هتل ها و ضرب و شتم توسط pandemic مقابله با شکاف بیش از قوانین ایمنی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Coronavirus همه گیر شده است با چکش هتل ها شهر نیویورک هل دادن مبارزه خواص به آستانه ورشکستگی و ارائه قبر چالش برای اقتصاد محلی است که به شدت به گردشگری است.

در حال حاضر پروازهای بین المللی لغو شد و برادوی روی یخ, محل سکونت صاحبان و یک هتل اتحادیه کارگران است که دیده می شود 95 درصد از اعضای آن گذاشته در حال مبارزه بر سر نحوه پیاده سازی پروتکل های ایمنی است که هر دو طرف را به عنوان یک گام ضروری برای برگشتاندن گردشگران بازگشت.

مبارزه است و تشابه در صنایع که شرکت ها به دنبال به تعادل ایمنی در برابر نیاز به کاهش هزینه ها و furloughed کارگران مبارزه خود را با فشارهای مالی و ترس از ابتلا به ویروس.


ریسک به ویژه در نیویورک که در آن هتل رو به بهبودی طولانی. گردشگران پشتیبانی از 400 ، 000 شغل و تولید 70 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی در سال گذشته با توجه به شهر گردشگری آژانس.

نیویورک مقامات در حال طرح ریزی صدها میلیون دلار از دست رفته هتل, مالیات تعدادی که نمی شود به حساب درآمد تولید شده که گردشگران ناهار خوردن در رستوران و فروشگاه در آجر و ملات فروشگاه ها و مکرر نهادهای فرهنگی.

“من بسیار نگران است زیرا گردشگری تبدیل به یک راننده واقعی برای نیویورک اقتصاد” گفت: Jonathan Bowles, مدیر اجرایی مرکز شهری آینده است. “آن را حیاتی برای این شهر در آینده برای سیاست گذاران را به شکل از چگونه به راه اندازی مجدد گردشگری دوباره من یک احساس قوی است که آن را باید برای شروع با ایمنی است.”

در این نبرد بیش از قوانین کار شده است و دم برای ماه می باشد. در ماه مارس در نیویورک هتل و متل معاملات شورا که نماینده کارگران در سه چهارم از شهر, هتل, اتاق, توافق در پروتکل های ایمنی با بیش از 150 خواص از جمله نیویورک هیلتون و گراند هایت.

که پیمان کاهش تعداد اتاق که خانهدار هستند و نیاز به تمیز کردن در طول یک شیفت. همچنین ایجاد موقعیت های جدید برای کارکنان اختصاص داده شده برای تمیز کردن فضاهای عمومی. در آن زمان چند نفر اقامت در هتل: نرخ اشغال در نیویورک کاهش یافت و به 15 درصد در هفته منتهی به مارس 28 با توجه به محل سکونت ارائه دهنده اطلاعات STR.

پیشنهاد جدید

به عنوان آمریکایی ها شروع به سفر دوباره و منهتن limps بازگشت به زندگی این اتحادیه منتشر شده یک پیشنهاد جدید برای نگه داشتن کارگران و مهمانان امن است. سند یک کپی از آن به دست آمده توسط بلومبرگ, تماس, برای بسیاری از اقداماتی که در حال uncontroversial مانند ارائه ماسک و ضد عفونی کننده دست برای کارگران و مهمانان و اجرای اجتماعی فاصله در لابی و آسانسور.

اما صاحبان rankled توسط اتحادیه خواسته است که افزایش هزینه های نیروی کار از جمله نیاز است که اتاق مهمان بود هر روز تمیز که آیا یا نه می خواهید مهمانان خدمات روزانه. یکی دیگر از خواهد به کارگران پرداخت می شود زمان برای تغییر به لباس است که این اتحادیه می گوید کمک خواهد کرد که جلوگیری از آنها را از آوردن این ویروس به کار می کنند.

“اکثر صاحبان و اپراتورهای شوکه هستند و clueless هستند که چگونه آنها می تواند بازگشایی بسته هتل با بسیار پر هزینه و بسیار دست و پا گیر جدید اتحادیه خواسته گفت:” جاناتان Falik مدیر اجرایی JF Capital Advisors, که با این نسخهها کار با صاحبان هتل. “آن را به زور بسیاری از هتل های موجود بسته باقی می ماند فایل برای ورشکستگی و یا تبدیل به دیگر استفاده می کند.”

صاحبان خود شده اند محتاط تر کاهش به اظهار نظر در مورد این رکورد برای ترس از ناراحت کننده 40000 عضو اتحادیه با روابط به شهردار, بیل د Blasio و سابقه حرکت نرولی مورید به علاقه یافته قانون از طریق شورای شهرستان.

Vijay Dandapani مدیر اجرایی اتحادیه هتلداران از شهر نیویورک گفت: مالکیت گروه درگیر شدن با این اتحادیه در پروتکل های ایمنی اما او کاهش یافته است به نظر این ماده پیشنهاد شد.

محل سکونت صاحبان نیز تحت فشار قرار دادند پشت در اقدامات ایمنی از هتل شرکت های تجاری. در آوریل ماریوت بین المللی گفت: این برنامه ریزی برای استفاده از سمپاش الکترواستاتیک برای استریل اتاق اما این شرکت تاخیر در اجرای آنها به طور گسترده ای پس از برخی از صاحبان گله و شکایت از دستگاه های آسیب پارچه و ملتهب آلرژی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

ماریوت کاهش یافته است به نظر.

راه طولانی بازگشت

نیویورک صاحبان هتل بودند صدمه زدن قبل از همه گیر برخورد با یک حرص و ولع خوردن از اتاق جدید و افزایش Airbnb لیست. حتی با نرخ اشغال در نزدیکی تمام زمان اوج سود عملیاتی کاهش یافته و از 14 درصد در سال گذشته با توجه به STR.

هتل مدیران پیش بینی شده است که حداقل 10 درصد از این شهر موجود در اتاق را نمی بازگشایی پس از همه گیر گفت: Patrick Scholes یک تحلیلگر در SunTrust رابینسون هامفری.

این تعطیلی در حال حاضر آغاز شده است. میلیاردر رابرت رولینگ Omni هتل مطلع وفاداری اعضا در ژوئن 11 است که آن را به طور دائم بسته شدن نزدیک به یک قرن هتل در شرق 52nd خیابان.

مقامات اتحادیه بپذیریم که همه گیر جادوها زمان های سخت برای نیویورک صاحبان هتل, اما آنها استدلال می کنند که اپراتورهای رونق در طول دهه گذشته و در نتیجه می توانیم به آغوش اقدامات است که محافظت از کارگران و ترویج سفر.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا صاحبان به استفاده از همه گیر به عنوان یک اسب تروجان به لغزش در کاهش نیروی کار فقط به سود خود را افزایش دهد در حالی که کاهش ایمنی از مهمانان و کارگران” Peter Ward, رئيس جمهور از هتل معاملات شورای اسلامی گفت: از طریق ایمیل. “اگر صنعت نمی متفکرانه خود را تنظیم و سپس سیاستگذاران و مقامات منتخب نیاز به گام و اقدام واقعی است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>