تخت بیمارستان پر کردن موارد ویروس افزایش

بیمارستان ها به سرعت در حال نزدیک شدن ظرفیت در سراسر کمربند آفتاب و منطقه میامی نقل مکان کرد و به رستوران ها و سالن های ورزشی بار دیگر به دلیل فزاینده coronavirus دوشنبه به عنوان ایالات متحده پدید آمده از یک چهارم جولای آخر هفته پیک نیک احزاب استخر و ساحل گردش است که مقامات بهداشت ترس می تواند سوخت شیوع.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

بالا و پایین رفتن اثر — محدودیت برداشته و سپس reimposed — دیده شده است در سراسر کشور در هفته های اخیر است و انتظار می رود برای ادامه بعد از تعطیلات که دیدم جمعیت از مردم جشن بسیاری از بدون ماسک.

“ما نگران بودند قبل از آخر هفته باقی می ماند و نگران پس از تعطیلات به عنوان حدیثی داستان ها و مشاهده رفتار نشان می دهد که بسیاری از ادامه بی اعتنایی مهم حفاظتی ارشاد” گفت: هدر Woolwine یک سخنگوی دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=XB1ZugqhS_4]

کاخ سفید دوباره رد تماس برای سراسر کشور سفارش به پوشیدن پوشش صورت با رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در فاکس نیوز که این موضوع برای فرمانداران و شهرداران برای تصمیم گیری است. او گفت که “قطعا یک ملی دستور به منظور نیست.”

موارد تایید شده در حال افزایش در 41 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا و درصد آزمون آینده را مثبت برای این ویروس در حال افزایش است در 39 متحده است.

فلوریدا که ثبت بالایی از 11,400 جدید موارد شنبه و دیده خود را تست مثبت نرخ بالای 18 درصد بوده است و آمار به خصوص سخت همراه با دیگر خورشید کمربند متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

شیوع ویروس در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به طور نامحدود به تعویق افتاد دولت مونتاژ بازگشت به کار از یک تعطیلات. بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا افزایش یافته 56 درصد در دو هفته گذشته در حالی که تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 53%.

در فلوریدا

در میامی-Dade County, جمعیت 2.7 میلیون شهردار کارلوس Gimenez دستور مقامات به عقب البته در بازگشایی طرح صدور اورژانس را که تعطیل ورزشگاه, سالن های حزب ها و رستوران ها. سفارش طول می کشد تا اثر چهار شنبه.

سواحل خواهد بازگشایی امروز پس از بسته شدن بیش از آخر هفته. “اما اگر ما با دیدن ازدحام مردم و زیر بهداشت عمومی قوانین من مجبور خواهد شد به نزدیک سواحل دوباره” شهردار هشدار داد.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی” گفت: Gimenez یک جمهوری خواه است.

او گفت: سنبله رانده شده عفونت در میان 18 – به 34 ساله که جمع آوری در مکان متراکم — در داخل و خارج — بدون پوشیدن ماسک و حفظ فاصله مناسب.

“کمک به مثبت در گروه سنی که پزشکان گفته اند من بودند فارغ التحصیلی احزاب گردهمایی در رستوران ها که تبدیل به بسته بندی احزاب در نقض قوانین و تظاهرات خیابانی که در آن مردم نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله و که در آن هر کس با پوشیدن صورت پوشش” Gimenez گفت.

فلوریدا دیده است آن caseload اوج گذشته 200,000 کلی.

بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور شده اند تیک تاک با حدود 1700 در بیماران بستری در هفت روز گذشته در مقایسه با 1200 هفته گذشته است. پنج بیمارستان در سن پترزبورگ منطقه بودند از واحد مراقبت های ویژه تخت, مقامات گفت. میامی بیمارستان باپتیست بود و تنها چهار نفر از آن 88 تعداد تخت موجود است.

“اگر ما همچنان به افزایش در سرعت ما شده اند و ما نمی خواهد که به اندازه کافی هواکش به اندازه کافی اتاق,” دکتر گفت: David De La Zerda ICU, مدیر پزشکی و ریه در میامی یادبود جکسون در بیمارستان.

