نژاد اسب در برانکس: باز کردن صندلی چاله, پیر محافظت در برابر تازه وارد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای اولین بار در 30 سال وجود خواهد داشت یک چهره جدید به نمایندگی نیویورکs 15 کنگره منطقه در برانکس—که به احتمال زیاد خواهد شد در ژوئن 23 دموکراتیک اولیه.

تشکر. خوزه سرانو پله پس از 30 سال در کاپیتول هیل, ترک آرزو صندلی باز به یک کادر از نامزدها در یکی از ترین قابل اعتماد و مناطق دموکراتیک در کشور است.

نتیجه تست این عقل متعارف است که سیاست مترقی برنده بیرونی-قصبه نژادها.


عضو شورای شهر Rubén دیاز, Sr. یک 74 ساله پنطیکاستی واعظ علاقه پوشاک غربی و ضد همجنس اظهارات کنونی پیشتاز با توجه به نظرسنجی در مترقی فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت—تا کنون تنها نظرسنجی مسابقه.

دیگر عضو شورای, 32 سال Ritchie تورس که به لحاظ سیاسی زرنگ و دانا و آشکارا گی, در حال اجرا است نزدیک دوم در رای گیری.

آنها حساب برای نیمی از تمام پشتیبانی در نظرسنجی که انجام شد بین مارس 21 و 24 از 323 به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان.

دیاز و تورس در حال مطالعه در تضاد.

پوشیدن علامت تجاری خود را کابوی کلاه دیاز یک بمب افکن های محافظه کار دموکرات. او شده است یک عامل اصلی در برانکس سیاست برای 17 سال خدمت در یا شورای شهر و یا مجلس سنا دولت از سال 2003. او آشکارا انتقادی از جامعه همجنسگرایان و سقط جنین—موقعیت است که برخی از رای دهندگان در 15 منطقه ممکن است ناخوشایند. اما او نشان داده حیله گری آگاهی از چگونگی این منطقه فکر می کند, به عنوان توسط اثبات توانایی های خود را برای دریافت دوباره انتخاب شود. روبن دیاز جونیور, پسر محبوب برانکس قصبه جمهور.

درک منفی از Diaz Srs رکورد ممکن است به او آسیب برساند تا آنجا که می توان فرض کرد در یک سنتی دموکراتیک اولیه با توجه به جان دسیو از Risa هلر ارتباطات است. دسیو 11 سال کهنه از برانکس سیاست به عنوان دیاز Jr.s سخنگوی.

اوs شده است یک مقام انتخابی برای چندین دهه و هر کس این را می داند در مورد او و هرگز آن را واقعا به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار او دسیو گفت. او افزود که Diaz می کند رنج می برند اما از لاشی اینترنت زمین بازی و عدم وجود رسانه های اجتماعی تخصص.

اگر وجود دارد یک ضعف دسیو گفت: آنs عدم پختگی در کنگره انتخاباتی است. که می تواند به او صدمه دیده است.

دیگر برانکس کارشناسان سیاسی معتقدند که برای همه درک معایب دیاز توانمند نیروی.

دیاز یک کارت وحشی اما او به وضوح نشان دهنده یک جریان اصلی بخشی از این محله و جامعه گفت: Charles Moerdler که صرف 30 سال به عنوان عضو یا رئیس برانکس جامعه تابلوهای 8 و 14. او نشان داده است در این انتخابات پس از انتخابات است.

تورس ارائه می دهد یک مقابل خیابان. عضو شورای شهر در سال 2013 در سن 25 او به هدر رفته هیچ زمان در چکش سیاسی خود ، او شده است یک شورایs مهمتر از همه طرفداران برای افزایش سرمایه گذاری در NYCHA شهرs عمومی-مسکن سیستم. او به بررسی وام تقلب در تاکسی مدال صنعت و تحت فشار قرار دادند برای حمایت از فرفره-اقتصاد کارگران است.

او قرار است با هم خوب قانونی ثبت دسیو گفت: از تورس. او شهرت خوبی برای جدی هوشمند فعال انتخاب رسمی که قرار است قانونی که به افراد کمک می کند.

Moerdler گفت: تورس به آینده درخشان از تمام 12 دموکراتیک نام در انتخابات.

او کسی است که فوق العاده با استعداد و از همه نامزدها, من فکر می کنم او یکی از بزرگترین چشم انداز دراز مدت سیاسی رهبری Moerdler گفت.

وجود دارد برخی از نگرانی در مورد تورس میل شدید برای تغییر مواضع خود را بر اساس سیاسی راحتی به عنوان گواه در سال 2018 دادستان کل انتخابات زمانی که او در شرکت تایید شده باد صبا Teachout پس قبلا اعلام حمایت Letitia جیمز.

یک تکه بزرگ از رای دهندگان—34%—مردد است با توجه به داده ها برای پیشرفت کشور ، که درب باز می شود برای سه نفر دیگر از نامزدها با چشمگیر اعتبار.

