بیمارستان کشتی offloads چند باقی مانده بيماران قبل از نیویورک خروج

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیروی دریایی کشتی بیمارستانی فرستاده شده به از بین بردن استرس در شهر نیویورک بیمارستان در اوج این بیماری همه گیر است که تخلیه یا انتقال آن گذشته 12 نفر در این آخر هفته آن را به عنوان نزدیک شدن پایان ماموریت خود با توجه به Northwell بهداشت و درمان فراهم می کند که عملیاتی کمک به رگ.

این USNS راحتی از منوی view در منهتن اسکله از مارس 30 به زودی ترک آن homeport در نورفولک ویرجینیا که در آن آن را restock خواهد شد و آماده برای یکی دیگر از امکان واگذاری پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن گفت. او با ارائه یک تاریخ برای خروج کشتی.

همانطور که از شنبه, 1000 تخت بیمارستان کشتی تحت درمان بود فقط 182 بيمار. فقط در یک بیمار در سمت چپ بر روی کشتی در اواخر شنبه شب.


در اصل اعزام به مراقبت از بیماران بدون coronavirus راحتی تغییر چرخ دنده و شروع به پذیرش آنها به عنوان شهر بیمارستان شد تاخت و تاز کردن با افراد مبتلا به این بیماری است.

هافمن گفت: آسایش را قریب الوقوع خروج “یک نشانه مطمئن از متوسط پیشرفت در کاهش این ویروس در این کشور سخت ترین آمار شهرستان و خوش آمدید ثبت نام.”

موقت بیمارستان راه اندازی در منهتن مرکز کنوانسیون نیز دیده می شود پایین تر از پیش بینی بیمار حجم. همانطور که از شنبه این مرکز تحت درمان بود و در مجموع حدود 1100 بیماران با 125 هنوز دریافت مراقبت.

اولین پیش بینی به عنوان یک 2,500 تخت بیمارستان صحرایی برای افراد بدون بیماری Javits Center شد به زودی تبدیل به یک coronavirus-تنها بیمارستان اما تنها تا کنون صدر در حدود 500 تخت.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس گفت: هیچ تاریخ رسمی برای بسته شدن تاسیسات.

“ما در حال تشویق این داده ها نشان می دهد که منحنی مسطح است در نیویورک و ما در حال کار با شهر و دولت برای شروع استراتژیک خروج از منابع” آژانس گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>