بیمارستان mull چگونه به زودی کارگران باید بازگشت پس از یک Covid-19 تشخیص

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان بیشتر مراقبت های بهداشتی کارگران بدست بیمار با Covid-19 منطقه بیمارستان ها وزن چگونه به سرعت آنها باید بازگشت به کار به عنوان امکانات تقلا برای کارکنان حوزه درمان موج از بیماران.

بیمارستان های محلی گفت crain’s آنها در حال پیوستن به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها است که می گویند پزشکان باید کار نمی کنند حداقل تا 72 ساعت پس از آنها گزارش هیچ تب و بهبود در علائم تنفسی. آنها همچنین باید صبر کنید هفت روز پس از علائم خود را برای اولین بار به نظر می رسد.

یک سخنگوی Northwell بهداشت گفته است که پیوستن به این دستورالعمل و سلامت کارکنان واحد خدمات تعیین زمانی که هفت روز باید شروع به استفاده از هر دو شروع علائم یا یک نتیجه تست مثبت. نیویورک–پروتستان گفت: آن را با استفاده از سیاست های مشخص شده توسط دولت و وزارت بهداشت که به تأیید بسیاری از CDC پروتکل های.

اما این مسئله می شود بیشتر به چالش کشیدن زمانی که یک کارگر را احساس نمی کند به اندازه کافی به کار است. Johnaira Dilone یک پرستار ثبت شده که با این نسخهها کار در مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس گفت: او شروع به تجربه علائم مارس 25 و خواسته شوهرش به او کتاب اتاق هتل در نزدیکی خانه خود در شرق المهرست ملکه برای جلوگیری از گرفتن او و سه فرزند خود را بیمار.

او شده است وجود دارد از. Dilone گفت Crain را که او آگاهانه توسط یک همکار که او تا به حال قرار داده شده است پشت در چت روم و می خواهم که به تماس در بیمار اگر او را راحت کند. او هنوز هم احساس خستگی در هنگام راه رفتن در مسافت های کوتاه و باور ندارد او می تواند رزومه وظایف خود.

Dilone نگرانی او ممکن است برای پرداخت زمان فراتر از هفت روز اول که تحت پوشش قرار گرفتند. او را سرپرست او اطلاع داد که اگر او نمی باید باقی مانده پرداخت می شود بیمار زمان بیمار خود را ترک خواهد پرداخت نشده بود. او در حال حاضر مورد استفاده بسیاری از بیمار خود را در زمان مراقبت از او 3 سال است که در آسم مزمن.

“من خیلی ترسیده بود برای او” Dilone گفت: از دخترش. “او را به حال قبلی بستری شدن در بیمارستان به دلیل آسم. من فکر کردم من می خواهم به آنها را ببینید در حالی که به جای به طور بالقوه دیدن دختر کوچک من دوباره.

“از آن گرفته شده تلفات در من و خانواده من,” او اضافه شده است. “آن لطمه می زند زمانی که من صحبت می کنند به بچه های من. کودک نو پا من من پرسیدن که من قصد دارم به خانه می آیند. آن لطمه می زند. اما من می دانم آن را امن نیست برای من چون من به طور بالقوه می تواند هنوز هم به عنوان یک حامل و من نمی خواهم به افشای آنها است.”

Dilone گفت: پنج شنبه شب فیور مورد بحث بود یک طرح با اتحادیه ایالت نیویورک انجمن پرستاران به ارائه پرداخت ویژه ترک در طول Covid-19 شیوع. او NYSNA نماینده اتحادیه میشا Gaus گفت که جزئیات محدود شد و این اتحادیه هنوز هم نیاز به اطلاعات بیشتر.

یک سخنگوی نظام سلامت کاهش یافته است به نظر.

صبح روز پنج شنبه اتحادیه ها به نمایندگی از 230,000 پرستاران سراسر کشور از جمله NYSNA جمعی به نام برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی به ارائه مناسب تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک برای کارکنان. آنها اشاره کرد که حداقل 15 پرستاران مرده بود از Covid-19 تا کنون.