در لوئیزیانا

دولت فدرال است, راه اندازی پنج جدید درایو از طریق تست سایت در لوئیزیانا در شهر و منطقه است که شاهد جهش در موارد تایید شده.

Baton Rouge, شهردار شارون وستون بروم گفت: بسیاری از سایت ها باز خواهد شد و امروز کار هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر با یک هدف از تست به عنوان بسیاری از 5000 نفر در روز از طریق جولای 18. سایت ها را با استفاده از self-administered بینی سواب.

“من التماس ما ساکنان به استفاده از این تست سایت در صورتی که علائم و یا در معرض” بروم گفت.

گالری: شیوع کروناویروس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/77covid/]

او تصویب یک ماسک نیاز در هفته گذشته برای هر کسی که وارد کسب و کار در اطراف شهرستان. این منطقه دیده می شود قابل توجهی افزایش می دهد و در موارد و بستری شدن در بیمارستان از جمله شیوع ترسیم به خوشه ای از میله های زندان در نزدیکی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا پردیس.

نیواورلئان’ سلامت مدیر نگران در مورد آنچه که او گفته بودند نژادها در تست ظرفیت.

دکتر جنیفر Avegno گفت: آزمایش های در حال انجام در نرخ حدود 850 در هر روز — به خوبی بالای 500 در روز مورد نیاز برای دیدار با استانداردهای فدرال برای یک جامعه به اندازه نیواورلئان.

اما او گفت شده اند وجود دارد مسائل مربوط به گرفتن سینی و مواد شیمیایی مورد نیاز برای ماشین آلات مورد استفاده برای اجرای این آزمون و این مشکلات منجر به برخی از مردم در حال تبدیل به دور.

در تنسی

یک گروه مراقبت ويژه پزشکان به نام تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی به انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دکتر آرون Milstone پیشنهاد فرماندار نیاز به انجام سه چیز را به دولت فزاینده مورد اعداد به پایین. او گفت: Lee نیاز به نیاز مردم به پوشیدن ماسک ،

“اگر مردم نادیده گرفتن محدودیت سرعت آنها جریمه به خاطر آنها به خطر انداختن دیگران” گفت: Milstone های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک. “در طول این بحران بهداشتی نه با پوشیدن یک ماسک و نه اجتماعی فاصله است خطر انداختن دیگران است.”

پزشکان همچنین می خواهید لی را تنسی تعهد قابل اجرا باشد ، تعهد به تشریح چگونگی کسب و کار می تواند به محافظت از کارگران و مشتریان با اجتماعی فاصله و ماسک و دیگر اقدامات. و پزشکان می خواهید لی به شهرستانها قدرت بیشتر به قوانین است که از ساکنان خود را.

تنسی دیدم coronavirus موارد پرش با 121 درصد در ماه ژوئن به عنوان آن را دوباره باز کسب و کار.

روز جمعه لی صدور یک فرمان اعطای 89 شهرستانهای قدرت به صدور محلی, ماسک مورد نیاز اگر موارد سنبله.

دکتر Jigme Sethi گفت: این ویروس است که بر خلاف هر چیزی که تا به حال دیده می شود.

“این اولین بار است که در 35 سال به عنوان یک پزشک که من احساس درماندگی در ICU,” او گفت:. “غم و اندوه از این نیازی مرگ و میر است و ویرانگر. آنها در حال مرگ هستند به تنهایی و بدون خانواده در حال حاضر و هیچ کس نگه داشتن دست خود را.”

در غرب ویرجینیا

کالیفرنیا ، جیم عدالت معکوس دوره و دستور داد که با پوشیدن ماسک در داخل خانه به دیگر رهبران دولت در سراسر کشور است.

“من به شما گفتن, West Virginia, اگر ما را نمی کنند و انجام این کار در حال حاضر ما در حال رفتن به در یک جهان صدمه دیده است,” او گفت: “این خیلی ناراحتی.”

غرب ویرجینیا ضربه اوج از 130 موارد جدید یکشنبه, قرار دادن کل آن در 3,356.

