هورمل غذاهای گزارش آن COVID-19 اقدامات و حمایت جامعه

Category: وب وایر Comments: No comments

هورمل غذاهای یک مارک جهانی غذا شرکت (NYSE: HRL) گرفته محتاطانه عمل خود را برای محافظت از نیروی کار جهانی 20,000 اعضای تیم و ذینفعان در طول COVID-19 شیوع. علاوه بر این شرکت اعلام کرد تعهد از 1 میلیون دلار به صورت نقدی و کمک های محصول برای گرسنگی امداد و ناامنی غذایی به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

پس COVID-19 اول شناسایی شده در چین این شرکت شده است به شرح زیر همه زمان CDC و WHO و راهنمایی گرفتن گام های مناسب در برنامه ریزی کسب و کار و تداوم. ما همچنان برای اطمینان از بالاترین سطح بهداشت و ایمنی مواد غذایی استاندارد نگهداری می شوند در تمام امکانات تولید. علاوه بر این هورمل غذاهای افزایش آن عامل پروتکل در همه آن از محل دفتر. این پیشرفت شامل آموزش و پرورش برای اعضای تیم در COVID-19 ویروس, افزایش مایع فرکانس به روز رسانی سیاست ها برای بازدید کنندگان کسب و کار محدودیت های مسافرتی و کار از راه دور گزینه برای اعضای تیم است.

نظر از جیم Snee رئیس هیئت مدیره رئیس جمهور و رئیس اجرایی در هورمل مواد غذایی:

“اولین و مهمترین من می خواهم به رسمیت شناختن باور نکردنی ما تیم تولید حرفه ای است که افزایش یافته است به چالش. با احساس مسئولیت و غرور آنها همچنان به تولید مواد غذایی برای میلیون ها نفر از افرادی که در بحبوحه این بحران است.

ما درک نقش حیاتی ما در ارائه ایمن و با کیفیت بالا و مواد غذایی به مردم در سراسر جهان است. ما باید مسئولیت برای اطمینان از محصولات ما در دسترس زمانی که مورد نیاز است و ما در حال همکاری نزدیک با ما در خرده فروشی و foodservice مشتریان به ارائه یک منبع ثابت از تمام محصولات ما فقط به عنوان ما انجام داده اند بیش از گذشته 129 سال است.

ما شاهد افزایش تقاضا برای محصولات در تمام خرده فروشی دسته ها; قابل توجه ما دادن® خانواده از محصولات SKIPPY® کره بادام زمینی و محصولات هورمل® فلفل قرمز هورمل® Compleats® مایکروویو, وعده های غذایی, Jennie-O® ترکیه محصولات هورمل® پپرونی, هورمل® Black Label® بیکن هورمل تجمعات® حزب سینی هورمل® انتخاب طبیعی® lunchmeats, Dinty مور® خورش گوشت گاو و Applegate® محصولات.

ما می دانیم که صنعت foodservice است در مواجهه با چالش های فوق العاده ای است و ما قرار است برای کمک به توزیع کنندگان و اپراتورها از طریق این زمان دشوار است. ما اختصاص داده شده salesforce در حال کار برای ارائه محصولات نوآورانه و راه حل برای دیدار با تغییر پویایی در این صنعت است.

امکانات تولیدی ما همچنان به کار به طور معمول. من به خصوص افتخار از حرفه ای اختصاص داده شده در کل زنجیره تامین که در حال کار خستگی ناپذیر برای دیدار با نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان و اپراتورها.

ما یک همسایه در جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار محسوب می شود به انجام حتی بیشتر در یک زمان مثل این. است که چرا ما افتخار این را 1 میلیون دلار تعهد برای کمک به کسانی که نا امنی غذایی در طول این زمان دشوار است.

هورمل غذاهای قوی ترازنامه و پایدار جریان های نقدی است که موقعیت ما را به مدیریت از طریق این وضعیت بی سابقه ای. ما در دراز مدت چشم انداز متعادل مدل کسب و کار و نظم و انضباط مالی اجازه می دهد تا ما را به بهترین تصمیم گیری استراتژیک برای کسب و کار ما اعضای تیم و مشتریان.

به نمایندگی از اعضای تیم ما, من می خواهم برای تشکر از متخصصان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان محلی و ایالتی و فدرال, سازمان های دولتی و همه کار برای امن نگه داشتن ما در طول این بحران بی سابقه ای.”

—-

در مورد هورمل مواد غذایی – الهام گرفته از مردم است. با الهام از مواد غذایی است.

هورمل غذاهای شرکت مستقر در Austin, Minn., یک مارک جهانی مواد غذایی شرکت با بیش از 9 میلیارد دلار در درآمد سالانه در سراسر 75 کشور در سراسر جهان. مارک های خود شامل SKIPPY®اسپم®, هورمل® انتخاب طبیعی®, Applegate®جاستین را®کلمبوس®کاملا® , guacamole, هورمل® Black Label® و بیش از 30 دیگر برندهای محبوب. این شرکت یکی از اعضای شاخص S&P 500 و S&P 500 سود اشراف بود به نام یکی از “100 بهترین شرکت شهروندان” توسط شرکت مسئولیت مجله برای 11 سال در یک ردیف و دریافت متعدد دیگر جوایز و تمجید برای خود مسئولیت شرکت خدمات اجتماعی و تلاش. در سال 2016 شرکت خود را جشن گرفت 125 سالگرد و اعلام کرد چشم انداز جدید برای آینده – الهام گرفته از مردم است. با الهام از مواد غذایی است.™ – تمرکز بر میراث خود را از نوآوری است. برای اطلاعات بیشتر www.hormelfoods.com و https://csr.hormelfoods.com/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>