خانه عبور مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت coronavirus طرح رایگان تست

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خانه گذشت یک اقتصادی طرح امداد حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مقابله با گسترش coronavirus به عنوان بخشی از آنچه منجر مذاکره سخنران نانسی پلوسی گفته خواهد شد ادامه تلاش برای کمک به مردم آمریکا است.

این 363-40 رای اولیه روز شنبه می فرستد اندازه گیری به سنا که قصد دارد به جست و خیز هفته آینده برنامه ریزی شده زنگ تفریح را به این لایحه. خانه برنامه ریزی می شود در جلسه هفته آینده.


“کار تیمی خوب بین جمهوری خواهان & دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ساعت پس از رای دادن. “مردم واقعا هم کشیده.” او با استفاده از توییتر به اصرار پشتیبانی برای اندازه گیری رسیده پس از دو روز مذاکرات فشرده بین پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. رئیس جمهور گفت: برای ثبت نام در این لایحه “ASAP!”

خانه بسته شامل رایگان تست برای هر کسی که به آن نیاز دارد و از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی به مردم اجازه می دهد با این ویروس به ماندن خانه از محل کار و جلوگیری از آلوده کردن همکاران. این همچنین شامل افزایش مزایای بیکاری و افزایش کمک های غذایی برای کودکان و شهروندان ارشد و مواد غذایی بانک و بالاتر بودجه برای مزایای پزشکی.

Donald J. [email protected]

کار تیمی خوب بین جمهوری خواهان & دموکرات به عنوان خانه می گذرد بزرگ CoronaVirus امداد لایحه. مردم واقعا هم کشیده. به خوبی ببینید!

مشخصات اصلی جیر جیر.

رو به رشد شیوع شروع به فشار اقتصاد ایالات متحده به عنوان مدارس و ورزش لیگ تعطیل و کسب و کار در مقیاس و یا نیاز به کارکنان برای کار از خانه.

زودتر جمعه تهمت اعلام اضطراری ملی است که او گفت: می خواهم تا آنجا که 50 میلیارد دلار برای کمک به ایالات و شهرستانها در پاسخ به بحران بهداشت و درمان, چشم پوشیدن دانشجو-بهره وام خرید مقادیر زیادی از نفت و مشورت های جدید قدرت خود وزیر بهداشت برای دور زدن بیمارستان مقررات.

امیدوارم که برای سرمایه گذاران

حتی اگر پلوسی گفت: این لایحه با هدف کمک به خانواده ها به جای ارائه گسترده تر محرک های مالی از هر دو حزب معامله را فراهم می کند یک بیت از امید برای سرمایه گذاران که به دنبال هر نشانه ای که سیاستگذاران می تواند با هم کار کنند برای رسیدگی به این بحران چند وجهی.

بازار بسیج در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری انهدام تقریبا 90 ٪ از قبلی روز تاریخی تار و مار.

پلوسی گفت که در حالی که مجلس سنا با این نسخهها کار در خانه لایحه در هفته آینده, اتاق رهبران آغاز خواهد شد کار بر روی اضافی واکنش اضطراری اندازه گیری.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از روز رای گیری که در مجلس سنا “را باید به دقت بررسی” خانه اندازه گیری. “اما من اعتقاد دارم که اکثریت قریب به اتفاق از سناتورها در هر دو طرف به توافق برسند ما باید سرعت عمل به امن برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده و کسب و کارهای کوچک” او گفت:.

به عنوان بحران ballooned فدرال رزرو شد برای اولین بار به عمل با هفته گذشته کاهش نرخ و این هفته عظیم عملیات مخزن و گسترش خرید اوراق بهادار به سهولت “اختلال موقت” در بازار است. وجود فشار بر فدرال رزرو کمیته بازار آزاد به بریده بریده نرخ بهره به صفر هنگامی که آن دیدار در واشنگتن مارس 17-18.

هفته گذشته کنگره به تصویب رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا اضطراری گذراندن لایحه ای که در دسترس ساخته شده در حدود 8 میلیارد دلار به بازپرداخت دولت و دولت های محلی برای هزینه از آماده شدن برای مبارزه با ویروس انبار تجهیزات پزشکی و خرید آزمایش واکسن و درمان به اطمینان حاصل شود که فقیر دسترسی داشته باشند. آن را نیز اجازه می دهد مدیکر به صرف 500 میلیون دلار در پزشکی از راه دور برنامه های ویروس.

Roiling بازار

با عفونت های ضرب و هیچ واکسن بلافاصله در دسترس پلوسی تحت فشار قرار دادند به جلو با یک دموکرات-تنها برنامه در اوایل این هفته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست ارائه یک وعده داده پیشنهاد برای پاسخ به پیامدهای اقتصادی شیوع. علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن خطا پر از دفتر بیضی آدرس شنبه موفق به آرام roiling بازارهای سهام.

