بیمارستان اجرائی به تدبیر افزایش برنامه ریزی برای اضافه کردن 9,000 تخت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه به ایجاد 9,000 اضافی تخت بیمارستان در انتظار موجی از بیماران مبتلا به Covid-19.

این پروژه خواهد بود متمرکز downstate نیویورک. وجود دارد خواهد بود 5,000 تخت اضافی در شهر نیویورک 2000 در شهرستان Westchester و 1000 هر در ناسائو و Suffolk در شهرستان.

Kenneth Raske رئیس جمهور بیشتر New York, انجمن بیمارستان و Northwell سلامت مدیر عامل شرکت مایکل Dowling منجر خواهد شد یک شورای نظارت بر بیمارستان ها’ تلاش ها برای افزایش ظرفیت خود را.

آنها برنامه ریزی برای تشکیل اجرائی از هر بیمارستان در شهر نیویورک و لانگ آیلند و شهرستان Westchester در یک کنفرانس تلفنی امروز به بحث در مورد چگونه آنها رسیدگی خواهد شد خروش است. اقتصاددانان در انجمن بیمارستان کار کرده اند با یک مشاور به پیش بینی چگونه بسیاری از بیماران نیاز به مراقبت خواهد شد و برای چه مدت. که تجزیه و تحلیل خواهد شد به اشتراک گذاشته شده در طول تماس و Raske و Dowling گزارش به استاندار.

فرماندار کارگردانی گارد ملی اتحادیه سازندگان و توسعه دهندگان خصوصی برای کار بر روی این پروژه که مقاوم سازی ساختمان ها از جمله خوابگاه و بسته خانه های سالمندان به آمادگی آنها را برای مراقبت از بیمار است.

شهردار بیل د Blasio به بالاتر برآورد. او روز دوشنبه گفت که این شهرستان مشغول به کار بود در ساخت تا به 8,300 تخت جدید در دسترس از طریق بیمارستان های دولتی و خصوصی. برای اولین بار در حدود 1,200 تخت خواهد آمد از چهار سایت. وجود خواهد داشت 600 تخت در به تازگی تکمیل شده اما خالی, خانه سالمندان در بروکلین بسته نیویورک بهداشت + بیمارستان Coler پردیس در جزیره روزولت, خواهد, خانه, 350, فیور را Westchester میدان پردیس تا 150 تخت به ارائه و نیویورک بهداشت + بیمارستان/شمال مرکزی برانکس دو خالی طبقه است که می تواند عرضه 120 تخت شهردار گفت. این شهر نیز خرید موقت پزشکی چادر برای توزیع به بیمارستان.

“این خواهد بود یک مسابقه در برابر زمان برای ایجاد این امکانات به آنها را به بالا و در حال اجرا برای پیدا کردن پرسنل و تجهیزات نیاز داریم” de Blasio گفت.

ایالت نیویورک است که تعلیق مقررات است که محدود کردن بیمارستان ها از افزایش فضا و ظرفیت. این قوانین به طور معمول اجرا از طریق گواهی-از-نیاز به برنامه های کاربردی و مقررات است که دیکته تعداد تخت در هر اتاق و چگونه اتاق باید طراحی شود.

تعداد Covid-19 مورد تایید در کشور افزایش یافت به 950 روز دوشنبه از جمله 463 در شهر نیویورک است. از ایالت مجموع 158 و یا 17 درصد در بیمارستان بستری شد. کارشناسان بهداشت عمومی انتظار می رود این تعداد به افزایش است که بیشتر مردم در حال آزمایش است. ده نفر در نیویورک درگذشت از بیماری تنفسی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

فرماندار گفت که او ممکن است لغو اعمال جراحی الکتیو در برخی از نقطه به تخت های بیشتر در دسترس است. شهردار بیل د Blasio در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای انجام این کار در شهر نیویورک و برخی از سیستم های بهداشتی از جمله نیویورک–پروتستان, Northwell بهداشت و نیویورک بهداشت + بیمارستان صورت گرفت که مرحله بیش از آخر هفته.

لوئیس شاپیرو, مدیر عامل بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی گفت: ارتوپدی بیمارستان تا به حال ابداع یک لیست از جراحی ضروری است که شامل روش به آدرس شکستگی و عفونت. آن ایجاد لیست درخواست خود سرویس خط به فرماندهان برای شناسایی اعمال جراحی است که در آن هر گونه تاخیر می تواند تهدیدی برای زندگی بیماران و یا اندام.

همانطور که بیشتر بیماران مبتلا به Covid-19 وارد در بیمارستان منطقه HSS خواهد خود را در دسترس برای دریافت ارتوپدی موارد که دیگر بیمارستان های دیگر می تواند رسیدگی به خصوص با شریک زندگی خود را در نیویورک–پروتستان به دنیا آمد. این انتظار به زودی عملیاتی در حدود 15 تا 20 درصد از کل ظرفیت به دلیل لغو تعویض مفصل و آسیب های ورزشی است که می تواند به تعویق افتاد.

