بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی خطوط تامین مالی برای رودخانه ساختمان

بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی برنامه ریزی برای صدور 350 میلیون دلار در اوراق قرضه مشمول مالیات خواهد شد که در بخشی به صندوق آن را محکوم رودخانه ساختمان.

سمت شرق بالا ارتوپدی بیمارستان در نظر دارد به استفاده از 150 میلیون دلار از درآمد حاصل از $300 میلیون رودخانه, ساختمان 150 میلیون دلار برای پرداخت نیمی از اعتبار آن خط کشید پایین در طول همه گیر و 50 میلیون دلار برای دیگر طرح های استراتژیک با توجه به S&P رتبه جهانی. رتبه آژانس به بدهی A+ کلاس پنجم را در بالاترین نشان می دهد که HSS دارای یک ظرفیت قوی برای پاسخگویی به تعهدات مالی.

12-داستان رودخانه ساختمان که دهانه FDR رانندگی بین شرق 71 و شرق 72 خیابان را گسترش بیمارستان با بیماران بستری و اتاق پزشک دفاتر HSS گفت.

HSS اول تصور این پروژه بیش از یک دهه پیش اما فرار به مالی و نظارتی چالش هایی که مانع ساخت و ساز. آن را پاک قانونی مانع در ماه نوامبر زمانی که دولت دادگاه عالی استیناف بخش طرفه با آن در اختلاف با نزدیکی تعاونی های اجواتر که به دنبال جلوگیری از ساخت و ساز.


دیوید Scharf, یک وکیل برای co-op گفت: این دیگر به چالش کشیدن این پروژه در دادگاه. سخنگوی HSS کاهش یافته است به نظر.

مودی به بدهی های A1, امتیاز قابل مقایسه با S&P به کلاس و گفت که معتقد است “برای عمل جراحی را با نام تجاری ملی و گسترده بیمار قرعه کشی خواهد شد درایو سریع و با دوام بازیابی از شدید تاثیر Covid.”

مودی گفت که انتظار دارد درآمد به دوباره بجای اول برگشتن در سال آینده پس از HSS متحمل از دست دادن قابل ملاحظه در این سال یک ناهنجاری برای همواره سودآور بیمارستان. مودی همچنین هشدار داد که اوراق قرضه را اضافه کنید قابل توجه بدهی های بلند مدت به بیمارستان ترازنامه.

Covid-19 نشان داد که چگونه متکی HSS که ندارد یک اورژانس است که در برنامه ریزی شده روش. S&P گفت: بیمار با حجم کمتر از 10 درصد زیر بیمارستان مارس 17 تصمیم به لغو nonurgent جراحی.

هنوز HSS گسترش بوده سرپایی آن شبکه در سراسر منطقه است و بسیار برای اعمال جراحی ارتوپدی و خدمات مرتبط.

“این امتیاز نشان دهنده HSS’ بالینی شهرت منحصر به فرد و قابلیت های گسترده و اقتصادی متنوع منطقه خدمات, قوی, قبل از همه گیر تقاضا برای خدمات و گسترش نقاط دسترسی” S&P تحلیلگر سینتیا کلر در بیانیه ای گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید