چشمه های آب گرم مرد به اتهام در ارتباط با درایو توسط تیراندازی

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک چشمه مرد در حال حاضر رو به جرم مواد مخدر و اسلحه گرم اتهامات دوباره دستگیر شد جنایت حکم در هفته گذشته ناشی از اتهامات او این بود که در یک درایو توسط تیراندازی ماه گذشته در شلیک یک تفنگ چندین بار در یک محلی و نوجوانان دختر است.

اوان دریک Johnson, 21 که لیست جرارد تراس آدرس گرفته شده بود را بازداشت و در مدت کوتاهی قبل از 1:30 p. m. روز شنبه و به اتهام دو فقره از تشدید حمله به هر مجازات تا شش سال در زندان است. او بعدها منتشر شد در $25,000 پیوند و تنظیم شده است به نظر می رسد 17 مارس در گرلند شهرستان دادگاه منطقه.

جانسون یکی از چهار مظنون دستگیر Feb. 20 پس از لود 9-mm تفنگ و مواد مخدر گفته می شود در بر داشت در طول یک ترافیک متوقف شود. هر چهار متهم شدند با جنایت فقره همزمان در اختیار داشتن اسلحه گرم و مواد مخدر, مجازات به زندگی در زندان و در اختیار داشتن ماری جوانا با هدف ارائه و در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات.

جانسون بود که رانندگی نیز اشاره کرد برای داشتن خیالی برچسب ها. آنها در ابتدا تمام برگزار شد بر صفر bond اما جانسون به نظر می رسد روز بعد در دادگاه منطقه از طریق ویدئو و التماس کرد گناه نیست به اتهامات و منتشر شد بعد از آن روز در $25,000 اوراق قرضه. جنایت نقد و بررسی شنوایی در اتهامات عنوان شده برای مارس 6.

با توجه به احتمالی علت استشهاد روز پنج شنبه بازداشت, در فوریه. 19 مدت کوتاهی بعد از 4:30 بعد از ظهر, چشمه های پلیس در پاسخ به 800 بلوک از خیابان پارک در مورد یک درایو توسط تیراندازی است که به تازگی رخ داده در پارک و روباه تصویب قطع.

افسران صحبت با یک مرد 22 ساله و یک نوجوان دختر که اعلام شده حدود 5 دقیقه زودتر آنها رانندگی شمالی در پارک و آهسته به نوبه خود بر روی فاکس عبور زمانی که آنها را دیدم یک مدل جدیدتر دوج شارژر در تبدیل لین در مقابل آنها نیز عطف بر روی فاکس منتقل می کند.

شارژر ساخته شده از سمت چپ به نوبه خود آهسته و راننده خود را کاهش پنجره. سپس راننده گفته ها نمایش داده می شود سیاه و سفید ناشناخته نوع تفنگ و اخراج سه عکس را در مسیر خود را قبل از فرار کردن فاکس منتقل می کند.

استشهاد یادداشت راننده مثبت بود شناسایی به عنوان جانسون. هیچ کس مجروح شد و قربانیان خودرو بود رخ داد در این حادثه. در زمان دستگیری او روز بعد در اسلحه و مواد مخدر به اتهام Johnson, رانندگی یک سیاه 2019, Dodge Charger.

جانسون قبلا دستگیر شده در Dec. 18 سال 2019 در جنایت به اتهام در اختیار داشتن مواد تحت کنترل psilocybin با هدف ارائه اختیار مت با هدف ارائه و بزه اتهام در اختیار داشتن ماری جوانا با هدف ارائه.

جانسون منتشر شد در 3500 دلار اوراق قرضه از همان روز دستگیری و پرونده هنوز در حال بررسی در گرلند شهرستان مدار دادگاه.

دستگیری او ناشی از یک حادثه در Nov. 3 جایی که او گفته بود در بر داشت overdosing در محل اقامت خود را. او گفت: Garland شهرستان کلانتر معاون مت Cogburn او گرفته بود hydrocodone کوکائین هروئین و قارچ و ماری جوانا. Cogburn قادر به احیای جانسون با استفاده از Narcan و او منتقل شد به یک بیمارستان محلی بازداشت و پس از آزادی.

Cogburn بعد برنده صرفه جویی در زندگی جایزه از بخش کلانتر برای تلاش های خود را در احیای جانسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>