بیمارستان ها به دنبال کمک های مالی از شرکت های بیمه به عنوان Covid زیان انباشته

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک گروه از بیمارستان نیویورک انجمن درخواست رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیاز به تجاری بیمه سلامت را بیشتر کمک مالی به دولت Covid-19 پاسخ.

آنها می خواهند بیمه برای کمک به کاهش امکانات’ نقد جریان مسائل پس از لغو اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن ظرفیت برای مدیریت شیوع ویروسی. آنها پیشنهاد این می تواند انجام شود با رها کردن ادعای تجدید نظر و یا با ارائه پیش پرداخت به بیمارستان ها بر اساس داده های گذشته به نگه داشتن پول در جریان است.

بهداشت و درمان انجمن از ایالت نیویورک ایروکیز بهداشت و درمان اتحاد Pandion بهینه سازی اتحاد حومه بیمارستان داد و غرب نیویورک بیمارستان انجمن همه امضا برای این نامه است.

“گذشته دو هفته و نیم من شده است در تماس با هر کسب و کار تماس با ما—فروشندگان رهبران جامعه—که درخواست شد آنچه که می تواند آنها را به کمک” گفت: Kevin Dahill رئیس حومه بیمارستان داد که نشان دهنده امکانات در دره هادسون و لانگ آیلند. “تنها آنهایی که ما شنیده ام هرگز یک کلمه از بودند شرکت های بیمه تجاری. آنها فقط در رادیو خاموش. آنها باید منافع مقرره در صنعت مراقبت های بهداشتی در ایالت نیویورک است. آن را در مورد زمان آنها گام تا و به نظر می رسد مانند آنها در حال رفتن به مجبور به.”

Gary فیتزجرالد, رئيس جمهور و مدیر عامل ایروکیز, بهداشت و درمان, داد, گفت بررسی های خود را عضو بیمارستان در شمال ایالت نیویورک نشان داد برخی از به عنوان کمی به عنوان هشت روز پول نقد در دست. لغو اعمال جراحی الکتیو در سراسر کشور آسیب رسانده است آنها از نظر مالی به او گفت.

“این برنامه به وضوح نیاز به بیمارستان در جوامع خود را به عنوان آنجا که جوامع نیاز به بيمارستان” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو مشترک جمعه جدید که بستری شدن در بیمارستان و لوله کاهش یافته بود که از صبح روز دوشنبه سیگنالینگ امکان فلات به عنوان تعداد کل Covid-19 مورد افزایش به حدود 131,000 با 72,000 از آن شناسایی شده در شهر نیویورک است. دولت همچنین دریافت یک ترکیب 940 هواکش از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن است.

محلی بیمارستان ها هزینه های قابل توجهی برای درمان Covid-19 بيمار. عمده مراکز علمی از جمله نیویورک–پروتستان و کوه سینا روبرو هستند ضرر و زیان مالی از $350 میلیون در ماه با توجه به شیوع. تاثیر شامل لغو روش انتخابی بالاتر نیروی انسانی و پرداخت اضافه کاری و افزایش هزینه های تأمین با توجه به نامه بیشتر New York, انجمن بیمارستان فرستاده شده به الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی.

Kenneth Raske, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت GNYHA گفت: او آگاه بود از انجمن’ نامه اما پشتیبانی از شرکت های بیمه کمک بیشتر. او گفت: مقررات در بودجه دولت است که جلوگیری از شرکت های بیمه از انکار پرداخت برای Covid-19 درمان در بخش اورژانس و بیمارستان ها از طریق بررسی گذشته نگر کمک خواهد کرد بیمارستان.

اریک Linzer, مدیر عامل شرکت بهداشتی دولتی و برنامه ریزی انجمن گفت: برنامه ای را به شدت به کاهش فشار بر افراد و کسب و کارهای کوچک در طول بحران. فرماندار حذف مصرف کنندگان هزینه های پرداخت برای Covid-19 تست و برخی از برنامه ها نیاز نیست مصرف کنندگان به پرداخت سهم خود از صورتحساب های پزشکی برای شبکه Covid-19 درمان است.

به کومو دولت نیز بازگشایی ACA بازار دوره ثبت نام و به کارگردانی دولت تنظیم می شود شرکت های بیمه به بیمه گذاران تا ژوئن 1 به پرداخت حق بیمه خود را.

“هر کس در حال انجام بخشی خود را در یک زمان هنگامی که ما با آن روبرو هستیم بی سابقه ای مراقبت های بهداشتی بحران که منجر به اقتصاد آمدن به توقف screeching,” Linzer گفت. “پیش پرداخت باید انجام شود در یک مورد به مورد و بر اساس. نه هر بیمارستان در حال رفتن به نیاز به پیش پرداخت.”