پرستاران می گویند بیمارستان ها صرفه جویی درمصرف تجهیزات حفاظتی و نگه داشتن آن از کارگران در حالی که درخواست از آنها برای استفاده مجدد از N95 ماسک.

نیویورک پرستاران اتحادیه ادای احترام به چهار پرستاران—Aleyamma جان از نیویورک بهداشت + بیمارستان/ملکه Freda Ocran از نیویورک بهداشت + بیمارستان/ژاکوبی ترزا Lococo از نیویورک بهداشت + بیمارستان/پادشاهان شهرستان و Kious کلی از کوه سینا غربی—که درگذشت از Covid-19.

“ما در حال حاضر تحمل فشار کامل از یک سیستم مراقبت های بهداشتی ارائه شده ناکارآمد پس از سالها بی امان کاهش بودجه برای بهداشت عمومی در حالی که تولید زشت و ناپسند سود برای شرکت های بزرگ منافع” جودی شریدان-گونزالس NYSNA رئیس جمهور گفت: در اتحادیه مشترک اعلام. “زندگی-حفاظت از زندگی صرفه جویی در تجهیزات باید مونتاژ شده است, آموزش پزشکان باید بسیج یکهو زیرساخت باید شده اند و در حال اجرا مسلح ما با ابزار برای مقابله با مخرب ترین بحران از عمر ما.”

Dilone گفت: او احساس بهتر و قصد دارد برای دریافت مجددا آخر این هفته از طریق پزشک مراقبت های اولیه.

“این بدترین تجربه زندگی من” Dilone گفت. “این شرم آور راه درمان شده اند. پرستاران همیشه رفتن بالا و فراتر از آن را برای بیماران خود را, اما ما نمی گرفتن هر نوع حمایت از فیور و این بسیار غم انگیز است.” —جاناتان LaMantia

ER پزشکان خواهش نیویورکی برای کمک به کاهش گسترش


ده ها تن از اورژانس و پزشکان و سازمان یافته به اصرار نیویورکی برای کمک به کاهش گسترش Covid-19.

آنها نوشته شده و امضا نامه ارسال شده به change.org در تلاش برای جلب حمایت بیشتر از پزشکان همکار و عمومی است.

چند تن از پزشکان بخش اورژانس Covid اقدام تیم در شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان. این systemwide رهبری گروه تشکیل شده است برای کمک به مقابله با ویروس های مربوط به نیاز در سیستم بهداشت و درمان امکانات. آن شامل اورژانس پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مدیران.

پزشکان از بیمارستان ها و سیستم های سلامت در سراسر شهر امضا برای این نامه است.

“هر روز ما در بخش اورژانس هستند و پر از بیماران مبتلا به تازگی با Covid-19 بسیاری از گرسنه برای اکسیژن و در آستانه مرگ” پزشکان نوشته است. بسیاری از بیماران هستند که نه پیر و نه آنها شرایط اساسی آنها گفت.

“در حالی که ما دائما در حال جستجو برای درمانهای جدید و بهتر راه هایی برای مراقبت از بیماران ما بیش از حد بسیاری از در حال مرگ هستند با وجود بهترین تلاش های ما,” پزشکان نوشته است. “سخت ترین قسمت در مورد آن داستان این است که ما هیچ کنترل بیش از متوقف کردن گسترش یافته است.”

آنها اضافه شده است که در حالی که بسیاری از نیویورکی باید انجام بخشی خود را برای محافظت از خود و دیگران کسانی هستند که یا در ادامه به قطع گوشه و کنار.

آنها توصیه می شود که Covid-19 گسترش بیشتر به راحتی از ابتدا فکر و علائم می تواند به طور گسترده ای متفاوت است. آنها همچنین اشاره کرد که بسیاری از افرادی که این ویروس می تواند در بهبود و با خیال راحت در خانه.