“ما بیش از حد ظرفیت آن است که آیا منابع مردم و یا فیزیکی ظرفیت خواهد بود repurposed برای کمک به نیویورک–پروتستان به حداکثر رساندن توانایی خود را برای مراقبت از این مشکل” شاپیرو گفت.

دولت در مورد 53,000 تخت بیمارستان از جمله حدود 3200 فشرده-مراقبت-واحد تخت. به عنوان تعدادی از موارد رشد کرده است فرماندار ابراز شک و تردید در مورد این که آیا آن خواهد بود به اندازه کافی برای رسیدگی به بیماران است. کومو به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه کمک.

“استقرار سپاه مهندسان ارتش برای آمدن با کار متحده برای ساخت موقت تجهیزات پزشکی,” او گفت:. “ما پشتیبان خلیج تا زمانی که در بیمارستان است و ضعف ما می توانید برخی از افرادی که در تخت بیمارستان رفتن به یک نسخه پشتیبان تهیه امکانات پزشکی است.”

فرماندار اشاره کرد که اقتصاد از سیستم مراقبت های بهداشتی نیست مجاز برای بیمارستان ها برای حفظ گران قیمت و تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی در دست در مورد جهانی همه گیر.

“ما سیستم بهداشت و درمان است که اساسا خصوصی, سیستم,” او گفت:. “آنها نمی ساخت که ظرفیت آنها لازم نیست. آنها نمی ساخت فوق العاده تخت ICU فقط در مورد تخت های مراقبت ويژه بسیار گران قیمت هستند. آنها نمی ساخت یک بال از تخت ICU است که نشستن خالی برای 10 سال در شانس فعال است که وجود دارد رفتن به بهداشت عمومی اورژانس و شما نیاز به تخت.” —جاناتان LaMantia

شیوع کروناویروس افزایش تقاضا برای داروخانه آنلاین


به عنوان تعدادی از نیویورک که قرارداد جدید coronavirus را افزایش می دهد بیشتر در حال تبدیل شدن به داروخانه آنلاین به پر کردن خود را از نسخه معمول به جای رفتن به داروخانه محله خود را.

داروخانه آنلاین کپسول ارائه می دهد که رایگان در همان روز تحویل دیدم آن کسب و کار پرش 30% پنجشنبه گذشته در مقایسه با همین روز در هفته قبل از آن گفت: Eric Kinariwala شرکت مدیر عامل.

Kinariwala گفت: این معنا ندارد که بیمارانی که پزشکان تجویز دارو و یا اجازه پر کردن مجدد از طریق تلفن و یا از طریق پزشکی از راه دور سفر را و سپس ارسال آنها را به یک داروخانه.

“اگر دکتر شما گفت:” نمی آیند در ” چرا که هر کس تجمع در CVS?” Kinariwala پرسید. “که فقط دیوانه است.”

از طریق مه 1 CVS است waiving اتهامات عنوان شده برای تحویل خانه از نسخه مصرف یک تا دو روز در مقایسه با معمولی خود را 7.99 دلار هزینه. Walgreens که معمولا هزینه $4.99 برای روز بعد تحویل نیز waiving هزینه.

شرکت های بیمه باید به دنبال این داروخانه ها به مطمئن شوید که بیماران می توانند همچنان برای دسترسی به داروهای خود را. اسکار به نام کپسول ترجیح داده داروخانه در ماه دسامبر.

EmblemHealth در هفته گذشته گفت: این همکاری با مدلی داروخانه یک سامرویل, N. J. آنلاین مبتنی بر اپراتور برای اطمینان از آن 3.2 میلیون عضو در منطقه مترو باید گزینه ای را برای همان روز تحویل. این شرکت قادر به کمک به مشتریان در زبان های مختلف از جمله لهجه کانتونی, ماندارین, اسپانیایی و روسی.

این سرویس در دسترس خواهد بود به علامت اعضا در شهر نیویورک و لانگ آیلند, شهرستان Westchester و نیوجرسی.

بیمه گر با این نسخهها کار با اسکریپت اکسپرس ” mail-order داروخانه اما می خواستم به ارائه اعضای سریع تر گزینه تحویل.

“این همکاری طراحی شده است که به اعضای ما صلح از ذهن دانستن آنها می توانید نسخه خود را تحویل داده است. این یک نگرانی فوری برای ما بسیار سالمندان اعضا [و] است که اعضای خانه نشین و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن” آرم مدیر عامل شرکت کارن Ignagni در بیانیه ای گفت. —J. L.

فدرال coronavirus لایحه افزایش نگرانی در مورد پزشکی طراحی مجدد


آخرین coronavirus امداد لایحه گردد توسط فدرال نمایندگان مجلس با افزایش نگرانی در مورد وضعیت جاری مدیکید طراحی مجدد تیم روند.

یک ارائه در این لایحه—که شامل افزایش بودجه فدرال برای مدیکید برای کمک به کشورهای منحرف کردن صرف به مناطق دیگر—جلوگیری پزشکی طراحی مجدد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: روز شنبه در یک نشست خبری در Covid-19.

