بیمارستان ها در دولت آماده دریافت

Category: آرکانساس Comments: No comments

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز ماسک — نوع مناسب نام N95 ماسک-و روپوش و دستکش باید coronavirus شیوع می رسند در آرکانزاس است.

رهبران در سیستم های پزشکی در دولت در حال نیروبخش برای امکان درمان بیمارانی که covid-19 بیماری تنفسی ناشی از تازگی شناسایی coronavirus گسترش است که در حال حاضر به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

بخشی از این برنامه ریزی نیاز به حفاظت از سلامت هزاران نفر از پزشکان, پرستاران, پزشکی, تکنسین ها و کارکنان خواهد بود که در خط مقدم از پاسخ است. هفته گذشته مدیران گفت: آنها بیشتر آماده اما چند گمنام باقی می ماند.

“ما احساس می کنیم نمی تواند به اندازه کافی [تجهیزات حفاظتی] و ما نگران ملی کمبود هستند که واقعا ایجاد شده توسط احتکار” مرکز پزشکی UAMS اجرایی دکتر استپ Mette گفت.

“ما فقط نمی تواند پیش بینی کند چه اتفاقی خواهد افتاد پایین. … نه مثل ما شش ماه عرضه در حال حاضر. ما در سه هفته از عرضه است. که راستش این است که احتمالا کاملا به اندازه کافی نیست.”

Mette گفت: AMA’S) سیستم در حال کار با فروشندگان برای به دست آوردن بیشتر تجهیزات “اخلاقی” آن را به عنوان در دسترس می شود. سازمان های دیگر هستند inventorying اقلام و corralling آنها را در یک محل مرکزی برای کنترل توزیع شده است.

“من نمی دانم که هر کسی که واقعا می داند که چگونه بسیاری از کسانی که منابع ما در حال رفتن به نیاز به این دلیل که ما فقط در این نقطه مطمئن نیستید که چگونه این است که به بازی در سراسر کشور ما,” دکتر گفت: Kasey دارنده معاون رئیس جمهور برای امور پزشکی در سنت Bernards بهداشت و درمان در جنسبرو.

به عنوان بیماری شناخته شده در ووهان چین, پیشرفت در ایالات متحده و مراقبت های بهداشتی و سیستم های در حال مسلح کردن برج و آماده به حرکت چالش های مانند نیاز — دیده می شود در برخی از بیمارستان کالیفرنیا — به قرنطینه ده ها تن از کارگران است.

بهداشت حرفه ای’ رفاه است که از نگرانی های خاص نه تنها به خاطر آن افراد مورد نیاز برای کمک به بیماران مبتلا اما از آنجا که آنها در معرض خطر بالاتر. در طول بالا-مشخصات مبارزات مشابه کارگران در چین حداقل 1,700 مریض شدم و چندین کشته شدند رویترز گزارش داد.

هیچ مورد از covid-19 تایید شد در آرکانزاس که از بعد از ظهر شنبه با توجه به وزارت بهداشت و درمان, اما نزدیک به 400 موارد مستند در چند کشور همسایه از جمله تگزاس و تنسی.

UAMS که همچنین دولت را بزرگ ترین کارفرما نیاز 10,500 کارکنان به ثبت نام در آن آمادگی و برنامه با دستورالعمل های خاص در مورد اقدامات احتیاطی برای پزشکان و کارکنان که در تماس با بیماران Mette گفت.

در باپتیست, سلامت, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت دکتر آماندا Novack نوشت: در یک ایمیل که غیر انتفاعی سیستم آموزش مجدد کارگران در برخی از اصول از جمله “بهداشت دست” و “سرفه آداب معاشرت است.”

مدیران گفت: آنها با شنیدن برخی نگرانی از پزشکان و کارکنان است که شبیه به نگرانی دم در عموم مردم.

در میان کارکنان “من فکر می کنم وجود دارد یک مقدار مناسب از نگرانی و اضطراب با این بیماری و عفونت است که ما واقعا هرگز دیده می شود و یا برخورد با قبل از” دارنده گفت.

“من از شنیدن آنها بسیار مناسب سوال. آنها مایل به مطلع و درگیر و مشغول اند.”

برای چی St. Vincent — یک گروه غیر انتفاعی است که بیمارستان ها در Little Rock, Michael و چشمه های آب گرم — مقامات در بیانیه ای گفت که آنها در حال انجام تمرینات و ارائه آموزش های اضافی در covid-19 برای حفاظت از کارکنان خود.