مجلس مایکل بلیک در نظر گرفته شده است یکی از این افزایش آفریقایی-آمریکایی صدای در حزب دموکرات است. پس از کمک به مدیریت باراک اوباماs موفق زمین بازی در سال 2008 حزبی آیووا, Blake سال را صرف کار دولت اوباماs, دفتر امور بین دولتی. او به دولتs پایین لباس مجلسی در سال 2014. در سال 2017 شد نایب رئیس کمیته ملی حزب دموکرات.

در سن 37, Blake—مانند تورس—نشان دهنده نسل جدیدی از رهبری حزب.

من فکر می کنم بلیک جاه طلبی دسیو گفت. بلیک است که واشنگتن پس زمینه و من فکر می کنم او واقعا می خواهد در کنگره است.

بلیکs اتصال به اوباما و بتن دستاوردهای او در دست او gravitas مورد نیاز برای برنده شدن اولیه.

بلیک بسیار خوب رکورد Moerdler گفت. و او به حمایت از دولت اوباما.

دو نفر دیگر نامزدها به دنبال نامزدی در حال سابق شورای شهر سخنران ملیسا علامت-Viverito و واشنگتن ارتفاعات عضو شورای Ydanis رودریگز دو Manhattanites به امید پیروزی برانکس صندلی.

علامت-Viverito رهبری تلاش های بازسازی در سنت مریs پارک و برانکس کودکانs موزه. او شده است به ابزاری در ایجاد مسکن مناسب برای شهروندان ارشد در قصبه. او در یک NYCHA استخدام جنجال در طول زمان به عنوان سخنران ،

رودریگز بوده است در این شورا از سال 2010 به دست آوردن شهرت برای حمایت از 2011 اشغال وال استریت تظاهرات. او به خدمت در شورایs کمیته آموزش عالی و نقش تعیین کننده ای در اجرای جهانی prekindergarten در نیویورک است. او مورد انتقاد قرار گرفت که د Blasio دولت استخدام همسر خود را به عنوان دستیار ویژه شهردار در $150,000 حقوق و دستمزد.

در نهایت دسیو گفت: دیازs میل شدید برای بحث اجازه داده است او را به دیکته شرایط سیاسی گفتگو و دیگر نامزدها مبارزات بازی را به دست خود.

آنs روشن است که Rev. دیاز در رانندهs صندلی بر اساس بسیاری از راه های دیگر مبارزات در واکنش به او دسیو گفت. معمولا مبارزات دانt بحث در مورد چگونه مرد دیگر را به نفع خود.


یکی از اصلی جنگ مطمئن شوید که برای به دست آوردن توجه برگزار خواهد شد در 14 کنگره منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از ملکه و برانکس. دو سال پیش 27 ساله در اسکندریه Ocasio-کورتز ناراحت دیرین کنگره قدرت کارگزار یوسف کرولی پرتاب خودش به شهرت ملی. دو سال بعد AOC چالش از تصدی. مخالفت با او است سابق CNBC روزنامه نگار میشل Caruso-Cabrera که مطرح است بیش از $1 میلیون اما فاقد AOC گسترده پشتیبانی و مشهور وضعیت.

تشکر. الیوت انگل که برگزار کرده است صندلی خود را برای 16 سال خود را میبیند در یک کتک کاری در گوشهای در 16 کنگره منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از برانکس و شهرستان Westchester. پس از گرفتار شدن در یک میکروفون در ماه گذشته ابراز آشکار ترس قادر به صحبت می کنند در یک جورج فلوید اعتراض رئیس کمیته روابط خارجی مجلس دهکدهای از دست داد برخی از پشتیبانی برای مترقی چلنجر جمال بومن سابق برانکس میانه مدیر مدرسه. هیلاری کلینتون و بروکلین تشکر. Hakeem Jefferies را تایید انگل اما سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن را تایید و بومن.

در لانگ آیلند تشکر. پیتر کینگ بازنشستگی ترک خود 2nd District صندلی باز برای اولین بار از سال 1993. این منطقه می تواند چرخش به چپ و راست طوری اولیه برندگان به احتمال زیاد به یکی دیگر از مسابقه دشوار پیش رو است. Assemblymen اندرو Garbarino و مایکل LiPetri در حال مبارزه برای حزب جمهوری خواه نامزدی. در سمت دموکراتیک مبارزه با جانباز جکی گوردون سابق بابل, شورای شهر, عضو, چهره های فعال سیاسی پاتریشیا ماهر است که از دست کنگره نژاد به پادشاه در سال 2014.

در 11th کنگره منطقه را پوشش می دهد که استاتن آیلند و قطعات از بروکلین اول-اصطلاح دموکرات حداکثر رز بنفش قلب گیرنده در حال انتظار برای کشف او خواه حریف. توافق اولیه رای دهندگان را انتخاب کنید بین Assemblywoman نیکول Malliotakis و جو Caldarera سابق دستیار دادستان منطقه بروکلین. Malliotakis امن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, حمایت, در حالی که Caldarera حمایت انجمن ملی تفنگ.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>