“اگر شما به کار در یک ساختمان من انتظار دارم شما به پوشیدن یک ماسک به عنوان شما را وارد کنید و اگر شما در حال کار در یک منطقه است که به طور کامل به لحاظ اجتماعی فاصله خود را با ماسک کردن” عدالت گفت. “اگر شما به نوشیدن چشمه قرار دادن ماسک خود را در. اگر شما را به یک کسب و کار خرده فروشی و سپس من انتظار دارم شما به پوشیدن ماسک.”

محلی وابسته به ABC WCHS گزارش داد که عدالت گفت: او قرار الزامی ماسک اما در نهایت تصمیم گرفت “آن چیزی که بسیار من می خواهم به انجام بسیاری از آنجا که من می دانم در قلب من اگر ما را نمی, ما در حال رفتن به مراسم تشییع جنازه پس از مراسم تشییع جنازه.”

کشورهای دیگر

مقامات در تگزاس گزارش شده است که بیمارستان ها در خطر غرق شدن است. بستری شدن در بیمارستان ایالت رسید گذشته 8,000 برای اولین بار در طول تعطیلات آخر هفته بیش از چهار برابر افزایش در ماه گذشته است. هوستون مقامات گفت: واحد مراقبت های ویژه وجود دارد که بیش از ظرفیت.

در امتداد مرز با مکزیک دو به شدت بیمار بيماران پرواز صدها مایل از شمال به دالاس و سن آنتونیو به دلیل بیمارستان ها در دره ریو گراند کامل بودند.

در آریزونا تعداد افراد بستری در صدر 3,200 جدید و بیمارستان های ایالت شد و در 89 درصد ظرفیت است. موارد تایید شده پیشی گرفته 100,000 و بیش از نیمی از کسانی که آلوده هستند کمتر از 44, دولت, سلامت, مقامات گفت.

به عنوان موارد افزایش در سراسر کشور کتی کامرون گفت: به نظر می رسد برخی از همسایگان در ققنوس در انکار. مادر دو گفت که او دیده مردم پاره کردن نوار احتیاط به معنای نگه داشتن آنها را خاموش تجهیزات زمین بازی در پارک ها; گروه های زیادی جمع آوری به معاشرت; و-ترین — در مورد تعداد بسیار کمی از ماسک.

“من احساس می کنم مردم اهمیتی نمی دهند و یا نمی فکر می کنم خود واقعی” کامرون گفت. “این نوع مانند” خارج از دید, خارج از ذهن ” و یا آنها فقط دروغ گفتن به خود را به دلیل آنها نمی خواهند به آن اعتقاد دارند.”

مقامات بهداشت در کارولینای جنوبی گزارش داد بیش از 1500 مورد جدید در روز شنبه. اگر این اعداد را نگه دارید افزایش در نرخ فعلی و سپس در بیمارستان خواهد شد احتمالا به اتخاذ یک طرح اضطراری برای اضافه کردن به 3000 تخت های بیشتر در مکان هایی مانند هتل ها و سالن های ورزشی, مقامات گفت.

آلاباما شده است به طور متوسط حدود 1000 نفر در روز دو یا سه بار آنچه در آن بود با دیدن در اواخر ماه آوریل زمانی که اقامت خود را در خانه سفارش برداشته شد.

“ما مجموعه ای از یک رکورد بالا در طول تعطیلات آخر هفته و البته با توجه به تعداد افرادی که در خارج و در مورد بیش از آخر هفته به جشن ما قطعا در مورد آنچه که بعد از چند هفته در حال رفتن به مانند نیز گفت:” اسکات هریس, آلاباما, سلامت افسر.

نیوجرسی لیبریا فیل مورفی گفت که او می خواهم برای دیدن یک استراتژی ملی از جمله ماسک مورد نیاز است. او گفت: دولت خود را دیدن است “خوشه های کوچک در عفونت مجدد” از ساکنان بازگشت از فلوریدا و کارولینای جنوبی و دیگر نقاط داغ و که ایالات متحده “به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه در حال حاضر.”

