود را به من به من کمک کند. کار شگفت انگیز!” – Shaquita Taylor-فلمینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

کوین هارت متاهل و پدر پنج. او همچنین کشیش ارشد مسیحی خیمه کلیسا, مدیر اجرایی مسیحی خیمه رشد کودک Centerand جمهور انتخاب کنید تا قطعات Inc., 501 c (3).
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>