بیمارستان’ کوچک سازی برنامه رسم انتقاد به شیوع رشد می کند

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به نیویورک کار می کند به شدت افزایش ظرفیت بیمارستان منتخب مقامات گروه های اجتماعی و دولت بزرگترین اتحادیه پرستاران در تماس هستند برای رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به توقف پروژه ها را کاهش دهد که تخت در کوه سینا بث اسرائیل در منهتن و فیور مانت ورنون در شهرستان Westchester.

“ما نوشتن به طور خاص می خواهیم که در نور Covid-19 بحران دولت موسسه فوری توقف در بیمارستان بسته شدن و downsizings از جمله توقف این اقدامات است که در حال حاضر دولت تصویب برای رفتن به جلو” لوئیس Uttley مدیر سلامت زنان برنامه در جامعه کاتالیست نوشت: در نامه ای به نمایندگی از گروه جامعه صداها برای سلامت سیستم پاسخگویی.

نه بیمارستان دارای برنامه فوری برای رفتن به جلو با کوچک سازی.

فرماندار گفت: صبح روز جمعه که دولت مشغول به کار بود به سرعت در حال افزایش دولت ظرفیت بیمارستان برای درمان Covid-19 موارد است. دولت در مورد 53,000 تخت بیمارستان. Cuomo, پیش بینی آن می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 110,000. همچنین بیمارستان ها در نیاز ناامید از هواکش در بخش مراقبت های واحد با دولت طرح ریزی یک نیاز 37,000 تخت ICU.

“میزان افزایش در تعداد موارد حاکی از مجموع قریب به اتفاق از بیمارستان ما سیستم” کومو گفت.


پس از سالها تعطیلی بیمارستان و تخت کاهش طراحی شده برای سیستم بهداشت و درمان بیشتر کارآمد نیویورک است که در حال حاضر رو به یک وظیفه دلهره آور به سرعت در حال دهها هزار نفر از تخت بیمارستان در دسترس است.

از سال 2003 وجود داشته است 18 بیمارستان تعطیلی در شهر نیویورک اخیر در سال 2014 زمانی که لانگ آیلند کالج بیمارستان در بروکلین بسته و جایگزین شد مستقل, اتاق اورژانس.

کسانی که کوچک سازی تصمیم گیری اغلب پس از سال ها از امکانات از دست دادن ده ها میلیون دلار با هیچ راه حل عملی به آنها را از نظر مالی پایدار است.

در مورد پروژه های در حال بررسی در بث اسرائیل و Mount Vernon, مقامات بیمارستان قبلا به اشتراک گذاشته شده خود را چگونه امکانات کمتر از نیمی کامل به طور متوسط. بیشتر روش در حال حاضر می تواند انجام شود در سرپایی تنظیم, مقامات گفت.

دولت در حال تجربه یک افزایش در تقاضا برای تخت بیمارستان از جمله مراقبت بحرانی تخت. فرماندار گفت: در مورد دو برابر تعدادی است که در حال حاضر وجود دارد می تواند مورد نیاز.

کوه سینا بث اسرائیل در حال حاضر دریافت تایید از مقامات دولتی را به حرکت به جلو با طرح خود برای تبدیل آن 696-تخت بیمارستان پردیس در شرق 16 خیابان به 70 تخت بیمارستان و برای ایجاد یک 115-تخت رفتاری مرکز بهداشت در Rivington خانه در پایین سمت شرق است. Crain’s گزارش روز شنبه که Rivington خانه می تواند در دسترس برای درمان افزایش Covid-19 بيمار.

کوه سینا است “ارائه تمام دارایی های خود را برای استفاده احتمالی برای درمان Covid بیماران” سخنگوی نظام سلامت گفت. او گفت: شیوع بیماری سیستم تاثیر نمی گذارد مصوب برنامه.

فیور مانت ورنون است که به دنبال تصویب به آن 121-تخت بیمارستان و باز مستقل در بخش اورژانس و سرپایی مراقبت از دفاتر جاهای دیگر در آن شهر است.

مجلس Gary J. Pretlow دولت سنسور. جمال بیلی و الساندرا Biaggi و Westchester County قانونگذار لیندون ویلیامز همچنین نوشت: به کومو در این هفته به بلوک فیور برنامه های. مراقبت های بهداشتی اتحادیه 1199SEIU و دولت انجمن پرستاران امضا برای این نامه است.

“تماس با ما مدیریت فیور به جای بهداشت عمومی بالاتر از آن سود انگیزه در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس” آنها نوشت.

فیور تا به حال تعیین تاریخ بسته شدن فراتر از گفت مانت ورنون خواهد در نزدیک به پایان سال است. یک سخنگوی گفت که این سیستم نمی تواند آدرس تعویق افتادن.

“ما می خواهم به تاکید است که بیمارستان باز است و آماده خدمت به جامعه در مواجهه با این بحران بهداشتی,” او گفت:. “علاوه بر این فیور است که به دنبال در هر گزینه در دسترس برای تخت به نیازهای جوامع ما در خدمت است.”

در Kingsbrook یهودی مرکز پزشکی بخشی از یک بروکلین سلامت سیستم مقامات تصمیم گرفته اند برای توقف برنامه برای تبدیل بیمارستان به یک پست-مراقبت حاد و توانبخشی پردیس, مدیر عامل شرکت LaRay براون گفت.

برخی از گروه هایی که پیوست جامعه کاتالیست و پرستاران اتحادیه در تلاش برای جلوگیری از بیمارستان’ برنامه شامل کمیسیون عمومی سلامت سیستم خدمات اجتماعی جامعه و مسائل پزشکی نیویورک است.

دولت گفت: صبح روز جمعه که 7,102 مردم تشخیص داده شده بود با Covid-19 در نیویورک از جمله 2,950 موارد که به تازگی شناسایی شده است. شهر نیویورک 4,408 موارد تایید شده است که بیش از سه برابر تعداد هر دولتی در کشور است. تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد بالاتر اما چند نفر آزمایش شده است. نیویورک ramped تا آن تست به حدود 10000 نفر در روز.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>