در نیویورک پس از سخت ترين ضربه نقطه در کشور و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که او نگران بود در مورد گزارش از اجتماعات بزرگ در طول تعطیلات آخر هفته در شهر نیویورک در آتش جزیره و در جاهای دیگر.

“من درک می کنم مردم خسته هستند,” او گفت:. “ما انجام داده ایم این برای 128 روز. من آن را دریافت کنید. اما آن تغییر نمی کند حقایق و ما را به ماندن هوشمند است.”

مرگ و میر در ایالات متحده

Coronavirus براه 537,000 مرگ و میر در سراسر جهان از جمله بیش از 130,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد تایید عفونت در سراسر کشور بود در 2.9 میلیون هر چند تعداد واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر است.

موارد جدید در هر روز در سراسر کشور باید سطح رکورد از بیش از 50 ، 000.

میانگین مرگ و میر در هر روز کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته از حدود 600 به حدود 510 در چه کارشناسان می گویند که نشان دهنده پیشرفت در درمان و پیشگیری و همچنین سهم بزرگی از موارد در میان بزرگسالان جوان که به احتمال زیاد بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن covid-19.

اما مرگ و میر به عنوان یک شاخص عقب مانده-است که در آن طول می کشد زمان برای مردم به مریض و می میرند. و کارشناسان نگران هستند که روند رو به پایین می تواند معکوس خود را.

در ضمن سه نفر برتر ایالات متحده در سازمان پزشکی با صدور نامه ای سرگشاده خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک, اجتماعی دور و شستن دست ها اغلب برای کمک به جلوگیری از “بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل است.”

انجمن پزشکی آمریکا, امریکایی, انجمن پرستاران و انجمن بیمارستان های آمریکا صادر شده و این درخواست در شرایطی که از یک ماسک-پوشیدن منظور از واشنگتن است. گروه گفت: اقدامات انجام شده در اوایل که کمک کند به ویروس “شد بیش از حد به سرعت رها شده است.”

S. D. فرماندار

مدت کوتاهی پس از آتش بازی در بالای کوه راشمور ناپدید شد به آسمان شب جمعه, داکوتای جنوبی, رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem همراه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرنشین نیروی هوایی با وجود داشتن تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن پسر و دختر که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

Noem حال تعامل نزدیک در یک کمپین جمع آوری کمک با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور دختر, Kimberly Guilfoyle, که تبدیل به توان و حذف. Noem نمی پوشیدن ماسک بر روی هواپیما و گفتگو با رئیس جمهور به پرواز بازگشت به واشنگتن گفت: سخنگوی, مگی Seidel.

Noem تا به حال آزمایش منفی در مدت کوتاهی قبل از استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن به داکوتای جنوبی در روز جمعه یک روز پس از او تا به حال تعامل با Guilfoyle. یک تصویر در رسانه های اجتماعی نشان داد Noem و Guilfoyle, که همچنین یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین عضو هیات بغل کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعلام کرد که Guilfoyle تا به حال آزمایش مثبت جمعه.

Guilfoyle است عفونت باعث برخی از جمهوریخواهان از جمله Rep. گرگ Gianforte از مونتانا به اقدامات احتیاطی. او به حالت تعلیق در مبارزه میکند برای فرمانداری پیشنهاد و پس از او همسر و همسر در حال اجرا هر دو با حضور در جمع آوری کمک با Guilfoyle پیش از آن در هفته.

Noem قصد ندارد چیزی مشابه و یا برای آزمایش دوباره Seidel گفت. او Noem تصمیم به پرواز در نیروی هوایی به عنوان یک تظاهرات چگونه به زندگی با ویروس. Seidel با اشاره به نظرات از سازمان بهداشت جهانی که گسترش ویروس “نادر” از افراد بدون علامت. اما اجرا می شود که شمارنده به راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی از جمله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن توصیه می کند مردم را به پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با افراد خارج از خانواده خود را.

CDC می گوید که افراد مبتلا به عفونت فعال هنوز هم می توانید تست منفی به خصوص اگر آن را در اوایل عفونت است. این سازمان توصیه می کند که حتی افرادی که تست منفی اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از تماس نزدیک و با پوشیدن ماسک در اطراف دیگران است.