علاوه بر این, آنها گفت, آن است که تنها امن به ترک خانه شده است حداقل هفت روز پس از علائم شروع یک فرد تا به حال هرگز یک تب و یا تا به حال نه یک تب قبلی سه روز بدون تب-کاهش مواد مخدر و به طور کلی بیماری بهبود یافته است.

هر چند اتاق اورژانس و پزشکان همچنان به صحبت کردن در مورد شرایط چالش برانگیز آخرین روش این است که یک جمعی درخواست ،

“این بیماری گسترش می یابد سکوت اما کشته شدن بیرحمانه” پزشکان نوشته است. “حتی به عنوان ما به کمک شما نیاز داریم شما همه به ما کمک کند.” —جنیفر هندرسون

نیویورک قانونگذاران اسلم فدرال’ برنامه ریزی برای توزیع پول Covid


نیویورک هیئت نمایندگان کنگره گفت: بیمارستان های محلی خواهد بود shortchanged زمانی که دولت فدرال توزیع 30 میلیارد دلار در coronavirus امداد و کمک های اولیه به دلیل تهمت و دولت است نه مقاطعه هر ایالت تعداد Covid-19 موارد به محاسبه آن با توجه به نامه ارسال شده به مقامات فدرال.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, برنامه ای برای استفاده از مدیکر پرداخت داده اختصاص اولین موج از بودجه از $100 میلیارد کنگره را کنار بگذارند برای بیمارستان ها در آن coronavirus امداد لایحه. پول توزیع خواهد شد بر اساس سهم مدیکر بخش A و بخش B پرداخت ارائه دهنده دریافت از کل پرداخت ها در آن برنامه ها.

بودجه را به بیمارستان پول برای پوشش هزینه افزایش نیروی انسانی اینصورت امکانات مناسب تخت های بیشتر و خرید تجهیزات حفاظت شخصی.

نمایندگان خود اختصاص داده اشاره کرد که از روز شنبه نشان نیویورک به نمایندگی از 35 درصد از تمام تایید Covid-19 موارد و 42 درصد از تمام مرگ و میر مربوط به بیماری با توجه به نامه امضا شده توسط 25 نیویورک قانونگذاران در مجلس نمایندگان از جمله هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. تشکر. حداکثر رز از استاتن آیلند اعزام شده است به گارد ملی و قادر به ثبت نام در.

“بیمارستان های ما سرمایه گذاری کرده اند مقادیر عظیم پول و لغو روش انتخابی به منظور آماده شدن برای افزایش بیماران در حال حاضر کشش بسیاری از امکانات خود را فراتر از ظرفیت” نمایندگان نوشت. “این مهم تصمیم گیری خواهد شد صرفه جویی در زندگی های بی شماری در نیویورک ساکنان خواهد شد اما همچنین قرار دادن نیویورک به بیمارستان در یک بسیار مخاطره آمیز وضعیت مالی.”

بیشتر New York, انجمن بیمارستان شده است هل دادن برای تغییر به ارائه پول بیشتر برای نقاط داغ مانند نیویورک. این فرمول همچنین جریمه بیمارستان که درمان یک درصد بالاتر از بیمه, پزشکی و یا مزیت مدیکر بیماران که میان به محاسبه کنت Raske ارتباط رئيس جمهور در نامه ای به اعضای آن است.

انجمن گفت: بعید است این روش را تغییر دهید قبل از 30 میلیارد دلار است ارسال می شود اما از آن است که لابی گری برای یک هدف بیشتر رویکرد در دور بعدی از بودجه. —J. L.

بی خانمان غیر انتفاعی امن و امان بودجه برای استخدام بهورزان


منهتن مبتنی بر مراقبت برای بی خانمان ها را با استفاده از دلار 500.000 در بودجه جدید از سوی ایالات بهداشت و درمان بنیاد به استخدام بهداشت کارگران است.