یک سخنگوی این گروه نیست علنا های کسانی که ارتباطات داخلی اما علائم ارسال شده در بیمار و کارکنان مناطق در بیمارستان طلسم کردن تفاوت بین آنفولانزا علائم و نشانه های مرتبط با جدید بیماری است.

صدراعظم کم پترسون گفت: دانشگاه آرکانزاس سیستم امنای پنج شنبه که AMA’S) سود حاصل از مشارکت مانند با باپتیست بهداشت بنابراین کمتر محلی رقابت برای آنچه ممکن است مورد نیاز برای محافظت از کارگران و درمان موارد.

اما موضوع این است که به وضوح در ذهن بیمارستان پرسنل اداری و Mette گفت: هر کارگری که ممکن است مجبور به بازدید از امکان covid-19 بیمار خواهد بود مناسب-تست شده برای یک ماسک محافظ.

“[ما] صرفه جویی درمصرف لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی است که ممکن است در تامین کوتاه مدت در ماه های آینده — یا به عنوان یک نتیجه از تولید اثرات و یا افزایش تقاضا در سراسر جهان” Novack نوشت.

ماه گذشته آسوشیتد پرس گزارش جهانی کمبود ماسک صورت نسبت به زنجیره عرضه وقفه و تقاضا است.

مانند هر شرایط اضطراری

آماده سازی برای محافظت از پزشکی کارکنان که ممکن است کار با covid-19 موارد بهره مندی از پروتکل های توسعه یافته در طول ابولا ترساندن آغاز شد که در سال 2014 همه گیری آنفولانزای H1N1 در سال 2009 و سارس در سال 2003 آرکانزاس مدیران گفت.

کسانی که شامل تعیین بهترین راه برای جداسازی بیماران به سرعت گسترش عفونت و محدود کردن تعداد کارگران در معرض مانند تنها با استفاده از یک منطقه خاص از بیمارستان و یا ارائه دهندگان تنها درمان covid-19 موارد است.

موجود “افزایش برنامه های” همچنین می تواند مستقر شود اگر بسیاری از کارگران بیمار است. که گاهی اوقات یک نگرانی در طول فصل آنفولانزا زمانی که کارکنان می توانند به طور ناگهانی بود “از کمیسیون” دارنده گفت.

این برنامه شامل احتمالا تماس در کارکنان از دیگر بیمارستان های منطقه و یا از نیروی انسانی شرکت او توضیح داد. آنها همچنین می تواند در قرعه کشی در شیوه های که به اثر زیادی بیمار influxes پس از حوادث مانند گردباد و یا طوفان.

باپتیست سلامت است که به روز رسانی آن مربوط به برنامه ها و سیاست های, از جمله کسانی که گردد به دسته یک آنفولانزای همه گیر Novack نوشت.

در سال های اخیر گفت: Mette AMA’S) برخی از تمرین زمانی که این نگاه به عنوان اگر آن را ممکن است دریافت به عنوان بسیاری از 100 بيمار در طول طوفان هاروی که ناشی از عمده جاری شدن سیل در تگزاس و لوئیزیانا در سال 2017.

روز جمعه Little Rock مرکز بهداشت انجام شده آمادگی اضطراری آموزش به طور خاص در راستای covid-19 حالات هر چند که ورزش بسته شد به رسانه ها.

Mette که ارشد معاونت UAMS سلامت متعهد شده است که این گروه پرده خواهد بود و با کارکنان در مصلی تلاش از جمله اگر کمبود عرضه محصول, تعهد می شود “کاملا شفاف” برای حفظ اعتماد به نفس خود را.

‘نمی آیند به کار’

یک مسئله ای است که به ویژه ارتباط برای بخش بهداشت و درمان کارگران است که چگونه آنها را باید ادامه دهید اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

به عنوان بخشی از covid-19 ارشاد صادر شده در ماه گذشته فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: کارفرمایان باید “به طور فعال تشویق” بیمار کارگران به ماندن در خانه.

“کارکنان که به نظر می رسد که بیماری حاد تنفسی علائم (به عنوان مثال سرفه و تنگی نفس) پس از ورود به محل کار و یا تبدیل شدن به بیمار در طول روز باید جدا از سایر کارکنان می شود و به خانه فرستاده بلافاصله” وب سایت آژانس می گوید.