“رئیس جمهور آزمایش شده است به طور مداوم آزمایش منفی و کسانی که در اطراف او در حال آزمایش به عنوان” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت.

وقتی پرسیده شد که چرا Noem اجازه داده شد به سفر در نیروی هوایی یکی McEnany ارجاع سوال به سرویس مخفی اما افزود: “آنها را به رئیس جمهور سلامت بسیار جدی است. آنها هرگز او را در یک وضعیت که او را در راه آسیب است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Adriana گومز Licon لیزا ماری پنجره ملیندا Deslatte, Kevin McGill, تراویس Loller استفان نخلستان و کارکنان از آسوشیتد پرس; و توسط جاشوا Partlow نیک Miroff لوری McGinley Felicia Sonmez, هانا Denham, Lateshia Beachum نیک اندرسون و Yasmeen ابوطالب از واشنگتن پست.

Pedestrians pass the Online Order Pickup area at the Macy's Herald Square location Friday, June 19, 2020, in New York. As Macy's and other retailers reopen their doors, shoppers face an entirely new experience. (AP Photo/Frank Franklin II)

پیاده عبور سفارش آنلاین وانت منطقه در macy’s هرالد مربع محل چهار شنبه, ژوئن 19 سال 2020 در نیویورک است. به عنوان macy’s و دیگر خرده فروشان بازگشایی درهای خود را خریداران چهره کاملا جدید تجربه. (AP Photo/فرانک فرانکلین دوم)
Sam Samusi, left, wears an N95 mask while waiting for his train at Union Station in Los Angeles, Monday, July 6, 2020. The coronavirus is blamed for over a half-million deaths worldwide, including more than 130,000 in the U.S., according to the tally kept by Johns Hopkins University. (AP Photo/Jae C. Hong)

سام Samusi سمت چپ می پوشد یک N95 ماسک در حالی که انتظار برای قطار خود را در اتحادیه ایستگاه در لس آنجلس شنبه, جولای 6, 2020. Coronavirus سرزنش است برای بیش از نیم میلیون مرگ و میر در سراسر جهان از جمله بیش از 130,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. (AP Photo/Jae C. هنگ)
A health care worker works at a COVID-19 testing site sponsored by Community Heath of South Florida at the Martin Luther King, Jr. Clinica Campesina Health Center, during the coronavirus pandemic, Monday, July 6, 2020, in Homestead, Fla. (AP Photo/Lynne Sladky)

مراقبت های بهداشتی کارگران کار می کند در یک COVID-19 تست سایت اسپانسر شده از طرف جامعه هیت فلوریدای جنوبی در مارتین لوتر کینگ جونیور Clinica Campesina مرکز بهداشت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, دوشنبه, جولای 6, 2020, در, حیاط, Fla. (AP Photo/Lynne Sladky)
Healthcare workers help each other with their personal protective equipment at a drive-through coronavirus testing site, Sunday, July 5, 2020, outside Hard Rock Stadium in Miami Gardens, Fla. Florida health officials say the state has reached a grim milestone: more than 200,000 people have tested positive for the novel coronavirus since the start of the outbreak. (AP Photo/Wilfredo Lee)

بهداشت و درمان کارگران کمک یکدیگر و با تجهیزات حفاظت فردی در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت یکشنبه, جولای 5, 2020, خارج راک ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا. فلوریدا مقامات بهداشتی می گویند دولت رسیده گریم نقطه عطف: بیش از 200 ، 000 نفر را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از شروع شیوع. (AP Photo/Wilfredo لی)
Wioletta Olivier, right, listens to her son Drake, 4, tell a story as they dine outside Aura at Books & Books, Monday, July 6, 2020, on Miami Beach, Florida's famed Lincoln Road. In Miami-Dade County, population 2.7 million, Mayor Carlos Gimenez ordered the closing of restaurants and certain other indoor places, including vacation rentals, seven weeks after they were allowed to reopen. Beaches will reopen on Tuesday after being closed over the weekend. (AP Photo/Wilfredo Lee)

