طرفداران مسکن به دنبال تمدید اجاره امداد

به عنوان آخرین مهلت برای درخواست دولت Covid-19 اجاره امداد برنامه روش دوشنبه مسکن گروه های حمایت در حال هل دادن آن را به صورت گسترده توسط حداقل یک ماه دیگر.

اعضای مسکن عدالت برای همه ائتلاف فرستاده شده در بخش خانه و جامعه تجدید یک نامه روز شنبه, اصرار آژانس برای تمدید مهلت درخواست برای برنامه دادن به مردم حداقل تا آگوست ، 28 به اعمال می شود.

زمانی که DHCR راه اندازی برنامه های امداد جولای 16, آن و آب گرفتگی با متقاضیان تقریبا بلافاصله. این برنامه با هدف ارائه یک بار اجاره یارانه به طور مستقیم به صاحبخانه از مستاجر که درآمد کمتر از 80 درصد از منطقه-متوسط درآمد صرف بیش از 30 درصد از درآمد ماهانه خود را در اجاره و پول از دست داده به دلیل بیماری همه گیر. خانواده ها اعمال می شود تا چهار ماه به ارزش اجاره کمک.


اعضای ائتلاف استدلال کرد که این برنامه شده است تقریبا به اندازه کافی در دسترس عموم است. برخی از مستاجران این برنامه است که به منظور کمک شده اند قادر به دسترسی به آن با توجه به زبان و فن آوری موانع اعضای این ائتلاف گفت و اشاره کرد که بسیاری از امکانات عمومی با چاپگر و دسترسی به اینترنت بسته باقی می ماند.

“بدون اطلاع قبلی دو هفته زمان به اندازه کافی برای خانواده ها به آماده سازی اسناد و مدارک و ارسال درخواست” در این نامه می خواند. “درخواست آنلاین در دسترس نیست و به کسانی که با اکثر منابع محدود و در ابتدا فقط به زبان انگلیسی ارائه شده و به تازگی اسپانیایی, محدود کردن دسترسی برای غیر بومی-انگلیسی مستاجرها.”

نامه ای امضا شد 35 مسکن گروه همه از آن گفت: آنها دریافت نمی کنند هیچ گونه اطلاع قبلی در مورد زمانی که اجاره امداد برنامه را به صورت زنده از DHCR وب سایت. آن انتقاد از آژانس برای اطلاع عموم مردم در مورد این برنامه به طور موثر و به اندازه کافی.

توسط عمدا انتخاب به طور کامل چشم پوشی عمومی, اطلاع رسانی و به را اجاره امداد برنامه یکنواخت در دسترس همه تحت تاثیر قرار مستاجرها DHCR است که نشان می دهد آنها را به طور جدی قریب الوقوع در سطح ایالت ویرانی خانه دست دادن با توجه به همه گیر این نامه را می خواند.

ژوئن Nuñez مستاجر رهبر با غرب برانکس جامعه و روحانیت ائتلاف یک نامه امضاء با اشاره به این که برنامه های امداد است به پایان می رسد در همان زمان به عنوان فدرال $600 بیکاری جایزه معنی بسیاری از مستاجران می تواند قطع از اجاره برنامه فقط زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

همه کسانی است که می تواند واجد شرایط نمی تواند اعمال می شود هنگامی که 600 دلار است که بیش از Nuñez گفت: از آنجا که این برنامه نمی خواهد در اطراف دیگر.

DHCR نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دولت اخراج مهلت قانونی برای مستاجران رو به همه گیر مربوط به مشکلات مالی است به پایان می رسد Aug. 20. طرفداران مسکن شده اند نیروبخش برای یک موج اخراج و اقدامات پس از آن به پایان می رسد. ائتلاف تخمین زده تا 1 میلیون اخراج موارد در نیویورک است.

ساندرا Mitchell یک رهبر جامعه با عضو ائتلاف جامعه اقدام برای ایمن آپارتمان گفت: او می خواهم دولت به گسترش آن کمک برنامه تا زمانی که این بیماری همه گیر است.

این به دلیل این بیماری همه گیر است نه رفتن به دور در هر زمان به زودی میچل گفت. که فقط واقعیت آن است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma