بیمارستان گسترش تماس با مرکز عملیات برای نگران دره رودخانه ساکنان

Category: آرکانساس Comments: No comments

فورت اسمیت — مشترک مرکز تماس با رحمت فورت اسمیت و باپتیست سلامت دره رودخانه ساکنان نگران coronavirus covid-19, تمدید آن روز از عملیات.

خط داغ, تعداد که است (479) 289-6508 خواهد بود و کارکنان از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و در هفت روز هفته با توجه به انتشار اخبار. قبلا برنامه ای به نام برای آن به کارکنان تنها در روزهای هفته.

مرکز تماس اجازه خواهد داد که مردم به سوال در مورد covid-19 و نمایش توسط آموزش کارکنان بالینی که تعیین خواهد کرد که آیا تماس گیرنده ارسال شود باید به یک تست سایت کارکنان رحمت و باپتیست کارکنان مراقبت های بهداشتی.

تماس گیرنده خواهد بود و هدایت از طریق یک پرسشنامه برای کمک به تعیین اینکه آیا آنها باید آزمایش انتشار متحده است. آنها خواهد شد با توجه به دستور العمل های بیشتر در مورد چگونه به آزمایش می شود اگر آنها توصیه به انجام این کار اگر چه تنها کسانی که سقوط در رده “خطر بالا” خواهد بود توصیه می مانند.

دره رودخانه ساکنان با توجه به انتشار تشویق به استفاده از خط خود را به کاهش قرار گرفتن در معرض عموم است. متخصصان مراقبت های بهداشتی را قادر به ارزیابی بالینی علائم و مستقیم تماس گیرنده را به هر چه مراحل بعدی مناسب هستند. آنها همچنین باید توانایی به برنامه covid-19 آزمون در زمان مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>