در نهایت Raske فکر می کند که بیمارستان ها باید کل توسط دولت فدرال است که این موضوع از نامه خود به آذر. او خواسته است که بیمارستان های محلی دریافت پول از 100 میلیارد دلار را کنار بگذارند در مراقبت عمل می کنند.

“راه حل واقعی برای ما اقتصادی در شرایط امداد رسانی در حال رفتن به آمده از واشنگتن” Raske گفت. —جاناتان LaMantia

شرکت های سرمایه گذاری صندوق coronavirus تحقیقات امداد


ارگ و استون در روز دوشنبه به طور جداگانه اعلام کرد میلیون دلار از حمایت برای مبارزه با Covid-19 محلی.

پول را به سمت کار در موسسات پزشکی در این شهرستان در حال انجام برای پیشبرد تست های پیشگیری و درمان و همچنین به دولت Covid-19 اولین پاسخ دهندگان صندوق و سازمان فیلدینگ تحویل مواد غذایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. این یک خوش آمدید تعهد از بالا-قدرت بالا-دلار سرمایه گذاری شرکت های بیشتر آشنایی با نمادهای دارای صدای تیک تیک از تجهیزات حفاظت شخصی.

از جمله تجهیزات شده است یک منطقه از تمرکز بیش از 16 میلیون دلار شرکای ارگ ارائه شده از طریق بشردوستانه برنامه. اما آخرین آن 5 میلیون دلار در بودجه را به کوه سینا سیستم بهداشت و درمان, NYU Langone سلامت دانشگاه راکفلر و ویل کرنل پزشکی است.

کوه سینا و NYU Langone را با استفاده از پول برای تست سرولوژی برای شناسایی افراد با ایمنی به Covid-19 در میان دیگر تلاش. و دانشگاه راکفلر نظر دارد به منظور توسعه و آزمون اثربخشی پلاسما و آنتی بادی های گرفته شده از بهبود بیماران برای متوقف کردن پیشرفت بیماری در بدحال و جلوگیری از عفونت در دسترس نباشد.

ویل کرنل را رهبری ملی کارآزمایی بالینی اثر هیدروکسی کلروکین در برابر Covid-19 و کار بر روی تست سریع. کارآزمایی بالینی را به تمرکز بر روی 15,000 خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“همکاری و بشردوستانه حمایت ضروری برای سرعت بخشیدن به راه حل های پزشکی و خواهد بود که تفاوت در حفاظت از زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است, گفت:” کن گریفین, موسس و مدیر عامل شرکت ارگ, در بیانیه ای.

به غیر از ارگ وجوه استون در حال کمک 10 میلیون دلار برای تامین و پشتیبانی برای پاسخ اول. اضافی $5 میلیون دلار کمک مالی را به مواد غذایی متمرکز کار توسط سازمان هایی مانند شهرستان برداشت جهان آشپزخانه مرکزی ائتلاف برای بی خانمان ها و میثاق ، —جنیفر هندرسون

فیور NYU ثبت نام بیماران در درمان بیماری همه گیر دادگاه


فیور سیستم بهداشت و NYU Langone بهداشت در حال شرکت در یک کارآزمایی بالینی تست اینکه آیا این دارو remdesivir موثر است در درمان بیماران بستری با Covid-19.

این مطالعه بخشی از یک جستجو برای درمان Covid-19 که پر نیویورک تخت بیمارستان با بیماران تلاش برای نفس کشیدن.

فیور است ثبت نام 40 نفر از بيماران در سه هفته گذشته و انتظار برای ثبت نام در مجموع 60 تا 80 در طول دوره مطالعه گفت: دکتر بری Zingman بالینی مدیر بیماری های عفونی در فیور سلامت سیستم موسی تقسیم و استاد پزشکی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین, فیور را شریک در این پژوهش است.

شرکت کنندگان در آزمون باید یک آزمایشگاه مورد تایید شده از Covid-19 و یا ریه و عوارض ناشی از نیاز به اکسیژن اضافی غیر طبیعی قفسه سینه اشعه X نشان دادن ذات الریه و یا نیاز به یک دستگاه تهويه مکانيکی. تصادفی دو سوکور مطالعه را بخشی از بیماران remdesivir تا 10 روز در حالی که بقیه را دریافت دارونما.

“ما در حال تلاش برای ارائه آن به مردم ترجیحا کسانی که بیشترین شانس بهره گیری اگر دارو آثار” Zingman گفت.

محققان قبلا آزمایش داروی ضد ویروس ساخته شده توسط Gilead Sciences, برای درمان ابولا اما مصمم دیگر مواد مخدر شد و بیشتر موثر است.

Remdesivir نشان داد وعده در مطالعات حیوانی انجام شده برای ارزیابی توانایی خود را برای درمان دیگر بیماری های ناشی از coronaviruses مانند ابتال به بیماری مرس و سارس با توجه به موسسه ملی بهداشت.