Mette تکرار که مشاوره برای UAMS کارکنان.

“اگر شما احساس خوبی از خودتان — صرف نظر از آنچه شما را — نمی آیند به کار” او در مصاحبه ای گفت:.

توصیه به ماندن در خانه یا از بیماری و یا اگر خود قرنطینه مورد نیاز است پس از در معرض بودن به covid-19, پرسش در مورد چگونه کارکنان جبران خواهد شد که زمان خاموش.

تعطیلات ترک و بیمار در AMA’S) تنظیم شده توسط UA سیستم سخنگوی Leslie Taylor نوشت: در یک ایمیل.

“ما برنامه ای برای ارائه هر گونه اضافی پرداخت می شود بیمار یا AMA’S) کارکنان باید از آنها نیاز به تحت قرنطینه و یا اقامت در خانه بیمار در صورت COVID-19 شیوع,” او نوشت.

“با این حال کارکنان که مسئولیت کار اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه خواهد بود و مجاز به انجام این کار است.”

یک سنت Bernards بهداشت و درمان گفت: covid-19 غیبت نمی خواهد تعداد برابر یک کارمند سابقه حضور و کارگران می توانند با استفاده از این گروه پرداخت می شود – بار کردن برنامه کمک مالی.

باپتیست بهداشت, سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک ایمیل درخواست در مورد کارکنان جبران اگر آنها را به دست کار برای covid-19-دلایل مربوط.

نه زمان برای استراحت

به عنوان coronavirus تبدیل شده تا در بیشتر کشورهای ملی گروه پزشکی باید بر اهمیت ایمنی کارگران.

انجمن پزشکی آمریکا که بزرگترین پزشک حرفه ای, سازمان, شده است, های خود را با اعضای مراکز فدرال از بیماری و کنترل و پیشگیری توصیه هایی برای حفاظت از خود و میزبانی وب به طور منظم اطلاعات تماس برای پزشکان.

روز پنجشنبه ایالات متحده بزرگترین پرستاران اتحادیه برگزار شد یک کنفرانس خبری در کالیفرنیا به تماس با کارفرمایان قانونگذاران و ایمنی شغلی و سلامت اداری را به مطمئن شوید که پرستاران هستند محافظت می شود.

پرستاران ملی ایران خواسته است که کنگره تصویب هزینه های بسته بندی را پوشش می دهد که تجهیزات حفاظتی و مرخصی استعلاجی پرداخت و همچنین تضمین می کند که واکسن ساخته شده در دسترس خواهد بود.

“پرستاران با اعتماد به نفس ما می توانیم مراقبت از covid-19 بیماران و حتی کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس اگر ما با توجه به حمایت و منابع ما نیاز به انجام شغل ما” گفت: بانی Castillo یک پرستار و اتحادیه مدیر اجرایی.

“این است که زمان برای استراحت رویکرد ما و یا تضعیف دولت موجود یا مقررات فدرال. این بار به گام تا تمام تلاش های ما.”

طی یک نظرسنجی از 6,500 پرستاران در 48 ایالت 63% گفت: آنها تا به حال دسترسی به N95 ماسک, اما فقط 19 درصد گفت: کارفرمایان باید با برنامه به آدرس کارکنان در معرض covid-19 اتحادیه گزارش شده است.

در آرکانزاس Mette خواست ارائه دهندگان برای گزارش هر گونه مشکوک covid-19 موارد به وزارت بهداشت حق دور. این آژانس بهداشت عمومی است که منجر به وزارت امور خارجه در پاسخ به تلاش های.

به عنوان UAMS آماده, او گفت که او به طور مداوم تحت تاثیر قرار توسط “فداکارانه” تعهد به بیماران می بیند در میان کارکنان آن است.

“حرفه ای خود را از طریق درخشان و فراتر اضطراب خود را,” او گفت:.

“[اما] وجود دارد که قابل لمس حس ناشناخته-و نیاز به سرکوب نگرانی هایی است که همه ما می تواند قربانیان نیز هست.”

UAMS مرکز پزشکی ارشد اجرایی دکتر استپ Mette نشان داده شده است در این عکس.

Coronavirus تجربه اطلاعات تماس

SundayMonday در 03/08/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>