دولت منصوب پزشکی طراحی مجدد تیم روبرو شده است دو بار در هفته های اخیر با هدف شناسایی راه هایی که در آن نیویورک می تواند دستیابی به میلیاردها دلار در پزشکی پس انداز. تلاش است نیاز به تعادل بودجه دولت تا پایان این ماه است.

اما فدرال لایحه را ارائه می گوید می تواند وجود داشته باشد بدون هیچ تغییری به مدیکید واجد شرایط و ثبت نام با استانداردهای میان سایر مناطق, دولت, بودجه, مدیر رابرت موخیکا در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

کومو گفت به اعتقاد او ارائه شده بود با هدف حفاظت از شهرستانهای استان در نیویورک از برداشتن بیش از حد هزینه های پزشکی است که دولت در حال حاضر را پوشش می دهد. شده است که یک پیشنهاد از دولت برای رسیدگی به افزایش هزینه های پزشکی. رهبران محلی را به مخالفت با آن.

پزشکی طراحی مجدد تیم سوم و نهایی جلسه برنامه ریزی شده است برای 19 مارس در آلبانی. در آن زمان این تیم است که انتظار می رود به آماده سازی نهایی توصیه هایی برای دولت است. —جنیفر هندرسون

کوه سینا نام جدید CFO


مونت سینای سلامت سیستم برداشت Niyum گاندی یک معاون اجرایی رئیس جمهور در سازمان به خدمت خود را به عنوان بعدی رئیس امور مالی.

گاندی بوده است در کوه سینا ارشد سلامت جامعه افسر پس از 2015 خواهد شد و نظارت بر منابع مالی از سیستم هشت بیمارستان و بیش از 400 سرپايي مراکز مراقبت.

گاندی است که با توجه به کمر از دیرین CFO دونالد Scanlon آغاز شده که در این نقش در سال 2003 زمانی که کوه سینا مرکز پزشکی و وابسته به آن دانشکده پزشکی شد و از دست دادن $150 میلیون دلار در سال است. Scanlon نظارت مالی برگرد از این موسسات و همچنین یکپارچه سازی زنجیره سلامت همکاران در سال 2013 شروع. که در مقابله ضمیمه سنت لوک–روزولت در بیمارستان مرکز پزشکی بث اسرائیل مرکز و نیویورک چشم و گوش درمانگاه.

Scanlon خواهد ماندن تا پایان سال برای کمک به انتقال که گاندی گفت: مفید خواهد بود.

گاندی 36 ساله سابق بهداشت مشاور و شریک در Oliver Wyman شده است که منجر کوه سینا را به سوی جنبش بیشتر مبتنی بر ارزش قرارداد با شرکت های بیمه. کسانی که ترتیبات اعطای مشوق هایی برای نگه داشتن افراد سالم و خارج از بیمارستان—یک پارادایم جدید برای نظام سلامت است که زمانی در بیمارستان درآمد.

گاندی گفت: قبلی خود نقش تا حد زیادی حول تغییر سیستم چگونه فکر می کند در مورد درآمد با بستن آن را به ارزش به جای هزینه برای خدمات حجم. —J. L.

در یک نگاه


آزمایش واکسن: موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی روز دوشنبه اعلام کرد که اولین کارآزمایی بالینی ارزیابی یک واکسن برای محافظت در برابر Covid-19 واز جریان در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. این بودجه فدرال محاکمه برای یک واکسن تهیه شده توسط موسسه و کمبریج، -بر اساس شرکت بیوتکنولوژی مدرن.

دوره ثبت نام ویژه: نیویورک دولت از بیمه سلامت بازار است بازگشایی واجد شرایط ثبت نام در برنامه های بهداشت در پاسخ به شیوع Covid-19 طوری که بیشتر مردم ممکن است به دنبال تست و مراقبت های پزشکی. مردم می توانند با خرید پوشش در بورس و یا به طور مستقیم از شرکت های بیمه از طریق, مارس 15 با سیاست های موثر آوریل 1. ثبت نام دوره قبلا به پایان رسید Feb. 7. علامت یو پی اس برای مدیکید طرح ضروری و بهداشت کودک به علاوه در دسترس هستند در تمام طول سال.

بیمارستان و هوا: آمار گزارش شده در یک مدل پیش بینی است که می تواند نشان می دهد فردی بیمارستان آنچه آنها انتظار می رود در طول Covid-19 شیوع. این مدل که برای اولین بار ارائه شده به دانشگاه پنسیلوانیا بیمارستان نشان داد که آنها می تواند بیش از ظرفیت در صرف هفته. در میان دیگر دستورالعمل های مدل با استفاده از تعداد موارد در جغرافیایی خاص مناطق است.

امنیت سایبر: انجمن بیمارستان های آمریکا که در یک سری از Covid-19 اخبار دوشنبه که وزارت امنیت داخلی هشدار داده است سازمان ها به یک چشم انداز مثبت در انتظار تلاش های فیشینگ اشاره Covid-19.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>