مطالعه سازگار است, به معنی داروهای اضافی می تواند آزمایش می شود در طول دوره آزمایش و مقایسه عملکرد remdesivir.

Zingman گفت: مصوبات برای پیوستن به دادگاه شد سریعترین او را تجربه کرده و فیور شروع به مطالعه در ظرف هشت روز در مقایسه با معمول تاخیر دو تا سه ماه است.

“این است که فوری ترین آزمایشی که من تا کنون است که در زندگی حرفه ای من. این فوری ترین شروع عفونت بزرگترین افزایش بیشترین مرگ و میر بیش از یک دوره کوتاه از زمان” Zingman گفت. “این بزرگترین نیاز فوری به هر گونه عفونت من تا کنون تحت درمان و یا مطالعه قبل از.” —J. L.

SUNY باز می شود $3M اطفال مرکز چشم


پس از شروع به کار در سال گذشته دانشگاه استراسبورگ آن باز کرده $3.3 میلیون اطفال, مراقبت از چشم ،

از باربارا Saltzman مرکز برای کودکان, مراقبت از چشم بوده است و در آثار پس از سال 2016. با توجه به همه گیر عملیات خود را محدود هستند.

دانشکده بینایی سنجی دانشگاه مرکز چشم—که در آن کودکان مراقبت از چشم مرکز قرار دارد—باز می ماند با یک تعداد محدودی از کارکنان به صورت فوری قرار ملاقات فقط از جمله کسانی که برای کودکان یک سخنگوی گفت.

“ما احساس کردیم مهم است به یاد ما جاری و آینده نگر بیماران که ما در اینجا برای آنها اگر نیاز فوری باید بوجود می آیند,” او گفت:.

5000 فوت مربع مرکز برنامه ریزی شده بود برای کمک به رسیدگی به نیاز رو به رشد برای هر دو پایه و پیشرفته مراقبت از چشم برای کودکان.

“بزرگ وجود دارد تقاضا برای مراقبت از چشم اما بیشتر انتقادی وجود دارد باور نکردنی نیاز برای یکپارچه مراقبت از چشم خدمات” دیوید هیت رئيس جمهور از کسب و کار بینایی سنجی به تازگی گفته Crain را.

این مرکز شامل هشت اختصاصی اتاق آزمون برای کمک به دستیابی به آن به عنوان یک “chill اتاق” برای اضطراب کودکان و نوجوانان و ظرفیت و منابع برای بررسی کودکان با نیازهای ویژه.

بودجه شامل یک کمک مالی از دولت و سهم از Stavros Niarchos پایه و اساس است. —J. H.

در یک نگاه


پزشکی پوزه: Crain ویراستاران انتقاد بیمارستان منطقه برای مشاوره پزشکی حرفه ای نیست به صحبت با رسانه ها در مورد تجربه خود را مبارزه با Covid-19 بدون اجازه و یا آنها را در صورت اقدام انضباطی. “عمومی حق دارد به یک صاف و پوست کنده نظر از خط مقدم نبرد در برابر شیوع” سرمقاله بخوانید.

مواد مخدر-استفاده از اختلال: منهتن مبتنی بر پایه و اساس مخدر پاسخ تلاش های برگزاری یک سری از آموزشی که در طی آن کارشناسان را به اشتراک بگذارید, راه هایی برای تسهیل مراقبت از افراد مبتلا به مواد مخدر-استفاده از اختلال در طول بیماری همه گیر. این هفته را به تمرکز بر روی تجربه بیمار به مراقبت از حرکت از فرد به درمان پزشکی از راه دور.

فرصت از دست رفته: شهرستان, وزارت بهداشت منتشر شده یک گزارش در سال 2006 که پیش بینی شده این شهرستان را کمبود هزار نفر از هواکش اگر یک بیماری همه گیر از مقیاس سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی رخ داده است, ProPublica گزارش شده است. از بلومبرگ دولت فقط 500 اضافی هواکش که بعدها به حراج گذاشته شده چرا که وزارت بهداشت نمی تواند به استطاعت به آنها حفظ. گزارش از 14 سال پیش پیش بینی کرد که فدرال کمک ممکن است در دسترس باشد اگر همه گیر شد به گسترش در سراسر ایالات متحده یک سخنگوی این شهرستان گفت: پول فدرال برای اضطراری آماده شد و ناکافی است.

داخل ER: سی ان ان اهل تجربه اورژانس-اتاق پزشکان در Downstate SUNY دانشگاه بیمارستان بروکلین که در آن شش نفر رفت به ایست قلبی در چهل دقیقه خبرنگاران شد و در صحنه است.

بیمه: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تایید 1.66% پرداخت افزایش مزیت مدیکر برنامه ای بود که کمتر از خود 2.53% افزایش در سال گذشته , مدرن, بهداشت و درمان گزارش شده است. این افزایش بهبود از یک پیشنهاد در ماه فوریه به افزایش نرخ تنها 0.93%


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>