بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی باز درمانگاه در حال حاضر آرام هادسون متری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هنگامی که برای عمل جراحی اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن یک مرکز در هادسون متری یک زن و شوهر از سال پیش, آن را آسان به درک چرا ارتوپدی بیمارستان می خواستم به بخشی از غرب دور سمت توسعه است.

به گفته مقامات آن درمانگاه در 31 هادسون متری را جذب یک جریان ثابت از کارگران و ساکنان از برج های اداری و آپارتمانهای پوشش پیچیده است.

آن از 15000 فوت مربع درمانگاه وجود دارد باز دوشنبه در یک محیط متفاوت نسبت به HSS می تواند تصور بازگشت در سال 2018 است.


HSS مدیر عامل لو شاپیرو گفت که او هنوز هم با اعتماد به نفس است که در این کلینیک ارائه می دهد که درمان تصویربرداری و ناتوانی عضلانی اسکلتی شرایط را جذب بیماران. آن باز شده بود به تعویق افتاد Covid-19.

“در حال حاضر زمان مناسب” شاپیرو گفت. “ما می خواهند به وجود داشته باشد برای حمایت از جامعه و امکانات و کارکنان آماده بودند.”

HSS گفت آن است که ارائه هر دو در سایت و مجازی مراقبت و اشاره کرد که این مجموعه به شرکت های بزرگ مانند BlackRock, Facebook, KKR و وارنر رسانه ها.

Facebook نشان داده است که این برنامه اجازه می دهد تا بسیاری از کارکنان خود را به کار از راه دور برای رفتن به جلو. خرده فروشان و رستوران ها در هادسون متری بسته و پیچیده را مستاجر لنگر, Neiman Marcus, به تازگی اعلام ورشکستگی کرده است. این بار مالی به نام منطقه یک “شهر ارواح” با تنها قابل مشاهده ترافیک پا آمدن از سربازان شاغل در Javits Center.

تغییرات در کار و خرده فروشی الگوهای می تواند بر بیشتر سرپایی شیوه به دنبال جذب مسافران به بیماران است. کوه سینا است از 18 ، 000 فوت مربع سرایدار درمانگاه در 55 هادسون متری که caters به کارکنان مجتمع تجاری مستاجران.

البته این شهر است که انتظار می رود برای ورود به فاز یکی از بازگشایی ژوئن 8 است که اجازه می دهد تا برای منظقه وانت در مکان های خرده فروشی و بیشتر بازگشایی می تواند فقط هفته دور.

“وجود دارد کاملا تعداد زیادی از افرادی که در کار و زندگی در پنج بلوک شعاع هادسون متری” شاپیرو گفت. “حتی اگر وجود دارد کمتر در سال آینده, من بیش از حد نگران است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>