وحشتناک ماجراهای دروغ در زیر برج ایفل

Category: وب وایر Comments: No comments

چه کار می کنید اگر شما بودند به دام افتاده در داخل دخمه با باقی مانده از تعداد بی شماری از افراد کشته شده در سال و سال های پیش ؟ در romance-تعلیق رمان “دخمه جهنم” نویسنده مریم A. Lonergan نشان می دهد که عشق می تواند مجموعه همه رایگان در هر کجا که ممکن است—حتی اگر آن محل اتفاق می افتد به اعماق زمین.
 
داستان گستراند از یک زن جوان را به چشم انداز. مادلین رویای تبدیل شدن به صاحب یک لباس-ساخت فروشگاه خود را طول می کشد به مد روز در خیابان های پاریس. اما او شنوايي نگه داشته و او را از بیرون رفتن در تاریخ. هنگامی که او در دیدار جک بی باک Holt, تغییرات همه چیز برای او. آنچه که احساس می کنند برای یکدیگر غیر قابل توقف می شود و پس از آن سمت راست وجود دارد مادلین احساس می کند زندگی به کمال رسید. اما این همه متوقف می شود زمانی که او به زور گرفته شده از افسانه زندگی و پرتاب به دخمه که در آن او اسیر برگزار شد. او را به بیرون آمدن زنده است ؟
 
“نویسنده مریم A. Lonergan نوشته است فریبنده رمان جذاب مطالب در کتاب خود با عنوان ‘دخمه جهنم است.’ این داستان سرگرم کننده جزئیات کامل از تاریخچه تعلیق عاشقانه و فتنه” هالیوود بررسی کتاب میاد.
 
“دخمه جهنم” است که مجموعه ای برای بدام انداختن قلب هر خواننده. چنگ زدن به این کتاب از مورد علاقه خود را آنلاین کتابفروشی ها.
 
 
 
دخمه از جهنم
نوشته شده توسط Mary A. Lonergan
شومیز | $15.69
 
نسخه کتاب در دسترس هستند در LitFire انتشارات آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده
Mary A. Lonergan دارای اختلال شنوایی اما این متوقف نمی شود او را از دنبال کردن رویای خود را از تبدیل شدن به یک نویسنده است. همراه با “دخمه جهنم” او همچنین نویسنده سه رمان دیگر منتشر شده تحت LitFire چاپ و نشر. او همچنان به نوشتن شعر, ترانه, شعر و داستان, در میان دیگران.
 
اطلاعات بیشتر در مورد نویسنده و کار خود را در دسترس است در وب سایت خود را در www.maryalonergan.com.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>