Wioletta Olivier, right, گوش به پسرش دریک 4, داستان آنها به عنوان ناهار خوردن در خارج از هاله در کتاب و, کتاب جمعه, جولای 6, 2020, در ساحل میامی, فلوریدا مشهور لینکلن جاده ها است. در میامی-Dade County, جمعیت 2.7 میلیون شهردار کارلوس Gimenez دستور بستن رستوران ها و برخی دیگر از مکان های سرپوشیده از جمله تعطیلات اجاره هفت هفته پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است. سواحل را بازگشایی در روز سه شنبه پس از بسته شدن بیش از آخر هفته. (AP Photo/Wilfredo لی)
People try to figure out whose appointment is next while talking to an employee at the door of HT&V Nails in the Harlem section of New York, Monday, July 6, 2020. Nail salons and dog runs were back in business on Monday as New York City entered a new phase in the easing of coronavirus restrictions, but indoor restaurant dining will be postponed indefinitely in order to prevent a spike in new infections. (AP Photo/Seth Wenig)

مردم سعی می کنید به کشف کردن که ملاقات بعدی است در حالی که صحبت کردن به یک کارمند در درب HT&V ناخن در هارلم بخش نیویورک, جمعه, جولای 6, 2020. ناخن سالن و سگ اجرا می شود که در کسب و کار روز دوشنبه به شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید در کاستن از coronavirus محدودیت اما در محیط داخلی رستوران ناهار خوری خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد و به منظور جلوگیری از افزایش عفونت های جدید. (AP Photo/ست Wenig)
Candace Sanders, right, sits behind a plastic curtain while getting a pedicure at HT&V Nails in the Harlem section of New York, Monday, July 6, 2020. Nail salons and dog runs were back in business on Monday as New York City entered a new phase in the easing of coronavirus restrictions, but indoor restaurant dining will be postponed indefinitely in order to prevent a spike in new infections. (AP Photo/Seth Wenig)

Candace Sanders, راست,, نشسته, پشت, پلاستیکی پرده در حالی که گرفتن یک پدیکور در HT&V ناخن در هارلم بخش نیویورک, جمعه, جولای 6, 2020. ناخن سالن و سگ اجرا می شود که در کسب و کار روز دوشنبه به شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید در کاستن از coronavirus محدودیت اما در محیط داخلی رستوران ناهار خوری خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد و به منظور جلوگیری از افزایش عفونت های جدید. (AP Photo/ست Wenig)
People visit Ocean Beach during the coronavirus outbreak in San Francisco, Sunday, July 5, 2020. Californians mostly heeded warnings to stay away from beaches and other public spaces during the long weekend as state officials urged social distancing amid a spike in coronavirus infections and hospitalizations. (AP Photo/Jeff Chiu)

مردم در ساحل اقیانوس در طول شیوع کروناویروس در سان فرانسیسکو شنبه 5 ژوئیه سال 2020 است. کالیفرنیا بیشتر توجه هشدارهای به دور ماندن از سواحل و دیگر فضاهای عمومی در طول آخر هفته طولانی به عنوان مقامات دولتی خواست اجتماعی فاصله میان سنبله در coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان. (AP Photo/جف Chiu)
Fabian Nahui, the owner of a Peruvian restaurant, arranges chairs Monday, July 6, 2020, in Los Angeles. The coronavirus is blamed for over a half-million deaths worldwide, including more than 130,000 in the U.S., according to the tally kept by Johns Hopkins University. (AP Photo/Jae C. Hong)

Fabian Nahui صاحب یک پرو, رستوران, تنظیم صندلی جمعه, جولای 6, 2020, در لس آنجلس. Coronavirus سرزنش است برای بیش از نیم میلیون مرگ و میر در سراسر جهان از جمله بیش از 130,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. (AP Photo/Jae C. هنگ)
رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در مورد آخرین اطلاعات دوشنبه خود در طول coronavirus جلسه توجیهی در دولت و کنگره آمریکا در لیتل راک. (Arkansas Democrat-Gazette/جان Sykes جونیور)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escortMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbetelfbar1500turkiye.shop