چشمه های دانشگاه برای ارائه کلاس انعطاف پذیری

Category: آرکانساس Comments: No comments

چشمه های آب گرم — پارک ملی کالج به از سرگیری برنامه های عادی عملیات در پاییز امسال با چهره به چهره در کلاس است اما اضافه کردن انعطاف پذیری است که اجازه خواهد داد که هر دانش آموز برای شرکت در آن کلاس همزمان در یک شیوه مجازی.

“ما احترام هر گونه نگرانی های ایمنی دانش آموزان ما ممکن است و می خواهید برای خلاص شدن از این سد در حالی که آنها خود را دنبال کنند آموزش و پرورش گفت: وید Derden معاون رئیس جمهور برای امور تحصیلی.

کالج پخش برنامه های خود را برای ارائه دستورالعمل ها و منابع برای ترم پاییز در طول یک هیئت امنا جلسه on May 27.

“پتروشیمی ارائه خواهد شد دانش آموزان با ابزار مورد نیاز برای موفقیت همه گیر است یا نه. ما آگاه هستند از ما مسئولیت به جامعه ما نیروی کار ما و به خصوص برای دانش آموزان ما و ما به طور کامل قصد نگه داشتن که میثاق گفت:” رئیس جمهور جان هوگان.

“سرمایه گذاری در زیرساخت های ارتباطی را گسترش یادگیری راههای برای دانش آموزان ما,” او گفت:.

کالج خود را بسته دانشگاه و انتقال به آموزش از راه دور در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کالج آغاز بازگشایی پردیس دوشنبه در یک رویکرد مرحله به مرحله. یک درایو از طریق شروع مراسم برنامه ریزی شده است برای ژوئن 13.

“ما می خواهیم برای دیدار با دانش آموزان به جایی که آنها هستند و آنها را با کیفیت های برنامه نویسی. دانش آموزان ممکن است احساس راحتی بیشتری حضور از راه دور و ما قطعا احترام است که گفت:” بلیک ساقی مدیر ارشد فناوری اطلاعات.

“ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای نگه داشتن دانش آموزان ما امن در حالی که اطمینان از موفقیت خود را,” او گفت:.

باتلر گفت: در این انتشار است که کلاس درس مجازی را به ارمغان بیاورد ویدئو کنفرانس قابلیت به کلاس های درس با هدف دادن به دانش آموزان به عنوان بسیاری از گزینه های که ممکن است به نگه دارید تا با دروس خود و اطمینان از موفقیت خود را.

Derden گفت: کلاس های مجازی هستند احتیاط مورد استفاده قرار گیرد برای این بیماری همه گیر. با تجهیز کلاس های درس با, تصویری, دانش آموزان خواهد بود قادر به حضور در کلاس زنده جلسات عملا اگر آنها ترجیح می دهند.

“دانشکده [اعضای] نیز توانایی ضبط و پست خود را در جلسات کلاس درس در وب برای بعد از دیدن” او گفت:.

مترو در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>