“ما می تواند تصویب لایحه ما دیروز” پلوسی به خبرنگاران گفت: شب جمعه. “اما ما فکر این امر می تواند مهم نشان می دهد مردم آمریکا برای اطمینان مردم آمریکا که ما مایل و قادر به کار با هم برای به دست آوردن یک شغل برای آنها انجام می شود.”

“این واقعا برای ما مهم است که یک لایحه در حال حاضر به دلیل چالش وجود دارد” پلوسی گفت.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی که منتظر به اظهار نظر در این طرح تا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام حمایت خود را به نام توافق “واقعا نشانه خوبی است که نشان می دهد bipartisanship.” این نشان می دهد ما می توانیم “ضرب و شتم این, ویروس,” او گفت:.

رایگان تست

این لایحه اقداماتی برای اطمینان گسترده در دسترس بودن رایگان برای تست این ویروس در ایالات متحده از جمله ارائه 1 میلیارد دلار برای آزمایش و تشخیص خدمات برای افرادی که تحت پوشش بیمه درمانی.

تعدادی از مقررات نسبت به خانواده های کم درآمد و افراد با ارائه بودجه اضافی برای مواد غذایی بانک ها و دریافت کنندگان کوپن غذا و تغذیه برنامه های کمک. آن را اجازه می دهد متحده به درآمد پدر و مادر با لينک مستقيم پرداخت به پرداخت هزینه برای مواد غذایی فرزندان خود را نمی خواهد از طریق گرفتن رایگان یا ارزان قیمت وعده های غذایی در مدارس.

این لایحه را فراهم می کند 1 میلیارد دلار در اورژانس کمک های مالی به دولت برای کمک به آنها را اداره مزایای بیکاری با نیمی از بودجه هدفمند به کشورهای با بدترین خوشه در افزایش بیکاری.

یکی از بزرگترین چسبیده امتیاز در مذاکرات بیش از مقررات الزام کارفرمایان به ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی.

کارگران را به دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای مقابله با کروناویروس مسائل و یکی دیگر از 10 هفته از coronavirus مربوط به مرخصی خانواده در دو سوم پرداخت در این لایحه با دولت reimbursing کسب و کار برای هزینه از طریق جدید موقت اعتبار مالیاتی.

شرکت های کوچکتر می تواند معافیت از پرداخت مرخصی خانواده پس از دو هفته مرخصی استعلاجی ارائه شده انجام می دهند تا خطر بسته شدن کسب و کار خود را – یک ماده به دنبال مک کارتی.

پرداخت می شود و ترک

بیش از یک چهارم از خصوصی ایالات متحده کارگران ندارد و پرداخت های پزشکی, ترک, از جمله بیش از نیمی از کارگران پاره وقت و حدود 40 درصد از کارکنان خدمات.U.S. قانونگذاران نمی دانم چقدر خانه لایحه H. R. 6201 هزینه خواهد شد و دموکرات ها گفت: آنها نمی طرح به صبر برای برآورد از دفتر بودجه کنگره قبل از رای گیری.

لایحه تجدید نظر نیز افزایش فدرال مطابقت برای مدیکید با 6.2 درصد کمتر از 8 درصد در پلوسی اصلی لایحه اما هنوز هم چیزی است که به کشورهای بالقوه دهها میلیاردها دلار بودجه اضافی اگر coronavirus بحران گسترش برای ماه می باشد.

این لایحه همچنین غروب در پایان سال – پیروزی دیگر برای جمهوری خواهان که نمی خواهید برای ایجاد یک جدید دائمی مرخصی استعلاجی نیاز برای کارفرمایان.

معامله در زمان به نظر می رسد teetering در آستانه. به عنوان او اعلام کرد اضطراری ملی تهمت بازیگران شک در این طرح گفتن خبرنگاران در کاخ سفید که دموکرات نیست به اندازه کافی در مذاکرات است.

خانه پیشنهاد خود را کنار بگذارند تهمت تماس برای یک تعطیلات طولانی مدت از حقوق و دستمزد مالیات است که بودجه تامین اجتماعی که چهره آمریکا شک و تردید. برخی از جمهوری خواهان گفت: آنها می توانند آدرس که موضوع بعد.

کنگره آمریکا بسته شد به جمعه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. چند تن از اعضای کنگره خود را بسته واشنگتن دفاتر زیرا از کارکنان عضو عفونت و یا قرار گرفتن در معرض ویروس و کارکنان در حال کار از خانه های خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>