هورمل غذاهای اهدا اضافی 200,000 وعده های غذایی به COVID-19 گرسنگی-تلاش های امدادی در طول مجازی کنسرت زنده از امید و با تشکر از

Category: وب وایر Comments: No comments

هورمل غذاهای یک مارک جهانی غذا شرکت (NYSE: HRL) و آن فعلی و سابق و اعضای تیم اعلام تعهد برای اهدای 200,000 وعده های غذایی به COVID-19 گرسنگی-تلاش های امدادی در طول این شرکت مجازی کنسرت زنده رویداد در شب جمعه, featuring Chris Kroeze دونده تا در فصل 15 از ان بی سی جایزه امی در تلویزیون نشان می دهد “صدای.”

این تعهد است علاوه بر این شرکت قبلا اعلام کرد که 1 میلیون دلار به صورت نقدی و کمک های محصول به کمک آن نهفته است. کنسرت داشت یک راه برای کمک به با تشکر از شرکت اعضای تیم را برای ادامه تلاش برای تامین مواد غذایی برای جمعیت بی سابقه ای در طول این زمان.

“تیم ما از نزدیک به 20 ، 000 همچنان به کار خستگی ناپذیر به عنوان ما نقش مهمی در ارائه ایمن با کیفیت بالا و مواد غذایی در طول این زمان احتمالی گفت:” جیم Snee رئیس هیئت مدیره رئیس جمهور و رئیس اجرایی در هورمل مواد غذایی. “ویژه این کنسرت بود راه ما می تواند آنها را با تشکر از چگونه آنها افزایش یافته است به چالش و همچنان به تولید مواد غذایی با حس هدف و غرور است. من افتخار ما هستند و قادر به ادامه کمک COVID-19 گرسنگی-تلاش های امدادی و سخاوت ما در زمان سابق و اعضای تیم. با هم, ما در حال اهدای اضافی 200,000 وعده های غذایی برای کمک به دیگران در علاوه بر این به ما قبلا اعلام $1 میلیون دلار پول نقد و کمک های محصول.”

200,000 وعده های غذایی را به تغذیه امریکا و دیگر سازمان های غیر انتفاعی در سراسر شهرستان. هورمل غذاهای اهدا کرده است بیش از 50 میلیون دلار به صورت نقدی و کمک های محصول برای کمک به دیگران بیش از پنج سال گذشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت دادن خیریه و مسئولیت شرکت تلاش ها مراجعه کنید https://csr.hormelfoods.com/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>