غیر انتفاعی مانند دیگر مراکز بهداشتی و درمانی و امکانات—دارای تجربه کمبود نیروی کار با تشکر از بیماری نگرانی های ایمنی و تیره و تار بیمارستان برگشتاندن پشت پزشکان. اما بسته شدن در طول Covid-19 همه گیر نشده است یک گزینه است.

“وقتی که این اتفاق افتاد آن واقعا مهم است برای ما برای حفظ خدمات ما تا حد امکان” گفت: جورج Nashak, رئيس جمهور و مدیر عامل مراقبت برای بی خانمان ها. “این یک وضعیت که در آن ما می تواند خاموش کردن و دوباره زمانی که آن را بیش از.”

این سازمان فراهم می کند مراقبت های بهداشتی به بی خانمان ها و unstably قرار دارد. “حتی قبل از Covid اینها مردمی هستند که بسیار پزشکی آسیب پذیر” Nashak گفت. بسیاری از آنها مزمن متعدد و همچنین مسائل مربوط به سلامت روانی یا مصرف مواد اختلالات است.

به عنوان بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی در سراسر شهر و دولت شده اند تخمگذار کردن کارکنان مراقبت برای بی خانمان است که نیاز به استخدام آنها, او گفت:. این استخدام کارکنان مراقبت های بهداشتی در این هفته و اعطای کمک خواهد کرد که آن را بیشتر اضافه کنید.

همچنین در این هفته مراقبت برای بی خانمان اهدا شد حدود 670,000 به عنوان بخشی از 1.3 میلیارد دلار در جدید فدرال برای حمایت از مراکز بهداشتی و درمانی. Nashak گفت: بیشتر بازپرداخت برای خدمات پزشکی از راه دور را به کمک به سازمان خود را به عنوان امکان پشتیبانی از طریق مدیریت کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه. (مراقبت برای بی خانمان ها به کمتر از 500 کارمند است.)

بودجه از بنیاد بخشی از 50 میلیون دلار در Covid-19 امداد. محلی $500,000 نیز اهدا شد به بانک غذایی برای شهر نیویورک است.

به طور کلی امداد است که با هدف کمک به رفع نابرابری های سلامت است که باید مشخص شده توسط این بیماری همه گیر.

“من می خواهم به نه فقط در اطراف در پایان از بحران” Nashak گفت: “اما به آمار زمین در حال اجرا است.” —J. H.

در یک نگاه


مورد اول: این شهر برای اولین بار تایید موارد Covid-19 بودند از درجه اول اروپایی و ایالات متحده آمریکا منابع یک مطالعه جدید به رهبری محققان دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای دریافتند. مطالعه منتشر شده در medRxiv جمع آوری شواهد کمی برای حمایت مستقیم معرفی از چین است. و محققان مستند زود جامعه گسترش Covid-19 در شهر.

دولت عهده می برد: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است و با استفاده از اورژانس قدرت به تاخیر برنامه ریزی شده 2% پرداخت را افزایش می دهد برای برخی از اتحادیه کارکنان دولت از جمله اعضای CSEA و ایالات دانشگاه حرفه امپراتوری مرکز یک آلبانی فکر می کنم تانک نوشت.

جدید گام: منهتن مبتنی بر غول دارویی Pfizer روز دوشنبه اعلام کرد یک سری از به روز رسانی به آن Covid-19 از جمله یک توافق نهایی با BioNTech در کانديد واکسن. آزمایش های بالینی برای آن تنظیم شده برای شروع به عنوان اوایل به عنوان پایان این ماه. Pfizer واکسن تحقیق-و-توسعه hub واقع شده است در راکلند ، ضد ویروس ترکیبات از شرکت آزمایشگاه تحقیقات نشان داده اند فعالیت علیه Covid-19 بالینی در نمایش.

مسابقه برای آماده سازی: نیویورکر وقایع چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داوطلب خدمت سربازی دره سیلیکون رهبران برای کمک به بیمارستان و تهیه لوازم ایمنی با پشتیبانی محدود از دولت فدرال است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>