صاحب خانه دنبال وام مسکن تسکین

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تقریبا 4 درصد از وام گیرندگان وام مسکن را متوقف ساخت پرداخت های خود را به عنوان coronavirus همه گیر قرار می دهد میلیون ها نفر از آمریکایی صاحب خانه از محل کار.

سهم وام در تحمل شروع به پریدن کرد به 3.74% در طول هفته منتهی به سوم آوریل 5 تا از 2.73% هفته گذشته بر اساس یک نظرسنجی از وام مسکن بانکداران انجمن.

صفحه اصلی وام حمایت Ginnie مای صادر شده به ریسک وام گیرندگان نشان میدهد بزرگترین رشد هفتگی با به اشتراک گذاری در تحمل بالا رفتن 1.58 درصد به 5.89%. در مقابل وام حمایت Fannie Mae و Freddie Mac افزایش یافته و به 2.44% از 1.69%.


تقریبا 17 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در سه هفته گذشته با ویروس ضرب و جرح اقتصاد است. دولت نیاز به وام دهندگان دست زدن به پرداخت فدرال حمایت وام به وام گیرندگان دوره فیض از آنجا که شش ماه در یک زمان بدون جریمه.

“در سراسر کشور خاموش کردن اقتصاد به سرعت گسترش Covid-19 همچنان به ایجاد مشکلات برای میلیون ها نفر از خانواده ها و بیشتر در حال تماس با خود را کنندگان برای تسکین” مایک Fratantoni MBA اقتصاددان ارشد در بیانیه ای گفت:.

در پنج شنبه, JPMorgan Chase & Co تحلیلگران نوشت که استفاده از منکر است که به احتمال زیاد همراه با افزایش بیکاری و “بسیاری از کنندگان خواهد بود قادر به حفظ شش ماه از منکر پیشرفت در 10% به 20% از کتاب خود را.”

وام گیرندگان با نسبتا پایین نمرات اعتباری بسیاری از آنها زندگی می کنند چک به چک به احتمال زیاد به دنبال تسکین. بیش از دو سال گذشته Ginnie مای تضمین شده است $583 میلیارد از 30 سال وام مسکن با نمره FICO زیر 715 با توجه به داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>